Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Najlepsi są wśród nas - Konwent Gniew 2020

2019-12-27 | Autor: Grzegorz Cendrowski
Źródło: stolarkavip

 

Tego nie było na targach, tego nie powiedzą państwu partnerzy handlowi, tego nie będzie na szkoleniach produktowych, ale to będzie tylko u nas – obiektywnie, kompleksowo, merytorycznie, profesjonalnie, praktycznie. Pierwszy raz porozmawiamy bardzo poważnie w Debatach Stolarki z udziałem producentów, architektów, dilerów i ekspertów niezależnych o naszej branży. Porozmawiamy o roli dostawców systemów, komponentów i maszyn, o roli i szansach producentów stolarki, ale także o tym czym są i czym mogą być salony okien i drzwi i ich grupy sprzedażowo-montażowe. Nie unikniemy tematu współpracy i częstej krytyki architektów i projektantów w kontekście ich roli i wiedzy dotyczącej wyznaczania trendów, kreowania nowych rozwiązań i projektowania najlepszych rozwiązań, ale takich, które są funkcjonalne dla klienta i wykonalne dla nas - branży stolarki. Na konwencie będą także niesamowite nowości i firmy, które przebojem wchodzą na nasz rynek.

Co najmniej 10 konkretnych powodów, żeby już dziś zarezerwować sobie czas, co najmniej 10 powodów, dla których warto przyjechać do nas.

 1. Rynek francuski (Francja, Belgia, Luksemburg) sprzedajesz i eksportujesz tam swoje okna, drzwi, bramy- chcesz mieć większy udział w tym rynku- nasi eksperci zagraniczni powiedzą, jak to zrobić. Specjalni francuscy goście tylko na Konwencie w Gniewie.
 2. Ślusarka aluminiowa - kupować od dużych firm czy produkować samemu? Dobre wzorce z rynku - jak to robią inni
 3. Stolarka i ślusarka p-poż - zharmonizowana  norma europejska i zupełnie nowe możliwości dla polskich producentów, w tym oczywiście eksporterów
 4. Rewolucyjne zmiany dotyczące reklamacji i rękojmi w obrocie pomiędzy firmami, czyli B2B. Małe i średnie firmy będą miały podobne prawa w stosunku do sowich dostawców jak klienci indywidualni. Nadchodzi prawdziwy Armagedon i warto wiedzieć co nas czeka.
 5. Zupełnie nowe przepisy dotyczące segregacji i recyklingu odpadów.  DBO -czy wiesz co to jest, czy musisz się zarejestrować, kto zapłaci za utylizację odpadów w tym starych okien, szyb, etc..
 6. Maszyny i urządzenia, które wspomagają montaż oraz pracę na produkcji - nowe ceny, nowe modele, nowe możliwości. Jak wygląda rynek maszyn, jakie jest zapotrzebowanie na te maszyny, jak wygląda dzisiejszy montaż?
 7. Czy znasz swoją konkurencję? Czym klienci kierują się przy zakupie stolarki? Czy przez Internet można pozyskać więcej Klientów?
 8. Laureaci zostaną wyróżnieni w programach: Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS’2020), Kobiety Branży Stolarki, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, Salon Okien i Drzwi Roku, VIP-Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy i Osłony, The Best 100, Dom-Projekt roku.
 9. Ochrona Tajemnicy Przedsiębiorstwa ważniejsza niż kiedykolwiek, fluktuacja kadry największym zagrożeniem w rozwoju, Sukcesja i przekazanie firmy - czy wiemy jak sobie z tym poradzić? – panel z prawnikami
 10. Ogrody zimowe, drzwi o których będzie głośno, roleto-żaluzje na baterię słoneczną, najnowsze trendy wzornictwa szkła, drzwi, okien, – jesteś salonem premium lub producentem stolarki – musisz mieć to w swojej ofercie – na tym się zarabia. Powiemy, jak to robić i od kogo kupować.
 11. Nowe niepublikowane badania rynku- prognozy na rynku budowalnym w Polsce i na świecie, nawet do 2025 roku. Jak wygląda rynek deweloperski, domków jednorodzinnych czy remontów? Musisz to wiedzieć.

Oprócz ciekawych tematów i panelów tematycznych będzie także uroczysta kolacja VIP na dziedzińcu pięknego zamku. Warto zarezerwować sobie już miejsce dzisiaj - warto wiedzieć, co się w branży dzieje, jakie są nowe przepisy, jakie wymagania, warto poznać nowe wchodzące na polski rynek firmy - a będzie ich kilka. Warto być z najlepszymi i wśród najlepszych.  28 Konwent Stolarki VIP już 27-28 lutego 2020r w Hotel&SPA Zamek Gniew k/Tczewa. Zapraszamy do kontaktu – wystarczy napisać „Tak-Gniew” na adres: konwent@stolarkavip.pl .My zwrotnie prześlemy komplet informacji dotyczących udziału. Można także do nas zadzwonić pod nr: 531 561 202.

 

Przeczytaj także

Velux mówi swoje, Fakro mówi swoje, a KE swoje

"Fakro kontra Velux - teraz już czas na sądową batalię". "Bruksela bierze stronę duńskiego Veluxa". "Polskie Fakro będzie walczyć". To są tylko trzy tytuły prasowe, a poniżej więcej szczegółów na ten temat. Komisji Europejskiej zajęło aż 6 lat, żeby stwierdzić,...

400 nowych pracowników rekrutuje firma z Bytowa

400 pracowników pilnie poszukiwanych! Potężne inwestycje w firmie, która nie boi się spowolnienia! Wygląda na to, że ta bardzo duża firma nie boi się kryzysu i spowolnienia, wręcz przeciwnie stara się wykorzystać swoją pozycję do jej wzmocnienia w Polsce i...

Nasi partnerzy