Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

APU500 już pracuje w fabryce FER-PLAST

2024-06-26 | Autor: AK
Źródło: PREZ-MET

FER-PLAST, znany producent okien, drzwi, rolet oraz bram, doposażył swoją produkcję w najnowszy model APU500- centrum obróbcze wyróżniające się wyjątkowymi parametrami technicznymi oraz efektywnością energetyczną.

Inwestycja w APU500 stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie producentów na rozwiązania zwiększające wydajność przy jednoczesnym podniesieniu jakości produkowanych konstrukcji. Połączenie w produkcji APU500 ze zgrzewarkami czterogłowicowymi ZGP760, jakie od wielu lat pracują w lubartowskiej firmie, pozwala na uzyskanie produktu o ponadprzeciętnej estetyce zgrzewu w technologii bezwypływkowej PRECISION LINE oraz wysokiej wytrzymałości naroży.

Uruchomienie w produkcji APU500 to tylko jeden z etapów dynamicznego rozwoju firmy FER-PLAST w kierunku umacniania swojej pozycji na rynku producentów stolarki. Najnowszy model APU500 jest wyposażony w moduł MACS ( Middle Axis Centering Module), opatentowany system centrowania, bazowania i wymiarowania profili, a także zaawansowane systemy kontroli jakości, które gwarantują niezawodność i trwałość produktów, utrzymując zarazem wysoki poziom bezpieczeństwa operatora.

"Dzięki najnowszej maszynie klienci FER-PLAST mogą cieszyć się wyrobami o najwyższym standardzie. Wprowadzenie kolejnego APU500 na rynek przez naszą firmę jest także częścią długoterminowej strategii rozwoju firmy. W przyszłości zamierzamy kontynuować swoje działania, aby utrzymać pozycję jednego z czołowych producentów maszyn i oferować jeszcze lepsze i jeszcze bardziej innowacyjne rozwiązania" - dodaje Janusz Pacuda, dyrektor Handlowy w firmie PREZ-MET.

Automatyczna podcinarka uszczelki APU500, została uhonorowana nagrodą “Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2024”. W świecie stolarki, gdzie innowacja jest kluczem do sukcesu, firma PREZ-MET nie tylko podąża za trendami – ona je wyznacza.

Więcej informacji na temat firmy i produktów firmy PREZ-MET na stronie: www.prezmet.pl

Przeczytaj także

VIP – EKO, czyli najlepsze okna i drzwi

Ekologia, troska o środowisko, zrównoważony rozwój – to nie puste frazesy czy moda. To konieczność, zarówno dla nas, jak i dla przyszłych pokoleń. Podczas historycznego 33. Konwentu Stolarki, który odbył się na Zamku w Gniewie, w dniach 23-24 lutego 2023...

REHAU laureatem programu „Odkrycie roku 2023” za system profili okiennych ARTEV...

W dniach 20-21 września 2023 pod Warszawą odbyło się VIII Międzynarodowe Forum Stolarki, podczas którego wyłoniono Laureatów programu "Odkrycie Roku 2023". Wyróżnienie to przyznano m.in. firmie REHAU za innowacyjny system profili okiennych ARTEVO. Program „Odkrycie Roku” dla branży stolarki otworowej...

Nasi partnerzy