Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

III Międzynarodowe Forum Stolarki VIP

2018-06-10 | Autor: Grzegorz Cendrowski
Źródło: Stolarka VIP

Tematy, które pobudzą twoją wyobraźnie. To nasza branża stolarki budowlanej ma głos!

Która z polskich firm ma największy i najlepszy wpływ na rozwój naszej branży? Czy jest to Aluprof, Porta, Drutex, Fakro, Eko Okna, Wiśniowski, Oknoplast, a może Selt, Krispol czy Pressglass? Która z zagranicznych firm ma kluczowy wpływ na rozwój naszej branży? Czy jest to może Velux, Hörmann‎, Pilkington, Schüco, Aluplast, a może Veka, Roto, Winkhaus, Maco, Ponzio, a także Elumatec czy Fimtec.  To tylko nasze przemyślenia, a jak jest naprawdę – może wkrótce dowiemy się, gdyż jesteśmy już coraz bliżej najważniejszej imprezy branżowej w 2018 roku. Spotykamy się raz w roku, spotykamy się, żeby ocenić obecną kondycję naszej branży stolarki, ocenić i docenić firmy, które odgrywają kluczową rolę w jej rozwoju. Nie tylko te, ale także inne firmy, które mają znakomite komponenty, maszyny, systemy i akcesoria, które to są konieczne do produkcji i dystrybucji najlepszych produktów w Polsce i nie tylko.
Kultowe III Międzynarodowe Forum Stolarki, bo o nim mowa odbędzie się w dn. 29-30 sierpnia w Mszczonowie k/Warszawy, w bardzo urokliwym hotelu i niedaleko Term Mszczonowskich. To dwudniowe spotkanie pod koniec lata daje zawsze uczestnikom dużo energii do działania na następne miesiące, tym bardziej, że szczyt sezonu zazwyczaj przypada na miesiące jesienne. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Co to będzie, kto tam będzie, jak ta będzie?

Zaczniemy może nietypowo, ale obecna będzie w sesji wieczornej pierwszego dnia Forum Tarocistka, która powróży branży i uczestnikom bliższą i dalszą przyszłość. Będzie także w godzinach relaksu Mini Kasyno, gdyż nasza branża lubi się także zabawić po intensywnym dniu realizacji programu Forum. Proszę także pamiętać o możliwości skorzystania z Term Mszczonowskich, które są nieopodal hotelu. Będzie także uroczysta kolacja i dobre „napoje” we dwoje i we troje….Specjalne pakiety są już dostępne ze specjalnym karnetem do term!
Będą jak zawsze goście zagraniczni, którzy wypowiedzą się na temat trendów, na temat zmian w oczekiwaniach klientów i architektów, ale także na temat naszej stolarki i naszych producentów.
Tematem przewodnim III Międzynarodowego Forum Stolarki będzie: „Co najbardziej kręcie polskich i europejskich architektów i konsumentów w produktach stolarki budowlanej”. Temat fascynujący, może nawet trochę prowokujący, ale nasi eksperci, w tym kilku architektów z pewnością postara się odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Odpowiemy także na wiele innych pytań dotyczących udziału w rynku wielu firm, odpowiemy kto jest nr 1 w produkcji okien, drzwi, bram czy rolet, ale także jak się zmienia punkt widzenia i jakie zmiany czekają naszą branżę w ciągu najbliższego czasu. Czy warto więcej eksportować, produkować lepiej, więcej czy może zdać się na tańsze produkty, np. w sektorze deweloperskim, który przeżywa autentyczny boom, ale może skończyć się tak szybko, jak się zaczął.
Będzie także coś, czego jeszcze nigdy nie było – fokusowe badania rynku na grupie klientów w 2 dużych miastach, ale bardzo reprezentatywne dla całej populacji, a jakie niesamowite i sensacyjne wyniki, przekonacie się państwo już 29-30 sierpnia w Mszczonowie. Tam też planujemy dla państwa wiele niespodzianek i prezentacji, które z pewnością wpłyną na państwa postrzeganie samych siebie, innych i nie pozostaną bez wpływu na rozwój naszej branży w następnych latach, w eksporcie również!

Super VIP i Rekomendowane Salony

Będą też wyróżnione produkty w kategorii SuperVIP, jedyne w sowim rodzaju, niepowtarzalne i ekskluzywne. Nie zapomnieliśmy także o laureatach programu IRBS, czyli Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki ani o nowo wyróżnionych Salonach VIP. Już dziś zapraszamy państwa do odwiedzenia fabryki szkła, a raczej szyb, również tych niezwykłych, wielkogabarytowych, malowanych, laminowanych, hartowanych czy przeciw pożarowych, ale jakich? Do fabryki zabierzemy państwa autokarem – więc będzie to także intersująca wycieczka. Jednym słowem zapraszając na Forum zapraszamy na 2 dni, które dadzą państwu wiele do myślenia, dadzą wiele odpowiedzi na dręczące pytania, np. prawne, techniczne, marketingowe, inwestycyjne, ale pozwolą realnie ocenić kondycję naszej branży i sprawić, że następne miesiące będą stały pod znakiem jeszcze intensywniejszego rozwoju i lepszych zysków.

Już teraz seredecznie zapraszamy.

Grzegorz Cendrowski

Przeczytaj także

Pierwszy w Polsce sortownik Stürtz do paneli drzwiowych w fabryce drzwi Martom.

Firma Martom od ponad 20 lat działa w branży drzwiowej, przez ten okres opracowała i opatentowała wiele rozwiązań zarówno w zakresie technologii jak i wzornictwa.  Firma nieustannie inwestuje w nowoczesny park maszynowy, gdyż doskonalenie procesów jest najlepszym gwarantem jakości, a...

Webinarium firmy Yawal

#ZOSTAŃWDOMU I WEŹ UDZIAŁ W AKADEMII YAWAL ONLINE! Już w najbliższą środę, 29.04.2020 r. odbędzie się pierwsze szkolenie Akademii Yawal Online, podczas którego zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne Yawal, obejmujące między innymi: 1. Premierę wielkogabarytowych drzwi przesuwnych z ukrytą ramą...

Nasi partnerzy