Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Kampania #DUMNYDEKARZ nabiera coraz większego rozpędu

2019-05-30 | Autor: Karolina Solińska
Źródło: #DumnyDekarz

Jak pisaliśmy niedawno pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, rozpoczął się ogólnopolski projekt na rzecz promocji dekarstwa w Polsce. #DUMNYDEKARZ to inicjatywa mająca na celu promocję zawodu dekarza oraz wykonujących go profesjonalistów.

Ogólnopolskiej akcji #DUMNYDEKARZ towarzyszy premiera wydania branżowego „DEKARZE 01/2019”, prezentującego zbiór wywiadów z przedstawicielami wybranych firm dekarskich, cieszących się wieloletnią renomą i ugruntowaną pozycją na rynku. Projekt prowadzony jest także na stronie internetowej www.dumnydekarz.pl. Warto podkreślić, iż  realizowany jest pod Mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz przy wsparciu ogólnopolskich mediów branżowych. Jaki jest cel akcji? Ma ona za zadanie podkreślenie wysokiej jakości dekarstwa w Polsce, jak również podkreślenie profesjonalizmu wykonawców tego zawodu. Aby znaleźć się w tym ogólnopolskim projekcie wystarczy wejść na stronę internetową www.dumnydekarz.pl i za pośrednictwem serwisu podzielić się zdjęciami z wykonywanej pracy lub pasji.

Misją projektu jest inspirowanie zarówno dekarzy z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodych adeptów sztuki. Zawód dekarza to profesja wymagająca ogromnej wiedzy z zakresu blacharstwa, ale także wiedzy produktowej. Organizatorom akcji zależy na tym, żeby pokazać, że dekarze to nie tylko profesjonaliści, ale przede wszystkim pasjonaci, dumni z tego co robią.

Z czym wiąże się projekt #DUMNYDEKARZ ?

Projekt #DUMNYDEKARZ to platforma, która umożliwia dekarzom pokazanie siebie, swoich sukcesów i rezultatów wyzwań jakie codziennie stawia przed nimi ich wymagający zawód. Istotny jest fakt, ze za każde unikalne, udostępnienie zdjęcia z logo projektu #DUMNYDEKARZ, w mediach społecznościowych, na konto Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy zostanie przekazane 10 zł na jego cele statutowe. Miedzy innymi zawodu dekarza, blacharza i cieśli oraz dbanie o dobre imię i prestiż tego środowiska. Zgromadzone dzięki udostępnieniom środki finansowe posłużą do ufundowania stypendium w roku szkolnym 2019/2020 dla najlepszych uczniów z klas dekarskich.

Co więcej, na stronie internetowej www.dumnydekarz.pl uruchomiono specjalny generator grafik, który po wprowadzeniu zdjęcia umieści na nim logo akcji i pozwoli na publikację na swoim koncie na Facebooku.

Więcej informacji odnośnie projektu #DUMNYDEKARZ, znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.dumnydekarz.pl

Przeczytaj także

Mamy to! Umowy polsko-francuskie.

    Koniunktura na polskim rynku słabnie, ale za to eksport rośnie. Chociaż tradycyjnie największy rynek zbytu, czyli Niemcy przewidują bardzo mały wzrost sprzedaży (1-2%) w 2022 roku, to istnieje wielka szansa, że takie rynki, jak Francja, Belgia/Luksemburg, czy nawet...

Branża szklarska stawia na zrównoważony rozwój

Branża szklarska stanowi potężną gałąź światowej gospodarki. Zatrudnia wielu pracowników, ma ogromną produkcję i równie wielki wpływ na środowisko naturalne. Jak każda inna branża stawia na rozwój, ale nie taki, którego celem jest jedynie zwiększenie przychodu, lecz rozwój zrównoważony. Jeden...

Nasi partnerzy