Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Gniew- magiczne miejsce dla branży stolarki

2024-01-16 | Autor: Grzegorz Cendrowski
Źródło: StolarkaVIP

Czasy trudne, ale zawsze warto się wyróżnić. Wiedzieć więcej i szybciej także. Warto też spotkać się z najlepszymi ekspertami w Polsce i docenić najlepszych z najlepszych w wielu kultowych programach. Tylko raz w roku, tylko tam. Zapraszamy już dziś! A dokąd? Do pięknego, magicznego i luksusowego zamku Hotel Gniew Zamek&SPA w Gniewie k/Tczewa. Dziesiątki Laureatów, fantastyczny zamek, doskonała atmosfera, znakomici goście, profesjonalne prezentacje, Gala VIP – jednym słowem wielkie święto polskiej stolarki pod koniec lutego 2024 r. na zamku w Gniewie nad Wisłą. Będzie to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie, na które czeka się cały rok.

Oto aż 10 konkretnych powodów, dla których warto zarezerwować sobie czas.  Co zaprezentujemy, kogo i za co nagrodzimy na zamku w Gniewie:
  1. Podczas 35 Konwentu po raz pierwszy zaprezentujemy trzy prognozy naszej branży na 2024 r. Pierwsza to prognoza znanych, współpracujących z nami ekonomistów. Kolejna to prognoza znanych branżystów, zaś trzecia prognoza, którą można nazwać „nie z tej ziemi”, zostanie zaprezentowana przez znanych tarocistów, którzy będą dostępni także dla naszych gości, uczestników Konwentu. Już nie możemy się doczekać tego wydarzenia i porównania wszystkich trzech prognoz. Kompletna analiza sytuacji ekonomicznej i spoeęcznej w Polsce, Europie i świecie, ze szczególnym uwzględnieniem branży stolarki budowlanej. Podsumowanie minionego roku w kontekście obrotów, zysków, sprzedaży krajowej, eksportu etc. Wnikliwa analiza sytuacji gospodarczej Polski pod nowym rządami.
  2. Będzie to już 9 edycja programu pod nazwą Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS 2024). Jest to jedyny, autorski i niepowtarzalny program weryfikacji i promocji elementów składowych każdego okna, drzwi, bram czy rolet. Nie ma bowiem dobrego okna, dobrej fasady, dobrych drzwi czy dobrych osłon bez znakomitych komponentów, maszyn i urządzeń do produkcji, montażu czy transportu. Nasza branża nie mogłaby się rozwijać bez ultranowoczesnego szkła, bez systemów IT, systemów organizacji produkcji, systemów kontroli jakości czy systemów motywacji pracowników. Oceniliśmy i nagrodziliśmy ponad 110 rozwiązań i wierzymy, że również w tym roku pojawią się nowe, innowacyjne i rewelacyjne rozwiązania w programie IRBS 2024.
  3. Najlepsze projekty o charakterze społecznym (CSR), czyli program wyróżniający najlepsze projekty prospołeczne, które realizują firmy z branży w kooperacji z fundacjami, ekspertami, architektami, ekologami – służące ludziom, środowisku, nauce i branży. Wizjonerzy, którzy myślą i kreują przyszłość, dbałość o środowisko naturalne, globalną, ale także lokalną społeczność. Te firmy i te projekty to prawdziwe perły naszej branży, to producenci-liderzy, którzy świecą przykładem pod każdym względem.  
  4. Kobiety Branży Stolarki: kobiety prezes, kobiety dyrektor, kobiety właściciel. Doceńmy te panie, które odgrywają znaczącą rolę w naszej branży, są kreatywne, świetne w organizacji pracy czy w podejmowaniu strategicznych decyzji zarządzanych firm, zarówno tych małych, jak i dużych. To będzie już 9 edycja tego wyjątkowego programu. W poprzednich edycjach zostało wyróżnionych już prawie 50 pań.
  5. Rekomendowane Salony Okien i Drzwi kto ich nie zna, a będą kolejne, nowe i niezwykłe, z dużą powierzchnią wystawienniczą i ogromnym asortymentem, nie wspominając o ludziach, którzy tam pracują.
  6. Salon Roku to program, w którym nagrodzimy kilka wyjątkowych i wyróżniających się salonów okien i drzwi – i to pod każdym względem. To będą najlepsi z najlepszych, oczywiście rekomendowanych.
  7. Projekt Roku w ramach tego programu wyróżnimy, nagrodzimy najlepsze rozwiązania architektoniczne, czyli najładniejszy, zrealizowany projekt domu/pracownię architektoniczną, z wykorzystaniem najlepszych okien, drzwi, bram, szkła czy technik osłonowych i montażowych zastosowanych w tym konkretnym projekcie.
  8. „Złota 10" najlepszych zagranicznych firm, działających w Polsce, w kategoriach: okna, drzwi, bramy, rolety, techniki osłonowe i… tu mała tajemnica, gdyż będzie to nowy, rewolucyjny produkt.
  9. EkoProdukt VIP – Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy i Osłony. Tym razem skupimy się na najlepszych i najbardziej ekologicznych rozwiązaniach (takich, które podlegają kompletnemu recyklingowi i są wyprodukowane z wkładem surowców wtórnych). Oczywiście także tym razem pojawią się najlepsze rozwiązania, rzecz jasna z innowacyjnymi komponentami, produkowane z użyciem najnowszych technologii na nowoczesnych maszynach. To będą naprawdę najlepsi z najlepszych w eko kulturze 2024, czyli idziemy z duchem czasu i potrzebami rynku.

Wkrótce wszystkim zainteresowanym konkretnymi programami prześlemy szczegóły. Można też do nas napisać na adres: marketing@stolarkavip.pl, podając nazwę programu, którym jesteście Państwo zainteresowani. Warto już dziś o tym pomyśleć, warto już dziś zgłosić, warto już dziś zarezerwować sobie ten czas. Można też zadzwonić pod nr: 531 561 202.

Podczas 35. Konwentu Stolarki w Gniewie planujemy zaprosić nowych znakomitych ekspertów, w tym ekspertów ekonomicznych i zorganizować specjalną sesję z udziałem ekspertów i branżystów pod hasłem: „Rok 2024 rokiem polskiej stolarki w Polsce, Europie i świecie”. Ponadto wszystkich uczestników bardzo serdecznie ugościmy na dziedzińcu zamku na bardzo uroczystej kolacji z atrakcjami, jak na zamek przystało. Tam warto być, tam trzeba być, tam będą najlepsi z najlepszych!

Przeczytaj także

Wielki sukces firmy Kryształ w Monachium – Krótka historia

Firma Kryształ z Podegrodzia miała w tym roku zaszczyt nie tylko gościć, ale również zaprezentować swoje innowacyjne produkty na największych targach budowlanych BAU w Monachium, gdzie obecnych było prawie 200.000 odwiedzających, a ponad 2.000 firm prezentowało swoje innowacyjne rozwiązania. Produktem,...

Firma JEZIERSKI odświeża swój wizerunek i prezentuje nowe logo.

Rebranding marki stanowi element strategii marketingowej mającej na celu odnowienie i wzmocnienie wizerunku przedsiębiorstwa na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych w segmencie okien Premium. Nowe logo i nowa identyfikacja wizualna to początek zmian, jakie zachodzą w firmie JEZIERSKI. Wprowadzeniu...

Nasi partnerzy