Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Kolejne najlepsze salony nagrodzone.

2019-09-17 | Autor: Aleksandra Kanderska
Źródło: StolarkaVIP

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to salony, które przede wszystkim stawiają na jakość, doświadczenie, rzetelność oferowanych usług. To miejsca, które bez wątpienia stają na wysokości realizując dane projekty. Dbają o Klienta oraz o jakość oferowanych usług na każdym etapie realizacji danego zamówienia. W danych miejscach zespół tworzą osoby, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Osoby pracujące w danych salonach to osoby chłonne wiedzy, które stale ją pogłębiają, podnosząc jeszcze bardziej swoje kwalifikacje. Dzięki temu znają wszelkie nowości z branży i są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Warto podkreślić, iż wszystkie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi stawiają na jakość oferowanych usług. Dbają o wystrój salonów i o to, aby Klient który przekroczy jego prób bez wątpienia mógł wybrać coś dla siebie. 

Znak Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to bez wątpienia dowód na to, że wyróżnione salony spełniają określone wymogi i mogą się szczycić mianem najlepszych salonów w Polsce. Stanowią wzór dla innych firm. Jest to gwarancja na to, że po przekroczeniu progu danego salonu Klient wyjdzie z uśmiechem na twarzy i będzie miał pewność, że dokonał najlepszego wyboru.

W dniach 3-4 września br. w Hotelu Panorama w Mszczonowie odbyło się IV Międzynarodowe  Forum Stolarki VIP. Podczas uroczystej kolacji nagrodziliśmy kolejnych laureatów programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi 2019. Do elitarnego grona dołączyły takie  firmy jak:

AiR OKNA PREMIUM z Lublina  to firma, która zajmuje się dystrybucją oraz montażem okien, drzwi, rolet i bram. Od 7 lat działa na terenie Lublina i okolic. Firma świadczy najwyższej jakości usługi, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jest to salon okien i drzwi, gdzie ogromną rolę odgrywa jakość, profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, elastyczność w stosunku do każdego Klienta oraz do każdego realizowanego projektu. To, że współpraca odbywa się na najwyższym poziomie świadczą zadowoleni Klienci.

OKNA KOZIOŁ z Bialska -Białej to salon okien i drzwi, który działa w województwie śląskim od 26 lat. Firmę charakteryzuje jakość, doświadczenie, dynamika oraz profesjonalizm oferowanych usług. Wybór usług salonu OKNA KOZIOŁ to bez wątpienia gwarancja jakości i precyzyjności, która zaowocuje na długie lata. Firma dba o to, aby każdy Klient był zadowolony. Do współpracy zaprasza zarówno Klienta indywidualnego jak i przedsiębiorstwa, które szukają profesjonalnych usług.

OKNA WASILEWSKI z Radomia to firma, która zajmuje się głównie sprzedażą oraz montażem stolarki otworowej, okien , drzwi, bram garażowych, żaluzji, roletek, markiz, moskitier, verticali itp. Od początku naszej działalności oferujemy klientom markowe produkty znanych producentów, krótkie terminy realizacji, niskie ceny oraz profesjonalną obsługę klienta. Profesjonalna obsługa to gwarancja sukcesu firmy Okna Wasilewski. Pracownicy firmy stale podnoszą swoje kwalifikacje i dbają o to, żeby każdy Klient wychodził z salonu zadowolony.

OKNOTERM z Piaseczna to firma które zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem okien, drzwi, bram , etc.. Jest autoryzowanym partnerem handlowym firmy MS więcej niż OKNA – lidera w produkcji stolarki okiennej w Polsce. Swoją działalność w branży rozpoczęli w 1994 r. od samego początku  w tym samym miejscu w Piasecznie. W salonie sprzedaży każdy Klient zostanie otoczony profesjonalną opieką, zaś produkty które oferuje salon charakteryzują się wysokim standardem oraz praktycznością.

GRUPA PODHALE z siedzibą w Nowym Sączu, została założona w 1996 roku i wciąż dynamicznie się rozwija. Specjalizuje się w sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych oraz ogrodzeń  wraz z montażem. W punktach sprzedaży każdy klient wyposaży swój dom i ogród. Niewątpliwą zaletą przedsiębiorstwa jest kompleksowość oferty. Głównym partnerem jest firma WIŚNIOWSKI – polski lider w produkcji bram garażowych i stolarki otworowej. Fachowe doradztwo i najlepsze produkty oraz profesjonalna obsługa to recepta firmy Podhale na sukces i zadowolonego klienta.

ART Seven z Gliwic to firma, która  funkcjonuje na rynku polskim już od 20 lat. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, dostarczaniem, montażem oraz serwisowaniem okien, drzwi, bram, rolet etc. Wysoka jakość oferowanych wyrobów, a także wykwalifikowany zespół sprawiają, że oferowane przez firmę usługi i produkty zaspokajają potrzeb nawet najbardziej wymagających inwestorów. Firma Art Seven jest autoryzowanym partnerem firmy VETREX.

Przyznany znak jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to bez wątpienia dowód na to, że wyróżnione salony spełniają określone wymogi kapituły i mogą się szczycić mianem najlepszych salonów w Polsce. Stanowią wzór dla innych firm. Jest to gwarancja na to, że po przekroczeniu progu danego salonu Klient wyjdzie z uśmiechem na twarzy. I będzie miał pewność, że dokonał najlepszego wyboru.


Patronat nad programem Rekomendowane Salony Okien i Drzwi  objęły najlepsze firmy, które  dbają o jakość produktów oraz usług. Od tych firm Nasi laureaci mogą czerpać wiedze i przykład.Zobacz kto nalezy do najlepszych z najlepszych: https://www.salonystolarki.pl/firmy/
 

Przeczytaj także

„Odkrycie Roku 2023” w branży stolarki otworowej – wyróżnienia rozdane!

Jak co roku, nadszedł czas na ogłoszenie Odkrycia Roku 2023 w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż – stolarki otworowej. W tym roku Kapituła miała niezwykle trudny wybór spośród wielu innowacyjnych rozwiązań. Kto zrobił największe wrażenie i tym samym...

Okucia Roto do okien aluminiowych z certyfikatem

Okucia Roto AL i Roto AL Designo do okien aluminiowych o wysokości 3000 mm i z nowym certyfikatem jakości QM 328. Roto rozszerza zakres stosowania okuć do aluminium Roto AL i Roto AL Designo. Skrzydła o wysokości do 3000 mm...

Nasi partnerzy