Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Panle Door podsumowuje rok 2019

2020-02-17 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

Paneldoor s.c. czyli pan Michał Baran (pierwszy z prawej na zdjęciu poniżej) ma głos:

"Czas na podsumowanie 2019 r czyli ... praca, praca, praca!! Tak można podsumować poprzedni rok.
Wzrost sprzedaży 7%. Dużo ?? Czy niedużo ?? Oto jest pytanie. Dla nas sporo ;) dlaczego ? w 2016 r. jak zaczynaliśmy, mieliśmy cel wyprodukować 30 wypełnień miesięcznie, w 2019 produkujemy średnio 135-150 sztuk każdego miesiąca... Obsługujemy blisko 100 Klientów w Polsce, kilku w Niemczech i w Belgii.


Wszystkim Klientom dziękujemy za wytrwałość, za zaufanie jakim nas obdarzyliście i za pomoc 6.12.2019, kiedy to wsparliśmy Sarę w trudnych dla Niej chwilach:). Rok 2019, to też rok, w którym bardzo mocno angażowaliśmy się w SPORT. Naszą dumą jest Krystian Zalewski i Bartosz Stabno, których wspieramy w drodze do Tokyo 2020!!!
Sponsoring LZS Płomień Lisowo, z którym zawsze nam po drodze ;) Bieg Dookoła Jeziora - Chociwel to nasza wieloletnia tradycja . . .
LUTKOWO SUMMER CUP 2019 z Nimi też jesteśmy od początku!!! Kilku instytucjom i osobom zapewne też pomogliśmy ;)

2020 rok będzie rokiem pełnym wyzwań, nowa seria nad którą pracujemy, będzie HITEM!" - skomentował pan Paweł Baran.

Przeczytaj także

Polscy producenci z wizytą w firmie VORNE

Prezentacja innowacyjnych rozwiązań, zwiedzanie fabryki, udział w największych targach w regionie Euroazji a także spacer po Stambule to punkty programu jakie firma VORNE przewidziała dla polskich producentów stolarki otworowej zaproszonych do siedziby firmy w Stambule.   Polsko-tureckie spotkanie Dzień techniczny...

Niezawodna technologia okuć ROTO

Roto, producent okuć do okien i drzwi, przewiduje wzrost udziału systemów przesuwnych w globalnym rynku okuć na świecie. Zdaniem ekspertów to segment o dużym potencjale, z szansą na szybki rozwój. Duże okna i drzwi przesuwne są obecnie jednym z najważniejszych...

Nasi partnerzy