Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Są pieniądze dla eksporterów - dystrybutorów i producentów. Warto skorzystać!

2021-02-08 | Autor: Stolarkavip
Źródło: stolarkavip

Takiej okazji eksporterzy jeszcze nie mieli, a eksportują już prawie wszyscy producenci okien, drzwi, bram czy osłon, eksportują producenci komponentów, akcesoriów, eksportują także dilerzy i hurtownicy, eksportujemy w końcu także przez szeroko pojętą sprzedaż przez internet. Polski rynek jest za mały na potencjał producentów i dystrybutorów, w tym roku raczej nie powiększy się, a moce produkcyjne rosną, automatyzacja i optymalizacja postępuje. Europa i świat doceniają i potrzebują polskich produktów stolarki budowlanej. Wykorzystajmy to, Avante Polonia Finestra!, czyli do przodu polska stolarko, mamy swoje 5 minut, bo jak nie teraz to kiedy, bo jak nie my to kto?

Pieniądze na szkolenia dotyczące skutecznych metod dotarcia do rożnych rynków eksportowych są dostępne w wielu miejscach w Polsce. W zdecydowanej większości szkolenia finansowane są w 80 lub 100%. A teraz niespodzianka - koszty przygotowania wniosku biorą na siebie wyspecjalizowane firmy, zrobią to razem z nami – trzeba tylko chcieć. Wystarczy do nas napisać „TAK-Eksport”, a my szybko zorientujemy się co jest dostępne dla państwa firmy, państwa działu eksportu i co możemy zaproponować.

Szczególnie polecamy się firmom z segmentu MŚP, ale także tym dużym, gdyż dla nich jest też wiele dedykowanych programów. Wiemy jak i chcemy państwu pomóc – i wymiernie, konkretnie pomożemy.
Skrojone na miarę webinarach eksportowych, czyli możliwość przeprowadzenia indywidualnie dostosowanych szkoleń dla Państwa Działu Eksportu praktycznie bezkosztowo. Szkolenia są dofinansowane (od 80% do 100%) przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS). Średnie dofinansowanie wynosi od 5 000 do 15 000 zł na pracownika. Maksymalna kwota dofinansowania na firmę to nawet 800 000 zł.

------------------------------------------------------------------------------------------

Jak zdobywać rynki zagraniczne w „nowych czasach”. szkolenia eksportowe z dedykowanym doradztwem. Dzięki połączeniu doświadczenia, praktyki i efektywnych metod, uczestnicy nabędą umiejętności oraz otrzymają łatwe w zastosowani wskazówki:

                   Jak zdobywać klienta nawet w wymagających czasach;

                  Jak budować nowoczesną strategie na rynki eksportowe;

                  Jak zmodyfikować ofertę by zdobyć zainteresowanie klientów zagranicznych;

                  Jak prowadzić sprzedaż w nowoczesnych kanałach;

                  Jak prowadzić rozmowy z partnerami w sytuacji paraliżu decyzyjnego;

                  Jak pozyskać klientów, dystrybutorów lub decydentów w korporacjach w kryzysowych czasach;

                  Jakie narzędzia marketingowe wykorzystywać w celu dotarcia do zyskownych klientów;

                  Jak prowadzić skuteczne negocjacje oraz podpisać bezpieczny długofalowy kontrakt na rynkach eksportowych;

Chcesz skorzystać z nisko kosztowego szkolenia eksportowego napisz „TAK-EKSPORT” na adres  szkolenia@stolarkavip.pl lub zadzwoń pod nr tel. 531 561 202.

Przeczytaj także

ISO-CHEMIE gotowa na dane - BIM

  Jako jeden z wiodących producentów w dziedzinie technik uszczelnieniowych, ISO Chemie dostarczy teraz architektom i projektantom branżowym dane produktów obsługujące BIM dotyczące swoich rozwiązań uszczelnieniowych i montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej. Building Information Modeling (BIM) odgrywa coraz ważniejszą...

Vorne nowy gracz na rynku okuć

Firma VORNE  posiada ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji okuć do stolarki budowlanej. W nowoczesnej fabryce w Stambule w okręgu Hadimkoy wytwarzane są produkty światowej klasy. „Sprzedajemy swoje produkty w ponad czterdziestu krajach na świecie i na każdym z tych...

Nasi partnerzy