Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

V Forum Stolarki Budowlanej już wkrótce

2020-07-08 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

Już wkrótce znowu się spotykamy i bardzo się na tę okoliczność cieszymy. Nie możemy się doczekać tego spotkania najlepszych z najlepszych. Wierzymy, że będzie nas znowu dużo, bardzo dużo, ale nie więcej (zgodnie z przepisami) niż 150 osób. Będzie bezpiecznie, profesjonalnie, merytorycznie i z klasą. Pierwsze spotkanie, czyli Forum Stolarki VIP na żywo, naprawdę, na pewno i w dodatku z udziałem ekspertów i specjalistów. Co jeszcze proponujemy?

3 debaty Stolarki z udziałem niezależnych ekspertów, architektów i branżowców, którzy odnoszą największe sukcesy. Wieczorny grill przy piwie i w doskonałej atmosferze i możliwość skorzystania z największego parku rozrywki czyli  Suntago Wodny Świat – Park Wodny Mszczonów‎!

 

Goście specjalnie tak z Polski, jak i z zagranicy będą mogli przekazać państwu najświeższe i najbardziej aktualne informacje dotyczące ekonomii, innych prognoz, mody na innowacyjne rozwiązania. A będzie między innymi adiunkt Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, dr Artur Bartoszewicz. To znakomity mówca i rzetelny analityk, a także przedstawiciel młodego pokolenia wybitnych ekonomistów. Pandemia radykalnie zmieniła oblicze naszej gospodarki, przyzwyczajenia klientów, spowodował, że rynek on-line stał się kluczowy.

Będą także inni gości, między innymi z instytutów badawczych, prawnicy, eksperci od budownictwa i finansów, będą także fachowcy od maszyn, systemów, IT, optymalizacji podatkowych i zatrudnienia, w tym tzw. „home office”., ekspert od mediów społecznościowych, które już zdominowały przekaz internetowy. Pierwszy raz odbędzie się dyskusja na temat jaka przyszłość czeka salony stolarki, czy będą to salony wielu marek, czy ich ilość zmniejszy się radykalnie, czy sprzedaż przez internet zwiększy się?

Czy np. sprzedaż w „realu” czyli w salonie czy on-line i czy ta rewolucja w branży jest nieunikniona, a może już się tak dzieje?

Jedna z dużych zagranicznych firm w branży drzwi wewnętrznych zamierza otworzyć kilkanaście z prawdziwego zdarzenia salonów franczyzowych, czy to się powiedzie, czy salony okien i drzwi mogą być tym zainteresowane?

Nie zapominamy o nowościach i z pewnością znowu czymś zaskoczymy naszych Uczestników V Forum Stolarki, które odbędzie w Mszczonowie niedaleko Warszawy w dn. 26-27 sierpnia 2020 roku. Oczywiście będą laureaci naszych programów IRBS, VIP i Rekomendowanych Salonów, nie zabraknie także kilku architektów w specjalnym panelu. A oto garść ważnych i nowych tematów na V Forum Stolarki:

 1.  Albo większy eksport albo problemy wielu firm produkcyjnych i dystrybucyjnych
 2. Co nakręca branżę budowlaną i na jak długo – programy stymulujące i co dalej
 3. Automatyzacja, informatyzacja, zwiększenie efektywności przedsiębiorstw i pracowników
 4. Czy rynek mieszkaniowy przejdzie etap stagnacji, a deweloperzy zwolnią akcję budowania mieszkań, a co z domami????
 5. Salony stolarki - czy czeka je konsolidacja i w niektórych przypadkach zmiana profilu działalności
 6. Ciepły montaż to za mało - profesjonalny dopasowany do potrzeb inwestora i wymagań architekta to przyszłość
 7. Najlepsze formy promocji w internecie - sprawdzone sposoby dla salonów i producentów
 8. Czy systemodawcy oddają pole marketingowe producentom i dystrybutorom,
 9. Nowe nisze, które mogą zwiększyć zysk producenta i salonu stolarki
 10. Każdy chce być znany, lubiany i szanowany – lokalnie , regionalnie, ogólnopolsko lub światowo- na co nas stać i jak to zrobić
 11. E-edukacja, webinaria, etc.. czy konwenty, targi i spotkania na żywo – co zdominuje???
 12. Jakie okna, jakie drzwi, jakie fasady, jaki montaż będą dominować w 2021 roku
 13. Jakie salony stolarki mają największą szansę rozwoju w dobie zwiększonych zakupów on-line
 14. Czy producenci stolarki będą jeszcze mocniej ze sobą konkurować na polskim i europejskim rynku
 15. Jakie inwestycje w naszej branży (producenci i salony) są konieczne, a jakie mogą poczekać
 16. Zmiana planów inwestycyjnych wielu firm, czyli optymalizacja czy maksymalizacja zysków
 17. Design w oknach i drzwiach w Europie i na świecie – co będzie nowego i ciekawego

Jeżeli państwo chcecie przyjechać do nas na Forum Stolarki w dn. 26-27 sierpnia, prosimy napisać „TAK-FORUM” na adres: forum@stolarkavip.pl lub zadzwonić pod nr tel.:  531 561 202.

Specjalna oferta czeka dla pierwszych zgłaszających się uczestników. Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj także

Nowy Dyrektor Sprzedaży Deceuninck na Europę Środkową

Deceuninck z przyjemnością informuje o objęciu przez Grzegorza Federowicza funkcji Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową z dniem 1 lipca br. Po dołączeniu do Deceuninck w 2018 roku, Grzegorz Federowicz jako Dyrektor Sprzedaży Deceuninck Poland z sukcesem kierował sprzedażą w Regionie...

Dzień dekarza, piknik i akcja #DumnyDekarz

Już 27 lipca 2019 odbędzie się Piknik Dekarski organizowany w ramach Dnia Dekarza. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, które obchodzi w tym roku swoje 20-lecie, wraz z marką Dakea, partnerem strategicznym wydarzenia, zapraszają na Stadion Miejski w Białymstoku. Inicjatywa #DumnyDekarz to projekt...

Nasi partnerzy