Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

VII Międzynarodowe Forum Stolarki za nami.

2022-10-07 | Autor: Stolarka VIP
Źródło: Stolarka VIP

W dniach 15-16 września 2022 odbyło się ważne wydarzenie biznesowe - VII Międzynarodowe  Forum Stolarki Budowlanej organizowane przez Stolarka VIP. Forum przyciągnęło około 160 przedstawicieli branży stolarki otworowej w tym producentów okien, drzwi, bram, rolet, dystrybutorów i producentów komponentów. Debaty skoncentrowane były wokół kilkunastu ścieżek tematycznych, w takich obszarach jak:  eksport, zarządzanie, prawo krajowe i międzynarodowe, makroekonomia, statystyka i prognozy, polityka międzynarodowa, marketing i zrównoważonego rozwój. 

Wśród prelegentów i panelistów Forum  mieliśmy okazję gościć Prezesa KUKE Janusza Władyczaka, który przybliżył nam tematy rozwoju polskiego biznesu w czasach „wyjątkowej niepewności”. Natomiast eksperci z Banku PeKaO  SA podpowiedzieli uczestnikom jak umiejętnie przygotować się do korzystania z funduszy UE.  Dużym zainteresowanym cieszyły się prezentacje zaproszonych ekonomistów dr Artura Bartoszewicza oraz prof. Waldemara Rogowskiego,  którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat bieżącej sytuacji gospodarczej i makroekonomicznej oraz perspektyw dla branży budowlanej.W trakcie Forum zostały wręczone także wyróżnienia  w programie „Odkrycie  Roku 2022”, „ Rekomendowane Salony okien i Drzwi 2022” oraz „ Złota 15” - najlepsze polskie firmy. Podczas konferencji nie zabrakło też rozmów kuluarowych, pokazów praktycznych. Forum uświetniła Gala – uroczysta kolacja, podczas której rozdane zostały wyróżnienia i dyplomy dla Laureatów programów Stolarka VIP.


Stoiska patronackie jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, podobnie, jak rozmowy w kuluarach. Spotkanie na żywo, spotkanie twarzą w twarz są bardzo potrzebne, szczególnie, po okresie kiedy byliśmy zdani na siedzenie w domach (Covid) i komunikację on-line. Dziękujemy patronom i uczestnikom VII Międzynarodowego Forum Stolarki.

Przeczytaj także

Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann z nagrodą VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony...

Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann z nagrodą VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021 Drzwi zewnętrzne ThermoCarbon firmy Hörmann nagrodzone zostały w programie VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021.  Przyznane przez kapitułę programu nagrody wręczono podczas jubileuszowego 30. Konwentu Stolarki...

Najlepsze polskie firmy w branży stolarki - GOLD 15

„Złota 15” na VII Międzynarodowym Forum Stolarki VIP Polskie firmy działające w branży stolarki otworowej zostały docenione podczas na VII Międzynarodowego Forum Stolarki Budowlanej. W czwartek, 15 września 2022, na uroczystej Gali Stolarka VIP  w Hotelu Magellan w Bronisławowie k/...

Nasi partnerzy