Menu
VIII Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych (MKFR) zbliża się wielkimi krokami.
VIII Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych (MKFR) zbliża się wielkimi krokami. Za tydzień spotykamy się w Poznaniu. 27 i 28 września to będą dwa dni pełne emocji, wiedzy merytorycznej, spotkań, networkingów, dyskusji i prelekcji. Tych z Państwa, którzy nie zarejestrowali się jeszcze na wydarzenie ONLINE przypominam o obowiązku rejestracji????
Rejestracja na witrynie wydarzenia: https://kongresfirmrodzinnych.pl/
Hasło PRASA ONLINE, proszę zignorować informację o płatności. Na każdą organizację mamy zaplanowane 5 wejściówek. Zapraszam dziennikarzy/partnerów interesujących się biznesem, gospodarką i ekonomią.
Jeżeli, ktoś z Państwa jest zainteresowany pojawieniem się osobiście na naszym wydarzeniu – proszę o informację zwrotną, gdyż jest taka możliwość. Na bieżąco sprawdzamy liczbę miejsc, za co z góry przepraszamy, ale ograniczają nas przepisy dotyczące bezpieczeństwa.
Kongres, jak pisałam wcześniej, to dwa dni poświęcone prelekcjom, dyskusjom, spotkaniom, wymianie doświadczeń i inspirującym rozmowom dotyczącym najbardziej aktualnych tematów i wyzwań z jakimi mierzą się obecnie rodziny biznesowe. Tematem przewodnim jesiennego spotkania będzie odpowiedzialność właścicielska, rozumiana jako tworzenie #ŁaduRodziny i #profesjonalizacji biznesu rodzinnego.
Zapraszam do oglądania i późniejszych publikacji. Ufam, że znajdą Państwo u nas mnóstwo merytorycznych treści, a to wszystko w jednym miejscu. Ilość gości, firm rodzinnych jest imponująca. Zaprosiliśmy na scenę główną największe tygrysy biznesu w Polsce i nie tylko.
Zachęcam do przejrzenia agendy, tematów i prelegentów:
Prelekcje #MKFR2021:
dr Adrianna Lewandowska - 10 lat doświadczeń w zmianach pokoleniowych w Polsce. (Nie)ład rodziny i (nie)ład własności - krajobraz sukcesyjnego tsunami
dr Adam Mokrysz - Gambit właściciela. Czyli co łączy biznes i szachy. Odpowiedzialność arcymistrzów za budowanie wielopokoleniowych biznesów.
dr Adrianna Lewandowska i prof. Maciej Stradomski - Wprowadzenie do Mechanizmów Ładu Rodzinnego / jak działają Rodziny Biznesowe z uporządkowanym systemem nadzoru. Rada Rodziny, Rada Nadzorcza, Zarząd
Zbigniew Sosnowski - twórca i właściciel marki Kross, członek Rady Nadzorczej, Kacper Sosnowski - wiceprezes rozwoju biznesu Kross S.A., Filip Wojciechowski - prezes Kross S.A., Piotr Nowjalis - Przewodniczący Rady Nadzorczej Kross S.A. - Best practice w budowaniu nadzoru właścicielskiego
prof. Maciej Stradomski - Odpowiedzialność firm rodzinnych za świat przyszłych pokoleń. Krajobraz biznesu po pandemii
Piotr Andrzejczak i Joanna Wierzejska - Nowe wyzwania podatkowe i prawne wobec firm rodzinnych w 2021-2022 / szanse i zagrożenia dla rozwoju firm rodzinnyc
Marta Marczak - Jak budować marki w nieustająco zmieniającej się rzeczywistości?
dr Adrianna Lewandowska i Roman Wieczorek - Edukacja dla Rozwoju Managerów Firm Rodzinnych
Karolina Olejniczak i Włodzimierz Olejniczak - Kultura organizacyjna firmy rodzinnej jako kreatywna siła w kryzysie.
Roman Wieczorek - Firma Rodzinna – odpowiedzialność, która motywuje
Warsztaty, panele dyskusyjne #MKFR 2021:
Fundacje rodzinne jako narzędzie planowania sukcesji
Wszelkie lęki właścicieli i najczęściej zadawane pytania przed sukcesją
Budujemy na pokolenia, czy jednak zawsze wyłącznie z majątku rodzinnego?
Konstytucja - transparentne zasady funkcjonowania firmy rodzinnej
A jak nie fundacje, to co?
Firmy rodzinne, a własność intelektualna – co warto chronić i czego unikać
Wyjątkowa okazja czy walka o przetrwanie? Cyfryzacja i automatyzacja jako warunki konieczne do rozwoju po 2021 roku
Komunikacja w Rodzinie biznesowej
Systemowy rozwój umiejętności managerskich podstawą do zrównoważonego rozwoju firmy
Fuzje i przejęcia
TYLKO dla Nestorów. Otwarta przestrzeń do dyskusji o sukcesji.Szansa, zagrożenie? Obawy? Nadzieje? Pułapki sukcesyjne? Jak z nie wpaść w nie?
TYLKO dla nextG. Otwarta przestrzeń do dyskusji o sukcesji. Szansa, zagrożenie? Obawy? Nadzieje? Pułapki sukcesyjne? Jak z nie wpaść w nie?
Międzypokoleniowe strategie w służbie biznesu i rodziny, rozwoju i długowieczności
Złoto jako narzędzie ochrony majątku w czasach ekonomicznej, politycznej i społecznej niestabilności