Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Kampania #DUMNYDEKARZ nabiera coraz większego rozpędu

2019-05-30 | Autor: Karolina Solińska
Źródło: #DumnyDekarz

Jak pisaliśmy niedawno pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, rozpoczął się ogólnopolski projekt na rzecz promocji dekarstwa w Polsce. #DUMNYDEKARZ to inicjatywa mająca na celu promocję zawodu dekarza oraz wykonujących go profesjonalistów.

Ogólnopolskiej akcji #DUMNYDEKARZ towarzyszy premiera wydania branżowego „DEKARZE 01/2019”, prezentującego zbiór wywiadów z przedstawicielami wybranych firm dekarskich, cieszących się wieloletnią renomą i ugruntowaną pozycją na rynku. Projekt prowadzony jest także na stronie internetowej www.dumnydekarz.pl. Warto podkreślić, iż  realizowany jest pod Mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz przy wsparciu ogólnopolskich mediów branżowych. Jaki jest cel akcji? Ma ona za zadanie podkreślenie wysokiej jakości dekarstwa w Polsce, jak również podkreślenie profesjonalizmu wykonawców tego zawodu. Aby znaleźć się w tym ogólnopolskim projekcie wystarczy wejść na stronę internetową www.dumnydekarz.pl i za pośrednictwem serwisu podzielić się zdjęciami z wykonywanej pracy lub pasji.

Misją projektu jest inspirowanie zarówno dekarzy z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodych adeptów sztuki. Zawód dekarza to profesja wymagająca ogromnej wiedzy z zakresu blacharstwa, ale także wiedzy produktowej. Organizatorom akcji zależy na tym, żeby pokazać, że dekarze to nie tylko profesjonaliści, ale przede wszystkim pasjonaci, dumni z tego co robią.

Z czym wiąże się projekt #DUMNYDEKARZ ?

Projekt #DUMNYDEKARZ to platforma, która umożliwia dekarzom pokazanie siebie, swoich sukcesów i rezultatów wyzwań jakie codziennie stawia przed nimi ich wymagający zawód. Istotny jest fakt, ze za każde unikalne, udostępnienie zdjęcia z logo projektu #DUMNYDEKARZ, w mediach społecznościowych, na konto Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy zostanie przekazane 10 zł na jego cele statutowe. Miedzy innymi zawodu dekarza, blacharza i cieśli oraz dbanie o dobre imię i prestiż tego środowiska. Zgromadzone dzięki udostępnieniom środki finansowe posłużą do ufundowania stypendium w roku szkolnym 2019/2020 dla najlepszych uczniów z klas dekarskich.

Co więcej, na stronie internetowej www.dumnydekarz.pl uruchomiono specjalny generator grafik, który po wprowadzeniu zdjęcia umieści na nim logo akcji i pozwoli na publikację na swoim koncie na Facebooku.

Więcej informacji odnośnie projektu #DUMNYDEKARZ, znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.dumnydekarz.pl

Przeczytaj także

Zrównoważone rozwiązania od Deceuninck na targach Fensterbau Frontale 2024

W Norymberdze, co dwa lata odbywają się targi Fensterbau Frontale – najważniejsze międzynarodowe wydarzenie dla branży drzwi, okien oraz fasad. Tegoroczna edycja była doskonałą okazją, by spotkać przedstawicieli branży i ekspertów z całej Europy. Na terenie Nürnberg Messe pojawiło się...

Kolejne centrum obróbcze R&D Tech w firmie Aluprof S.A.

Jeden z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie – firma Aluprof S.A. kolejny raz wybrała centrum obróbcze od R&D Tech. Zakupiona 5 osiowa maszyna to Satellite XTE - innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o precyzyjnych i efektywnych procesach frezowania, wiercenia,...

Nasi partnerzy