Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Lider jest tylko jeden

2019-07-02 | Autor: Karolina Solińska
Źródło: TS Aluminium

TS Aluminium to jeden z najbardziej cenionych producentów na rynku, którego główną ofertę stanowią konstrukcje aluminiowe, służące do budowy ogrodów zimowych. Warto podkreślić, że wyspecjalizowana oferta obejmuje także zadaszenia tarasów, daszki na drzwi wejściowe, systemy do produkcji drzwi przesuwnych oraz harmonijkowych, jak również urządzenia dzięki, którym ogród jest skutecznie wentylowany.

Bardzo ważny jest fakt, że dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profili aluminiowych ogrody zimowe są odporne na odkształcenia, powstające na skutek dużej ilości śniegu na dachu oraz na podmuchy wiatru. Zaprojektowane i wykonane ogrody zimowe to wyjątkowa ozdoba domu, uatrakcyjniające jego architekturę. Ogrody zimowe w systemie TS Polska budowane są przez partnerów handlowych, którymi są głównie producenci stolarki budowlanej.

Konstrukcje aluminiowe to domena firmy TS Aluminium

Produkty firmy TS Aluminium są wynikiem ponad 30 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji systemów aluminiowych. Firma swoją ofertę kieruje głównie do producentów stolarki budowlanej, firm montażowych i sprzedawców okien.

TS Aluminium oferuje konstrukcje aluminiowe do budowy dachów, ogrodów zimowych, zadaszeń tarasowych, daszków nad drzwi wejściowe, drzwi przesuwnych i składanych harmonijkowo. Konstrukcje aluminiowe TS prezentują się bardzo solidnie, wyróżniając się trwałością i doskonałą estetyką.

Korzyści ze współpracy z TS Aluminium to między innymi: wysokiej jakości, nowoczesny produkt, rozszerzenie oferty i pozyskanie nowych klientów, szkolenia i pomoc techniczna, obliczenia statyczne, rysunki techniczne, wizualizacje, pomoc w pomiarze i montażu, możliwa dostawa gotowej konstrukcji, kompatybilność z różnymi systemami okienno-drzwiowymi, również PVC.

Systemy firmy są stale modyfikowane i rozwijane. W ich rozwoju, szczególny nacisk kładziemy na łatwość montażu i jakość. Podkreślić należy możliwość dostawy gotowej konstrukcji dachu na słupach, miedzy słupami montuje się stolarkę okienną z aluminium lub PVC, wszystkie dostępne na rynku systemy doskonale pasują.

W piątek, w siedzibie firmy TS Aluminium odbyła się konferencja prasowa oraz dzień otwarty z okazji 20-lecia firmy, w której Stolarka VIP na zaproszenie Prezesa Sylwestra Karbowiaka miała przyjemność uczestniczyć. Prezes Stolarka VIP, Pan Grzegorz Cendrowski, zapytał Prezesa Sylwestra Karbowiaka między innymi o to ile osób zatrudnia firma, co wyróżnia ją na tle konkurencji a także zapytaliśmy o to, co znajduje się w ofercie firmy.

„Mamy w ofercie, pergole, osłony, natomiast producentem jest firma SELT. Chodzi o to, że nasi Klienci bardzo często chcą żeby wszystko było dostarczone razem, kompleksowo. Żebyśmy dobrali roletę, mocowania, żebyśmy przewidzieli w statyce obciążenie, itp. Dlatego też wprowadziliśmy do sprzedaży osłony firmy SELT, natomiast sami ich nie produkujemy. Jeśli chodzi o naszą pełną ofertę to oprócz profili izolowanych termicznie do budowy dachów ogrodów zimowych posiadamy także nieizolowane profile do zadaszeń tarasowych, profile wejściowe, drzwi przesuwne i harmonijkowe oraz drzwi całościowe” – odpowiada Pan Sylwester Karbowiak, Prezes TS Aluminium.


Już w krótce w Stolarka VIP wywiad z „nowym” Prezesem TS Aluminium, a więcej informacji o ofercie firmy na stronie: www.ts-alu.pl

Przeczytaj także

Rozwiązania do stolarki drewnianej

Drewniane konstrukcje są produktem przyjaznym dla środowiska i są w stanie stworzyć niesamowite poczucie przytulności, komfortu i ciepła w domu. Dzięki zdolności do pochłaniania wilgoci drzewo służy jako regulator wilgotności w pomieszczeniu. Oszczędzanie energii w takich oknach odbywa się dzięki...

Kolejny Konwnet Stolarki za nami, a IV Międzynarodowe Forum przed nami

                            25 Konwent Stolarki, w Policach za nami W dniach 4-5 kwietnia 2019, w Policach, koło Szczecina odbyło się jedno z największych i najbardziej renomowanych wydarzeń w branży, czyli 25 Konwent Stolarki. Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia, nie zabrakło prezentacji praktycznych,...

Nasi partnerzy