Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

VII Międzynarodowe Forum Stolarki za nami.

2022-10-07 | Autor: Stolarka VIP
Źródło: Stolarka VIP

W dniach 15-16 września 2022 odbyło się ważne wydarzenie biznesowe - VII Międzynarodowe  Forum Stolarki Budowlanej organizowane przez Stolarka VIP. Forum przyciągnęło około 160 przedstawicieli branży stolarki otworowej w tym producentów okien, drzwi, bram, rolet, dystrybutorów i producentów komponentów. Debaty skoncentrowane były wokół kilkunastu ścieżek tematycznych, w takich obszarach jak:  eksport, zarządzanie, prawo krajowe i międzynarodowe, makroekonomia, statystyka i prognozy, polityka międzynarodowa, marketing i zrównoważonego rozwój. 

Wśród prelegentów i panelistów Forum  mieliśmy okazję gościć Prezesa KUKE Janusza Władyczaka, który przybliżył nam tematy rozwoju polskiego biznesu w czasach „wyjątkowej niepewności”. Natomiast eksperci z Banku PeKaO  SA podpowiedzieli uczestnikom jak umiejętnie przygotować się do korzystania z funduszy UE.  Dużym zainteresowanym cieszyły się prezentacje zaproszonych ekonomistów dr Artura Bartoszewicza oraz prof. Waldemara Rogowskiego,  którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat bieżącej sytuacji gospodarczej i makroekonomicznej oraz perspektyw dla branży budowlanej.W trakcie Forum zostały wręczone także wyróżnienia  w programie „Odkrycie  Roku 2022”, „ Rekomendowane Salony okien i Drzwi 2022” oraz „ Złota 15” - najlepsze polskie firmy. Podczas konferencji nie zabrakło też rozmów kuluarowych, pokazów praktycznych. Forum uświetniła Gala – uroczysta kolacja, podczas której rozdane zostały wyróżnienia i dyplomy dla Laureatów programów Stolarka VIP.


Stoiska patronackie jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, podobnie, jak rozmowy w kuluarach. Spotkanie na żywo, spotkanie twarzą w twarz są bardzo potrzebne, szczególnie, po okresie kiedy byliśmy zdani na siedzenie w domach (Covid) i komunikację on-line. Dziękujemy patronom i uczestnikom VII Międzynarodowego Forum Stolarki.

Przeczytaj także

Paneldoor partnerem strategicznym Międzynarodowego Forum Stolarki

Chwalimy, bo polskie, chwalimy, bo dobre, chwalimy, bo innowacyjne. Paneldoor to polska firma, która zdobywa coraz to nowe przyczółki w naszej branży. Dostarcza to, co jest potrzebne producentom drzwi, dostarcza wysoką jakość, wiarygodność, rozsądną cenę i – jak mówi współwłaściciel...

Innowacyjne podwaliny pod okna i drzwi

W dzisiejszym artykule przedstawiamy relację z montażu stolarki okiennej w czeskiej Pradze. Klient do swojego domu wybrał okna na profilu Aluplast VIEV 5000 z nakładką aluminiową od jednego z czeskich producentów okien na profilach Aluplast, wyposażone w okucia kryte Sigenia-Aubi...

Nasi partnerzy