Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

III Międzynarodowe Forum Stolarki VIP za....

2018-06-13 | Autor: gec consulting
Źródło: Stolarkavip

Na to wydarzenie czeka się cały rok. Międzynarodowe Forum Stolarki już wkrótce. Najważniejsze spotkanie branży stolarki otworowej i technik osłonowych odbędzie się w dn. 29-30 sierpnia w Mszczonowie pod Warszawą. III Międzynarodowe Forum Stolarki już za kilkadziesiąt dni – branża na to czeka, a mamy już pierwsze zgłoszenia.

Będzie to to z pewnością przełomowe spotkanie w naszej branży, gdyż poruszymy sprawy rzadko dyskutowane, pokażemy wyniki badań nigdy nie publikowane, a także poruszymy kwestie, które mogą być kluczowe w rozwoju naszej branży w kontekście sprzedaży krajowej i ekspansji zagranicznej. Zaproszeni specjalni prelegenci z Polski i z zagranicy, w tym architekci i specjaliści od wizerunku i nowych technologii mogą dać uczestnikom narzędzia, których jeszcze nikt do tej pory nie wykorzystał. Innowacja, nowe technologie, konkurencyjność, wartość dodana, techniki sprzedaży i efektywność promocji to tylko niektóre z zagadnień, które planujemy państwu przybliżyć. Wszyscy wiemy, że fasady, okna i drzwi, bramy czy żaluzje można przyporządkować do różnych segmentów np. deweloperski, ekonomiczny, premium czy ekskluzywny. Jak się więc odnaleźć w tym gąszczu firm, które ze sobą konkurują w Polsce i za granicą.

Gdzie są granice opłacalności i dlaczego tylko niektóre firmy są bardzo dochodowe. Dlaczego nie korzystamy z wiedzy i doświadczeń zagranicznych firm, dostawców maszyn, urządzeń, komponentów i systemów. Dlaczego nie potrafimy skutecznie i w większych grupach stawać się awangardą produkcji i dystrybucji najlepszych produktów dla Europy i świata? Dlaczego w końcu bronimy się przed szybkim, skutecznym i właściwym wprowadzaniu do naszej produkcji, handlu czy dystrybucji najbardziej zaawansowanych technologicznie i najbardziej innowacyjnych światowych rozwiązań, które są praktycznie od zaraz dostępne w Polsce. Może warto i trzeba to zmienić, pokażemy przykłady, że można i to z jakimi efektami.

Hasłem przewodnim III Międzynarodowego Forum Stolarki będzie: „Co najbardziej kręci polskich i zagranicznych architektów i konsumentów w kontekście zmieniających się potrzeb i upodobań, a także przepisów prawa i ustaw”.

W imieniu nowo powołanej Fundacji promującej najbardziej innowacyjne rozwiązania IRBS BP, a także organizatora Konwentów Stolarki i III Międzynarodowego Forum Stolarki, Stolarki VIP Sp. z o.o. serdecznie już dziś zapraszamy. Możemy także dodać, że wszyscy uczestnicy zostali już dziś zaproszeni do odwiedzenia jednej z najbardziej zaawansowanych fabryk produkujących przetworzone szkło w Polsce firmy Pilkington IGP. To będzie nie lada gratka zarówno dla dystrybutorów, producentów stolarki, producentów wielu komponentów i oczywiście architektów i innych zaproszonych gości.

Korzystając z okazji załączymy biuletyn z laureatami Programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2018 i jednocześnie zapraszamy do udziału w następnej edycji 2019, tradycyjnie na zamku w Gniewie. Już dziś można planować zgłoszenie swojego wyjątkowego rozwiązania, systemu, maszyny czy procesu produkcyjnego, a nawet gotowego produktu.

Kończąc raz jeszcze zapraszamy Państwa w dn. 29-30 sierpnia na wydarzenie branżowe, czyli III Międzynarodowe Forum Stolarki, które z pewnością odbije się szerokim echem w całej branży, ale także wśród decydentów, architektów i wymagających konsumentów i to nie tylko w Polsce. Szkło, aluminium drewno, PVC i wiele znakomitych rozwiązań, które biorą swój początek w systemach, maszynach, półproduktach, komponentach i akcesoriach, tych dostępnych w Polsce, ale z rodowodem europejskim i światowym. Nie obędzie się także bez niespodzianek, które szykujemy dla naszych uczestników i zaproszonych gości. Jedną z nich będzie przedstawienie laureatów naszego nowego programu pod nazwą SuperProdukt VIP, czyli coś co ”kręci” architektów i wymagających konsumentów – to będzie z pewnością języczkiem uwagi tego 2-dniowego wydarzenia naszej branży w 2018 roku.

Zapraszamy, zapraszamy już dziś, a szczegóły wydarzenia opublikujemy i prześlemy zainteresowanym już wkrótce. Szczegóły dostępne będą także pod adresem: marketing@stolarkavip.pl , albo pod nr tel. 531-561-202.

  

Z poważaniem,

Grzegorz Cendrowski

Przeczytaj także

20 nowych salonów w programie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi

  Salony okien i drzwi to niezaprzeczalnie najważniejsze zbrojne ramię każdego producenta, bez względu na to czy są to salony niezależne, franczyzowe, patronackie czy fabryczne. Każdy salon okien i drzwi, szczególnie w dobie pandemii spisał się na medal i praktycznie...

Mamy to! Umowy polsko-francuskie.

    Koniunktura na polskim rynku słabnie, ale za to eksport rośnie. Chociaż tradycyjnie największy rynek zbytu, czyli Niemcy przewidują bardzo mały wzrost sprzedaży (1-2%) w 2022 roku, to istnieje wielka szansa, że takie rynki, jak Francja, Belgia/Luksemburg, czy nawet...

Nasi partnerzy