Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Już niedługo odbędzie się IV Międzynarodowe Forum Stolarki

2019-08-02 | Autor: Aleksandra Kanderska
Źródło: Stolarka VIP

2 dni spotkań z wybitnymi przedstawicielami świata stolarki oraz praktyczne prezentacje z zakresu prawa, innowacyjnych rozwiązań montażowych czy profesjonalnej sprzedaży – to wszystko czeka na uczestników zbliżającego się IV Międzynarodowego Forum Stolarki , które odbędzie się w dniach 3-4 września 2019r w Hotelu Panorama w Mszczonowie k. Warszawy

Hasłem przewodnim IV Międzynarodowego Forum Stolarki organizowanego przez platformę informacyjno-edukacyjną Stolarka VIP będzie „Idealne Okno, Idealna fasada, idealne drzwi, idealny serwis, idealny montaż”. Wydarzenie skupi wielu najlepszych fachowców, w tym producentów, dilerów, dostawców komponentów, a także kilku architektów, prawników, naukowców oraz niezależnych ekspertów, którzy przekażą uczestnikom Konwentu wiedzę praktyczną oraz informację na temat nowości rynkowych.

Misją towarzyszącą Branżowego Forum Stolarki  jest edukacja oraz promowanie pozytywnych aspektów w dziedzinie stolarki budowlanej. Te spotkania są doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń w zakresie nowoczesnych materiałów budowlano-montażowych oraz prawidłowych technik montażu. Na Konwentach poruszane są również aktualne problemy producentów związanych z branżą stolarki. Możliwość spotkania się w jednym miejscu fachowców z różnych dziedzin jest szansą na rozwój sektora, który wymaga profesjonalnego oraz rzetelnego podejścia.
Co więcej, podczas nadchodzącego Forum Stolarki  organizatorzy zaprosiło 5 ekspertów zagranicznych, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat rynków zagranicznych, innowacyjnych produktów czy również na temat możliwości biznesowych. Daje to ogromną możliwość rozwoju oraz zdobycia praktycznej wiedzy, która przełoży się na osiąganie zamierzonych efektów.

Międzynarodowe Forum Stolarki  jest  dla osób, które chcą być na bieżącą z nowościami , ale również szukają odpowiedzi na pytania z zakresu obsługi klienta, eksportu, finansów czy prawa. Są to aspekty, które składają się na sukces jednostek oraz przedsiębiorstw. O sile działania dwudniowych spotkań branżowych organizowanych przez Stolarkę VIP,  świadczy fakt, że w dotychczasowych edycjach wzięło udział już ponad 4500 osób z całej Polski.  Spodziewamy się ponad 140 uczestników z ponad 90 firm i różnych instytucji wsparcia biznesu. Jednym słowem warto tam być.

Specjalnie dla uczestników IV Międzynarodowego Forum Stolarki przygotowano trwający 3 godziny praktyczny pokaz na żywo, podczas którego będzie można między innymi poznać tajniki poprawnego montażu.  Najlepszym zaproszeniem niech będą słowa organizatora Forum Pan Grzegorza Cendrowskiego z platformy informacyjno-edukacyjnej Stolarka VIP: „Nasza branża ciągle potrzebuje inspiracji, ale także, a może przede wszystkim innowacji i profesjonalizacji. Dotyczy to zarówno produktów, organizacji, ale i ludzi czy kadry menadżerskiej, kadry serwisowej i kadry montażowej. Nie możemy zadowolić się faktem, że niektóre firmy zatrudniają kilkaset i więcej sprzedając ekonomiczny produkt, bo wartość dodana tych produktów jest niska, a zyski generowane w oparciu o wolumen, a nie jednostkę. Mamy wielką szansę stać się awangardą światową, stać się zagłębiem najlepszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynków i konsumentów. Już dawno prześcignęliśmy wiele krajów, a niewiele jest jeszcze przed nami. Nie powinniśmy za bardzo oglądać się wstecz, ale patrzeć przynajmniej 3-5 lat do przodu - tam będzie nasze miejsce w Polsce, Europie i świecie. Organizowane przez nas dwudniowe spotkania branżowe  przybliżają nas do tego co będzie za chwilę, gdyż praktyczne zawsze wyprzedzają czas i są najlepszą platformą informacyjno- edukacyjną w naszej branży - są bowiem otwartym forum i ścieraniem się doświadczeń i rozwiązań.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STOLARKA VIP, jest autorem i animatorem wielu innowacyjnych projektów w branży stolarki takich jak programy „Ekskluzywna Stolarka VIP ” i „Rekomendowane Salony Okien i Drzwi ”, „Kobiety Branży Stolarki”, THE BEST 100”, a także Konwenty Stolarki oraz Międzynarodowe Fora Stolarki czyli projekt pod nazwą Mobilna Akademia Innowacji.

Przeczytaj także

Producent okien i drzwi Aldo o współpracy z firmą Prez-Met

ALDO  to polska firma rodzinna z ponad 25 letnią tradycją. Uznany producent stolarki otworowej. Firma, dla której najważniejsza jest  jakość produktów i komfort użytkowania. W ostatnim tygodniu kwietnia PREZ-MET dostarczył kolejną partię noży kształtowych, dzięki czemu firma rozszerzyła swoją ofertę...

Kobiety Branży Stolarki – wyjątkowe, inspirujące, doświadczone i pełne pasji!

Według definicji słownikowej „kobieta sukcesu” to kobieta, która osiągnęła wysoką pozycję w jakiejś dziedzinie. Wokół nas i wśród nas jest mnóstwo takich kobiet. Mają jasny kierunek działania i wiedzą, co robić. Są zawsze bardzo zajęte, ale także zadowolone ze swojej...

Nasi partnerzy