Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

StolarkaVIP - twój partner biznesowy w branży okien i drzwi

2018-06-01 | Autor: Grzegorz Cendrowski
Źródło: stolarkavip

Działamy w branży stolarki budowlanej od prawie 10 lat. Czym się zajmujemy, jak działmy i dokąd zmierzamy? 

Zajmujemy się inspiracją, edukacją, ale także aktywną promocją i prezentacją najlepszych rozwiązań branżowych, które poprawiają jakość produkcji, jakość wyrobu, jakość sprzedaży i jakość montażu, a także szeroko pojętej obsługi klienta biznesowego i prywatnego, inaczej zwanego konsumentem.
Jesteśmy autorem takich programów jak: Rekomendowane Salony Stolarki - program dla punktów sprzedaży okien, drzwi, bram, etc.. Każdego roku nagradzamy najlepsze rozwiązania w programie branżowym pod nazwą: Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS), a także produkty gotowe czyli okna, drzwi, bramy, rolety, techniki osłonowe czy ogrody zimowe, które są zgłaszane do programu StolarkaVIP - Najlepsze Okna i Drzwi i SuperVIP czy Odkrycie Roku - to na co czekają wymagający konsumenci. Nie zapominamy także o paniach, o kobietach w naszej branży w programie Kobiety Branży Stolarki, gdyż to własnie panie odgrywają niezwykle ważną rolę w rozwoju branży i wypełnianiu wielu obowiązków z racji zaangażowania i roli w wielu firmach. Jednym z naszych flagowych przedsięwzięć są krajowe, cykliczne spotkania branżowe, które nazywamy Konwentami Stolarki VIP, ale także raz do roku spotkanie z grupą polskich i międzynarodowych ekspertów i fachowców, które organizujemy pod nazwą Międzynarodowe Forum Stolarki.
Każdego dnia, każdego miesiąca i każdego roku staramy się w pierwszej kolejności pomagać i inspirować sektor MŚP naszej branży stolarki budowlanej, prowadząc aktywną politykę informacyjną, marketingową, ale także edukacyjną, organizując specjalistyczne szkolenia, wydając publikacje, w tym także prawne, czy np. rzetelnie i obiekwtywnie informując w naszych portalach internetowych i na platformach społecznościowych.

Co jest naszym celem?
Naszym celem jest pozytywna i praktyczna inspiracja w dążeniu do doskonałości w pierwszej kolejności osób, ale także firm, procesów produkcyjnych, handlu czy usług związanych z nasza branżą, które mają spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania formalne i prawne, ale jednocześnie spełniać oczekiwania wymagających i wyedukowanych konsumentów. Sprawą kluczową jest dążenie do intensyfikacji eksportu naszych produktów, gdyż poprzeczka eksportowa jest zawieszona bardzo wysoko, a polska stolarka ma szansę na jej podwyższanie, żeby stawać się nie tylko bardziej konkurencyjną, ale stanowić autentyczną awangardę produktów dostosowanych do potrzeb wielu rynków Polski, Europy i świata, w tym w szczególności w ochronie środowiska, termoizolacji, energii odnawialnej i szeroko pojetej funkcjonalności inteligentnego domu, mieszkania, biura czy hotelu.
Naszym motto jest chińskie powiedzenie, które brzmi: "to co słyszę zapominam, to co widzę zapamiętuję, to czego doświadczam - rozumiem". Innymi słowy praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka czyni mistrza i niech tak już pozostanie, a my bedziemy dążyć do jeszcze lepszego upowszechnienia idei doskonalenia siebie, swoich firm, produktów i zaspokajania potrzeb. Jesteśmy otwarcie na państwa pomysły, które możemy realizować wspólnie dla lepszego jutra.

A tak o nas mówi i pisze branża:

”Stolarka VIP jedynym branżowym dziennikiem, gdzie informacja o stolarce kluczowym wyznacznikiem. Organizuje cykliczne Konwenty i szkolenia.
Najważniejsza praktyka i doświadczenia! Firmy okienne codziennie inspirują.
Wszystkich efektywnie edukują!”

Okna Stolarczyk, Pani Paulina S.

”Organizacja konwentów, wprowadzanie w innowacyjne rozwiązania, rekomendacja salonów sprzedaży. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, doradztwo. Wprowadzanie w świat przepisów branży okiennej”

Okna Sega, Pani Barbara B.

„STOLARKA VIP zajmuje się szeroko pojętą edukacją w zakresie stolarki otworowej, inspiracją, edukacją, ale również promocją i prezentacją najlepszych rozwiązań z zakresu jakości produkcji, jakości wyrobów, sprzedaży i montażu, a także profesjonalnej obsługi klienta”

Effect Glass S.A., Pani Mariola S.

 

Przeczytaj także

Okucia Roto do okien aluminiowych z certyfikatem

Okucia Roto AL i Roto AL Designo do okien aluminiowych o wysokości 3000 mm i z nowym certyfikatem jakości QM 328. Roto rozszerza zakres stosowania okuć do aluminium Roto AL i Roto AL Designo. Skrzydła o wysokości do 3000 mm...

Nowi fachowcy w firmie Pagen

Okno transferowe firmy PAGEN   Jacek Wach (na zdjęciu u góry po lewej stronie) i Paweł Zatorski (na zdjęciu u góry po prawej stronie) w strukturach małopolskiego producenta stolarki otworowej. Nieoczekiwane zmiany, do jakich doszło na całym świecie w związku...

Nasi partnerzy