Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

31. Konwent Stolarki VIP, 24-25 lutego 2020 r.

2021-11-28 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

 

Kobiety w naszej branży zasługują, jak mało kto na szacunek, uznanie i wyróżnienie. To właśnie panie, których jest już całkiem dużo zarządzają, doradzają, inwestują, szkolą i podejmują wiele kluczowych dla branży, ale przede wszystkim dla swoich firm, decyzji. Kobiety Branży Stolarki i jej kolejna edycja to uhonorowanie pań prezes, pań dyrektor, pań, menadżer, ale także pań wspólniczek czy pań właścicielek.

Zachęcamy więc, szczególnie panów (choć nie tylko) do zgłaszania kandydatek do wyróżnienia w tym prestiżowym i jedynym takim programie w naszej branży. Wystarczy wysłać do nas informację TAK-Kobiety, a my zwrotnie prześlemy szczegóły zgłoszenie i uczestnictwa. Panie, laureatki programu zostaną w sposób bardzo uroczysty wyróżnione na Gali VIP, podczas 31. Konwentu Stolarki, na zamku w Gniewie w dn. 24-25 lutego 2022 roku. Zapraszamy do udziału.

Innowacja to kreacja, innowacja to nowe rozwiązania, innowacja to ulepszone produkty, innowacja to nie potrzeba, to konieczność! I tutaj kłaniamy się producentom systemów, szyb, okuć, uszczelek, maszyn, urządzeń, systemów montażowych, systemów IT, organizacji pracy, produkcji, akcesoriom czy narzędziom do produkcji stolarki okienno-drzwiowej czy konserwacji! Kolejna edycja oryginalnego i prestiżowego Programu IRBS, czyli Innowacyjnym Rozwiązaniom Branży Stolarki rozpoczęta i można już zgłaszać swoje innowacje, swoje niezwykłe rozwiązania, swoją myśl techniczną, technologiczną, etc.

Laureaci zostaną wyróżnieni w sposób szczególny podczas 31. Konwentu Stolarki VIP na zamku w Gniewie, a ich rozwiązania będą promowane przez wiele miesięcy, po to, żeby trafić pod przysłowiowe strzechy naszej branży. Zapraszamy do udziału, wystarczy zwrotnie napisać do nas zwrotnie: TAK IRBS 2022.

Ekologia, recykling, dbałość o środowisko, dbałość o zdrowie, dbałość o naszą przyszłość to także część naszego życia, naszych działań, produktów i rozwiązań w branży stolarki budowlanej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, rynkowi i wyzwaniom naszych czasów, pierwszy raz w naszych działaniach wyróżnimy najbardziej ekologiczne, najbardziej energooszczędne, albo takie, które tę energię generują, podlegające oczywiście procesowi recyklingu i to min 90%. Jednym słowem najlepsze z najlepszych Eko-Produkty i Eko-Rozwiązania. Producenci okien, drzwi, bram, rolet czy pergol mogą już zgłaszać te swoje niezwykłe gotowe rozwiązania, które nagrodzimy na zamku w Gniewie 24-25 lutego 2022 roku i będziemy promować przez cały 2022 rok. Wystarczy do nas napisać zwrotnie: TAK EKOProdukty.

A teraz już wszystkich, naprawdę wszystkich, gorąco i serdecznie zapraszamy do udziału w tym kultowym wydarzeniu w pięknym Zamku, Hotel&SPA Gniew, 31. Konwencie Stolarki VIP, które odbędzie się w dn. 24-25 lutego 2022 roku. Zainteresowani udziałem - prosimy zwrotnie przesłać do nas: TAK-Konwent Gniew. Można także do ans zadzwonić po nr 531 561 202.

Mail: marketing@stolarkavip.pl

Prześlemy pakiety uczestnictwa i szczegóły. Zapraszamy!

Przeczytaj także

Salony, które wyróżniają się i należą do grona Rekomendowanych Salonów

Kupując stolarkę, zwracamy uwagę na wiele czynników takich jak cena, jakość produktów czy sposób montażu. Choć te argumenty zdają się najistotniejsze, to w praktyce okazuje się, że także sposób, w jaki zostaniemy obsłużeni w salonie, ma kluczowe znaczenie. W obliczu...

Małgorzata Bereza na pokładzie firmy NITUS

Małgorzata Bereza dołączyła do zespołu firmy NITUS z racji swojego doświadczenia w obszarze sprzedaży i marketingu. Przez wiele lat pracowała w firmach z branży budowlanej, wspierając ich działania swoją wiedzą i doświadczeniem. Małgorzata Bereza od kwietnia tego roku jest odpowiedzialna...

Nasi partnerzy