Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Deszcz branżowych nagród dla systemów Yawal

2021-04-26 | Autor: AK
Źródło: Yawal

W ostatnich dniach systemy Yawal S.A. zostały nagrodzone w dwóch prestiżowych konkursach, w IV edycji konkursu „StolArchi Nagroda Architektów” oraz w VI edycji „IRBS - Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki".


 

Główna nagroda StolArchi 2021 w kategorii forma dla Moreview

W ramach StolArchi 2021 decyzją niezależnej komisji złożonej z topowych architektów, którym przewodniczyła pani Sylwia Melon-Szypulska system MOREVIEW otrzymał I nagrodę w Kategorii Forma. StolArchi 2021 to prestiżowy polski konkurs, w którym praktycy z biur projektowych wybierają najlepsze produkty z branży stolarki budowlanej. Są oni w stanie najlepiej docenić zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne poszczególnych wyrobów, gdyż w swoich projektach na co dzień korzystają z wielu rozwiązań okiennych czy drzwiowych. Nie bez znaczenia w ich codziennej pracy jest również wsparcie techniczne, na jakie mogą liczyć ze strony producentów stolarki na różnych etapach projektowania budynków.

System Moreview zadebiutował na światowym rynku stolarki otworowej zaledwie rok temu, a już ma spore grono zwolenników. Ponadto, ilość nagród, jaką został obsypany od swojej premiery, potwierdza, że jest to jeden z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych systemów dostępnych na rynku. Komfort i piękno oferowane przez Moreview doceniają zarówno architekci, producenci, jak i inwestorzy. Na początku roku zostały wprowadzone do systemu nowe funkcjonalności, w tym eleganckie i minimalistyczne rozwiązanie progu szczelinowego, które idą w parze z systematycznym rozwojem światowego trendu wielkogabarytowych przeszkleń.” – powiedział Sławomir Bardziński, Dyrektor Obiektowy w Yawal S.A.


DP 180 PRIMEVIEW wyróżnione w IRBS 2021
     

Laureatem programu IRBS został z kolei system drzwi podnoszono-przesuwnych DP 180 Primeview. Program IRBS raz w roku w sposób szczególny wyróżnia te najbardziej innowacyjne rozwiązania, które są dostępne w Polsce, Europie i na świecie. IRBS to jedyny program w branży stolarki, który ocenia i docenia producentów maszyn, komponentów, systemów, programów IT, elementów do montażu i akcesoriów. Organizatorem plebiscytu jest Stolarka VIP.

W programie IRBS - Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki wyróżniamy te rozwiązania, które spełniają kryteria innowacyjności, ale często także wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom; informatyzacji, automatyzacji, ekologii, intuicyjności działań i potrzebom rynku, tak klientów biznesowych, jak i konsumentów" – mówi Pan Grzegorz Cendrowski, organizator programu IRBS z firmy Stolarka VIP.

IRBS jest kolejnym wyróżnieniem dla systemu DP 180 Primeview. W tym roku system ten został już doceniony w konkursie TOPBuilder 2021 w kategorii nowość i innowacje. Statuetki TOPBuilder przyznawane są najwyższej jakości produktom i rozwiązaniom budowlanym oraz realizacjom, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe czy technologiczne.

Więcej informacji o nagrodzonych systemach na stronie producenta: www.yawal.com

 

 

 

 

Przeczytaj także

AWILUX firmą roku 2023!

AWILUX otrzymał tytuł FIRMY ROKU 2023 w pierwszej edycji konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Leszna. Akcja ma na celu upowszechnianie pozytywnych wzorców prowadzenia działalności CSR, a nagradzane firmy odznaczają się istotnym wkładem w rozwój gospodarczy Leszna. W Miejskim Ośrodku...

PREZ-MET, Romanów: innowacyjna technologia zgrzewania profili okiennych na bazie...

Jednym z najważniejszych etapów produkcji stolarki okiennej jest zgrzewanie profili, z których powstaje rama oraz skrzydło okna. Precyzja przeprowadzenia tego procesu decyduje bowiem nie tylko o estetyce, ale i szczelności, a tym samym i energooszczędności gotowego produktu. Polska firma Prez-Met...

Nasi partnerzy