Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Najlepsi są wśród nas - Konwent Gniew 2020

2019-12-27 | Autor: Grzegorz Cendrowski
Źródło: stolarkavip

Rozpoczynamy od zwiedzania zamku (d. krzyżackiego) z pochodniami w Gniewie, następnie jemy kolację i raczymy się okowitą. To na początek 28 Konwentu Stolarki VIP, najbardziej oczekiwanej imprezy branżowej w przez cały rok. To już 27-28 lutego 2020 roku (czwartek-piątek), ale warto przyjechać dzień wcześniej czyli 26.02.(środa) chociażby po to, żeby zwiedzić zamek, żeby się zrelaksować i wypoczętym rozpocząć konwent. Warto być z nami, warto uczestniczyć w 2-dniowym niezwykłym, niesamowicie merytoryczne, ale także przyjaznym, eleganckim i rycerskim 28 Konwencie Stolarki w Gniewie nad Wisłą k/Tczewa.

Co tam będzie? Będą same nowości, będą nagrody dla wielu firm, będą wyróżnienia dla wielu osób, będą niespotykane innowacje, będą prezentacje, będzie Gala VIP, ale będzie coś niezwykłego, coś co zmieni nasze podejście do siebie, do firm, do architektów, do konsumentów.

Nie zapomnimy o podniebieniu, nie zapomnimy o biesiadzie, nie zapomnimy o dobrej atmosferze i nie zapomnimy o dobrych napitkach. To w końcu święto naszej branży, podsumowanie roku i rozpoczęcie nowego roku z wielką nadzieją, ale także z przytupem.

Będą to 3 Debaty Stolarki. Będziemy rozmawiać z architektami o tym co ich kręcie w oknach, drzwiach, fasadach, szkle, pergolach, etc.. Będziemy rozmawiać z dilerami, czy czują się doceniani przez producentów, czego potrzebują to rozwoju, jak współpracują z branżą, czy mają swoje ekipy montażowe i czy wierzą w salony typu multi-brand. Kolejną debatą będą rozmowy z dostawcami komponentów, maszyn, urządzeń, akcesoriów, etc.. czyli jak chcą wspierać naszą branżę, gdzie i z kim będą reklamować i promować swoje innowacje, w końcu czy wierzą, że firmy lokalne, regionalne, czyli sektor MŚP to prawdziwe oblicze naszej branży, to coś w co warto i trzeba inwestować.

Kogo za co i w jakich kategoriach nagrodzimy i wyróżnimy? To oczywiście jeszcze tajemnica, ale nie jest tajemnicą w których programach nagrodzimy najlepszych z najlepszych.

  1. IRBS – Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki – jedyny taki program w Europie, który doceni wiele europejskich, w tym polskich rozwiązań.
  2. Kobiety Branży Stolarki – jedyny taki program pro publico bono, wybieramy najlepsze z najlepszych, panie manager, panie właściciel, panie prezes, panie kierownik
  3. Rekomendowane Salony Okien i Drzwi – nagrodzimy kolejne salony dedykowanym najlepszym dystrybutorom okien i drzwi
  4. Salon Roku – wybierzemy spośród najlepszych salonów kilka salonów, które są absolutną awangardą, które są godne naśladowania, które wyróżniają się w sposób wyjątkowy.
  5. VIP – Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy i Osłony – to kolejna edycja naszego kultowego programu, który istnieje już od 8 lat. Tym razem wyróżnimy kilku producentów, kilka rozwiązań na miarę 21 wieku, ale w kategorii gotowy produkt, gotowe rozwiązanie.
  6. The Best 100, czyli najlepsze polskie firmy produkujące okna, drzwi, bramy czy rolety czyli te które są i znane, i lubiane i szanowane i posiadające najlepszą „prasę” w internecie i w branży. To będą naprawdę najlepsi z najlepszych i często także te mniejsze, mniej znane.
  7. Dom Roku, pracownia architektoniczna, która ten dom zaprojektowała i zrealizowała - w sensie dom musi być wybudowany. Nagrody zostaną przyznane tym projektom, które naszym zdaniem najlepiej wykorzystują nasze produkty; okna, fasady, drzwi, bramy, rolety czy ogrody zimowe. Nagrodzimy prawdziwą awangardę, ale z oczywistą funkcjonalnością i klasą.

Czy już się państwo zdecydowali sie na udział? A może skorzystacie państwo z okazji, żeby zabrać kogoś ze sobą, może to być niespodzianka, może prezent, a może po prostu przemyślany wybór. Pakiet Duo zawsze cieszy się u nas wielką popularnością, a jak dodamy fakt, że zamku jest spa, jest basen, kręgielnia, komnaty zamkowe i fantastyczne przeżycia biznesowe i takie zwykłe ludzkie, to niech to będzie najlepszą rekomendacją. Dodamy, że będą także prezentacje i badania dotyczące różnych rynków zbytu, poświęcimy jak zawsze wiele miejsca aspektom prawnym i obsługi klienta na najwyższym poziomie. Nie zapominamy o kwestii zatrudnienia, ale także weryfikacji zatrudnionych, zwiększeniu efektywności i skutecznej promocji każdej firmy lokalnie, regionalnie, ogólnopolsko i europejsko. To nie ma kompromisów, są tylko najlepsze, sprawdzone i optymalne wzorce.

Czy przyjeżdżacie państwo? Wiemy, że zawsze możemy na państwa liczyć! Jeżeli chcecie państwo dowiedzieć się więcej na temat pakietów udziału, prosimy napisać „TAK-Gniew” na adres: konwent@stolarkavip.pl  lub zadzwonić pod nr 531 561 202.Prześlemy warunki udziału.

Przeczytaj także

Deceuninck - Quick Step i Tour de Pologne

Deceuninck - Quick Step już od 3 sierpnia w Polsce w Tour de Pologne Deceuninck na początku roku został sponsorem tytularnym międzynarodowej drużyny kolarskiej, która w ciągu ostatnich kilku lat pokazała, że jest jednym z najlepszych zespołów w kolarstwie. Od...

Fakro kontra Velux i znowu jakiś wyrok

Sąd nakazuje Veluxowi zaniechania czynów nieuczciwej konkurencji 28 grudnia 2018 roku, Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał wyrok, w którym nakazuje firmie Velux Polska zaniechanie czynów nieuczciwej konkurencji. Sprawa dotyczy firmy Velset, która oferuje okna dachowe różnych producentów na rynki całej...

Nasi partnerzy