Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

V Forum Stolarki Budowlanej 2020-szczegóły

2020-07-16 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Konferencja branżowa, prezentacje, debaty i pokazy praktyczne czyli „V Forum Stolarki VIP” to wyczekiwane spotkanie branżowe osób zainteresowanych innowacją, oceną stanu gospodarki i naszej branży, a także najnowszymi technologiami, innowacjami, najlepszymi sprzedawcami, etc.. To 2 dni pełne zdobywania wiedzy, dyskusji i wymiany doświadczeń. Uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach, posłuchać wykładów, wziąć udział w dyskusjach oraz obejrzeć pokazy na żywo. Branża chce się spotykać i dlatego my wychodzimy naprzeciw i przełamujemy „lody” pandemii. Czas wyjść z tego zaklętego kręgu, oczywiście przestrzegając warunków higieny i bezpieczeństwa.

PLANOWANA TEMATYKA KONFERENCJI

 • Co naprawdę dla branży znaczy ta pandemia, czy mamy się martwić, czy wręcz przeciwnie, wykorzystać nowe możliwości, „iść za ciosem” i podbijać rynki?
 • Duże przeszklenia, ciężkie okna i drzwi, ogrody zimowe, wielkie żaluzje, markizy, etc. Kto to wszystko sprzedaje, a  kto montuje i jakim kosztem?
 • Zmęczony firmą, chcesz oddać ją rodzinie, sprzedać- czy wiesz jak to zrobić? Sukcesja lub zmiana formy dzielności-  prawnicy i eksperci rozwieją wątpliwości
 • Czy będzie spowolnienie pod koniec roku i na początku przyszłego roku? Na razie nie widać chmur, ale lepiej dmuchać na zimne. Eksperci nam to wytłumaczą już w sierpniu.
 • Czy będzie konsolidacja branży, czy będą przejęcia firm w Polsce i za granicą? Tak, ale kto na tym skorzysta, a kto starci – powiemy już wkrótce.
 • Jaka jest przyszłość salonów stolarki czy klienci lubią mieć wybór, czy obsługa klienta musi zostać poprawiona, z montażem i serwisem pogwarancyjnym włącznie.
 • Dlaczego innowacyjne rozwiązania dają większą szansę na lepszą marżę i na odróżnienie się od konkurencji? Nie ma rozwoju bez innowacji i nowości!
 • Czy warto jest inwestować w swoje ekipy montażowe, czy warto zacząć swoją produkcję, np. ślusarki aluminiowej, co się liczy w nowej rzeczywistości?
 • Najnowsze narzędzia marketingowe, które służą promocji firm lokalnie i globalnie – na każdą kieszeń
 • Która firma albo które polskie firmy produkująca stolarkę mają największą szansę na rozwój, na ekspansję, także zagraniczną?
 • Jak zmienić umowę sprzedaży i montażu stolarki w trakcie jej trwania, jakie są konsekwencje i zagrożenia. Nasi prawnicy odpowiedzą.

POKAZY NA ŻYWO
Nieodłącznym elementem Forum Stolarki VIP są pokazy na żywo m.in. maszyn, sprzętu i produktów a także montażu. Każdy uczestnik może zobaczyć, jak w praktyce wgląda realizacja prac z wykorzystaniem niektórych rozwiązań. Swoją ofertę zaprezentują producenci różnego rodzaju produktów, a także urządzeń wykorzystywanych w branży jak mini żurawie, manipulatory, dźwigi.

 • Dowiesz się jak działa sprzęt
 • Porozmawiasz z przedstawicielami branży
 • Nawiążesz biznesowe kontakty

GOŚĆ SPECJALNY
Gość specjalny przekaże państwu najświeższe i najbardziej aktualne informacje dotyczące ekonomii, prognoz dotyczących branży budowlanej w Polsce i na świecie, mody na innowacyjne rozwiązania.A będzie między innymi adiunkt Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, dr Artur Bartoszewicz. To znakomity mówca i rzetelny analityk, a także przedstawiciel młodego pokolenia wybitnych ekonomistów. Pandemia radykalnie zmieniła oblicze naszej gospodarki, przyzwyczajenia klientów, spowodował i o tym porozmawiamy, jak to będzie wyglądała teraz.

ATRAKCJE
Dodatkową atrakcją Forum będzie także możliwość skorzystania z parku rozrywki Wodny Świat Suntago –jest to największy tropikalny park wodny zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Poczujemy się jak w tropikalnych krajach, wypoczynek pod plamami szaleństwa wodne czyli zjeżdżalnie, sauny, baseny, bary…
Biesiada na świeżym powietrzu, soczyste mięsiwa prosto z grilla, która zaspokoi gust każdego smakosza. orzeźwiające smaki lata zamknięte w sałatkach, chłodne piwko oraz świetne towarzystwo.KOGO BĘDZIEMY GOŚCIĆ
Właścicieli salonów stolarki i ich pracowników, producentów okien, drzwi, bram, ogrodów zimowych żaluzji i rolet, szefów grup montażowych, dostawców komponentów, dyrektorów, managerów, przedstawicieli handlowych, przedstawicieli działów marketingu, produkcji, exportu oraz wszystkie inne osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ
Należy napisać „TAK” na adres  forum@stolarkavip.pl lub zadzwonić 531-561-202. Zwrotnie otrzymają Państwo szczegóły dotyczące udziału.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STOLARKA VIP, jest autorem i animatorem wielu innowacyjnych projektów w branży stolarki takich jak programy „Ekskluzywna Stolarka VIP ” i „Rekomendowane Salony Okien i Drzwi ”, „Kobiety Branży Stolarki”, THE BEST 100”, a także Konwenty Stolarki oraz Międzynarodowe Fora Stolarki czyli projekt pod nazwą Mobilna Akademia Innowacji.
 

Przeczytaj także

Branża stolarki drewnianej na rozdrożu

Kolejna firm z branży okien drewnianych kończy swoją działalność. Tym razem jednak jest to firma zagraniczna. Warto wiedzieć dlaczego tak się dzieje i jakie są prognozy dla rynku stolarki w Polsce. Co się do tego przyczynia, że poważni gracze na...

StolarkaVIP zaprasza nowe salony stolarki

W elitarnej grupie Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi VIP pojawiły się kolejne, którym serdecznie gratulujemy. Są to następujące salony: Izoplast z Grodziska Mazowieckiego, Klucz Serwis z Grójca, Prestige z Białegostoku, Artmar z Brzeska, Adwil z Tczewa, MS ze Szczecina, Okna...

Nasi partnerzy