Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Już niedługo w Nipołomicach spotyka się branża stolarki

2019-11-17 | Autor: stolarkavip
Źródło: stolarkavip

Koniec roku za pasem, ale problemy były, są i pozostaną, gdyż nie wszystko jest takie różowe, jak niektórzy to malują. Oczywiście nie możemy narzekać, ale warto wiedzieć co w „trawie piszczy” i co nas może czekać w 2020 roku. To będzie zupełnie inny rok niż ten który mija i dlatego…zapraszamy na forum branży stolarki, czyli 27 Konwent Stolarki do Niepołomic k/Krakowa w dn. 5-6 grudnia 2019 r.

Czego się nasza branża może tam dowiedzieć. 

  1. Jeżeli jesteś właścicielem małej lub średniej firmy, wiedz co to jest sukcesja i jakie prawo obowiązuję. Bądź mądry przed szkodą – prawnik nam powie, jak to zrobić.
  2. Niepublikowane badania rynku budowlanego i to nie tylko w Polsce. Prognozy, które trzeba wziąć pod uwagę zanim zainwestujesz, zanim zwiększysz ofertę.
  3. Twoi pracownicy przenoszą duże ciężary, pracują zimą i na wysokościach. Wiedz jakie masz obowiązki i jakie prawo BHP obowiązuje. Inspektor PIP wyjaśni nam szczegóły i wskaże zagrożenia.
  4. Ciężkie przeszklenia, brak sprzętu do montażu, potrzebne finanse. Nie trzeb się martwić. Pokażemy pierwsze urządzenia, które mogą zastąpić nawet 4 montażystów. Pokażemy możliwości finansowania. Maszyny, których nie ma nikt. Ekspert branżowy pokaże w praktyce, wyjaśni i skalkuluje korzyści.
  5. Aluminium i szkło, aluminium i drewno, PVC i aluminium, a może jeszcze inne okna czy drzwi mogą stać się hitem w 2020 roku i to nie tylko w Polsce. Pokażemy ciekawe rozwiązania.
  6. Programy dla dilerów, programy dla producentów, programy dla dostawców maszyn, systemów, komponentów. Premiera programów 2020 już 5-6 grudnia.
  7. Własne ekipy montażowe, własne ekipy serwisowe. Pokażemy korzyści i kalkulacje. To trzeba wiedzieć zanim zmienimy strategię.
  8. Zupełnie nowe możliwości zarobkowe w branży stolarki i wykończenia. Rewelacyjne marże i świetne perspektywy. Musimy to wiedzieć, warto to poznać.
  9. Czy duże firmy będą jeszcze większe, a średnie staną się małe. Rozwój rynku to także zagrożenia dla sektora MŚP. Czy spowolnienie spowoduje duże zmiany na rynku?
  10. Spotkanie z architektami! Spotkanie, które może wiele zmienić w jaki sposób postrzegamy naszą branżę, jak należy komunikować się z architektem i konsumentem. Co jest ważne dla architektów i czy możemy z nimi współpracować nawet lokalnie czy regionalnie.

Dwa dni forum branży stolarki zostały dobrze zaplanowane i z pewnością każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie, a że będzie wielu ekspertów, to tym bardziej warto przyjechać na podsumowanie roku, na prognozy 2020, na nowe pomysły i zupełnie nowe rozwiązania, a także nowe kontakty. Napisz zwrotnie „TAK -Konwent” na adres: konwnet@stolarkavip.pl , a prześlemy wszelkie informacje dotyczące udziału. Możesz też zadzwonić po szczegóły pod nr tel.:  531-561-202.

Serdecznie Państwa zapraszamy – to już tuż, tuż!

Przeczytaj także

Velux mówi swoje, Fakro mówi swoje, a KE swoje

"Fakro kontra Velux - teraz już czas na sądową batalię". "Bruksela bierze stronę duńskiego Veluxa". "Polskie Fakro będzie walczyć". To są tylko trzy tytuły prasowe, a poniżej więcej szczegółów na ten temat. Komisji Europejskiej zajęło aż 6 lat, żeby stwierdzić,...

Są drzwi i jest Martom, co oni takiego oferują?

Drzwi wejściowe inaczej zwane drzwiami zewnętrznymi są praktycznie w każdej ofercie salonu okien i drzwi w Polsce. Producentów drzwi wejściowych jest w Polsce kilkudziesięciu, ale tak naprawdę liczy się kilku, może kilkunastu. Jakimi kryteriami kierują się właściciele salonów stolarki w...

Nasi partnerzy