Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Paneldoor przygotowuje się do jesieni. Nowe Panele. Nowe możliwości.

2023-08-30 | Autor: AK
Źródło: Paneldoor

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym rosnąca konkurencja wymaga od nas ciągłego doskonalenia, producenci drzwi muszą przemyślanie podchodzić do każdego aspektu swojej działalności. Od designu przez materiały aż po wyjątkowość produktu - wszystkie te elementy mają ogromne znaczenie dla sukcesu firmy. Jednakże, istnieje jeden element, który często jest niedoceniany, a mianowicie panele drzwiowe.

Panele drzwiowe stanowią integralną część drzwi, wpływając zarówno na ich wytrzymałość, jak i atrakcyjność wizualną. Producentom drzwi zależy na oferowaniu klientom rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także przykuwające wzrok. Dlatego panele drzwiowe zyskują strategiczne znaczenie w tej branży. Wychodząc naprzeciw potrzebom producentów drzwi, firma Paneldoor wprowadza na rynek panele drzwiowe najwyższej jakości.

„Nasz priorytet to zapewnienie naszym klientom B2B nie tylko bezpiecznych i trwałych produktów, lecz także tych, które odróżnią się na tle konkurencji. Dlatego stworzyliśmy kolekcję paneli drzwiowych, która spełnia najwyższe standardy estetyczne” – mówi Michał Barana, współwłaściciel firmy. Nasze panele drzwiowe wyróżniają się innowacyjnym designem, który jest odpowiedzią na współczesne trendy i oczekiwania rynku. Oferujemy różnorodne wzory i struktury, które pozwalają klientom dostosować wygląd drzwi do własnego stylu i aranżacji wnętrza. Bez względu na to, czy są to drzwi wejściowe, wewnętrzne czy garażowe, nasze panele drzwiowe dają nieograniczone możliwości personalizacji. - dodaje


Seria Nowoczesność

Starannie skomponowana kolekcja wypełnień drzwiowych z nutą nowatorskich rozwiązań zdobniczych. Bardzo duży wybór wzorów i kolorów, dający użytkownikom nieograniczone możliwości aranżacyjne.


Seria Prestiż

Szlachetna forma i ekskluzywne zdobienia. Produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, z wysoką dbałością o każdy detal. Przemyślany układ intarsji i przeszkleń, nawiązujący do aktualnych trendów.

Seria Integra

Ekskluzywne rozwiązanie dla osób ceniących luksus i komfort na najwyższym poziomie. Możliwość montażu wszelkiego rodzaju pochwytów zapewnia doskonały efekt dekoracyjny i użytkowy.

Seria Aluklas

Modele tej serii wykonane są z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Klasyczne detale i przeszklenia nadają wypełnieniom ponadczasowego szyku i elegancji.

Seria Metal

Modele tej serii są dostępne w kolorach: Patyna, Rdza, Corten, Stare Złoto. Ze względu na niepowtarzalność naturalnego materiału i lakierów efekt końcowy jest niepowtarzalny. Intrasje i frezy wypełnień drzwiowych podkreślają nowoczesny styl budynku.

Seria Drewno – Nowość

Klasyka, elegancja, szyk i ponadczasowość. Modele drzwi z tej serii dobrze prezentują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych budynkach. Ponadczasowe piękno naturalnego drewna wydobywa skład sęków, ciepły odcień i fakturę.


"Panele drzwiowe stanowią kluczowy element każdej firmy produkującej drzwi. Dlatego dążymy do ciągłego doskonalenia naszych produktów, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mając na uwadze ich zadowolenie, inwestujemy w technologie i rozwój, aby utrzymać naszą pozycję jako lidera na rynku paneli drzwiowych – podsumowuje Michał Baran. Nasza firma oferuje innowacyjne rozwiązania, które przyciągają wzrok klienta i zapewniają trwałość na lata. Jeśli zależy Ci na jakości i wyjątkowości, nasze panele drzwiowe są idealnym wyborem dla Twojej firmy. Daj nam szansę, abyśmy mogli dostarczyć Ci to, czego potrzebujesz – dodaje.

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.paneldoor.pl

Przeczytaj także

Kampania #DUMNYDEKARZ nabiera coraz większego rozpędu

Jak pisaliśmy niedawno pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, rozpoczął się ogólnopolski projekt na rzecz promocji dekarstwa w Polsce. #DUMNYDEKARZ to inicjatywa mająca na celu promocję zawodu dekarza oraz wykonujących go profesjonalistów. Ogólnopolskiej akcji #DUMNYDEKARZ towarzyszy premiera wydania branżowego „DEKARZE 01/2019”,...

30 lata marki Wiśniowski, a marka sama mówi za siebie

30 LAT INNOWACJI MARKI WIŚNIOWSKI Nowoczesny park maszynowy, 27 hektarów hal produkcyjnych i produkcja na najwyższym, światowym poziomie – to wszystko zobaczyli goście, którzy 31 lipca br. odwiedzili siedzibę największego polskiego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń – firmę WIŚNIOWSKI....

Nasi partnerzy