Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Nagrodzone salony okien i drzwi

2022-10-27 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Większość firm w branży stolarki budowlanej miała szczęście i nie doświadczyła kryzysu podczas Covid'u. Obecnie biznes na całym świecie znajduje się w sytuacji niepewności, co nie napawa optymizmem. Co zatem zrobić, aby to przetrwać i obronić się? W takiej sytuacji warto inwestować w promocję swojej firmy. Warto pamiętać, że jeśli podczas kryzysu nie prowadzimy żadnych działań reklamowych, tracimy kontakt z klientem, przestajemy istnieć na tym rynku i pozostajemy w tyle za swoją konkurencją. Należy także pamiętać, że każdy kryzys kiedyś się kończy, a konsumenci zaczną wydawać pieniądze. Firmy dobrze do tego przygotowane zyskają na tym podwójnie. Najlepiej jest mieć dobrą markę, dobrą ofertę i świetne rekomendacje. Wiedzą o tym laureaci programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. A którzy?

W dniach 15-16 września 2022r, odbyło się 7 Międzynarodowe Forum Stolarki VIP spotkanie branżowe organizowane przez platformę informacyjno-edukacyjną Stolarka VIP oraz oragniazatora autorskiego programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi.

"Klienci, inaczej konsumenci poszukują innowacyjnych, ale sprawdzonych rozwiązań. Lubią znane firmy, ale kupują lokalnie, salony sprzedaży mają sprostać tym potrzebom i oczekiwaniom. Poprzeczka dla kandydatów ustawiona jest wysoko i nie jest łatwo sprostać wymaganiom naszego programu, ale to właśnie te salony mają być awangardą polskiej stolarki i świecić najlepszym przykładem" - mówi Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP.  Spośród około 5500 punktów sprzedaży okien, drzwi, bram czy rolet działających na terenie naszego kraju wyróżniliśmy i wyróżniamy NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH . W tym celu stworzyliśmy program Rekomendowane Salony Okien i Drzwi - dodaje.

Certyfikat "Rekomendowane Salony Okien i Drzwi" przyznawany jest na dwa lata. Po tym okresie Kapituła Programu, powółana przez organizatora Stolara VIP,  może odnowić firmom certyfikat po ponownym weryfikowaniu i sprawdzeniu,  czy poszczególne sfirmy nadal spełniają wymagania certyfikacji. Podczas pierwszego dnia Forum Kapituła Programu przedłużyła ważność certyfikatu 14 salonom sprzedaży okien i drzwi – tym samym, grupa Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi to ponad 90 firm. Tym bardziej chcemy serdecznie pogratulować salonom, które potrzymały certyfikat jakości na kolejne 2 lata, a są to firmy:

 • Salon Firmy BUDMAK z Białegostoku
 • Salon Firmy DZIEMIDOWICZ z Gniezna
 • Salon Firmy MSTUDIO z Łodzi
 • Salon Firmy NOWAK DOM z Siedlec
 • Salon Firmy CEZAB z Ostrowa Wielkopolskiego
 • Salon Firmy CK -STOLARKA z Wejherowa
 • Salon Firmy CK-STOLARKA z Leśniewa
 • Salon Firmy ELTOR z Opola
 • Salon Firmy NOWA BP z Legionowa
 • Salon Firmy OKNOPOL z Niepołomic
 • Salon Firmy OKNOSFERA z Pucka
 • Salon Firmy SAMPRE z Bydgoszczy
 • Salon Firmy SEGA z Czechowic-Dziedzic
 • Salon Firmy OKNA STOLARCZYK z Dzierżoniowa

Przyznawany przez StolarkaVIP tytuł Rekomendowany Salon Okien i Drzwi jest znakiem jakości i świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów, profesjonalnej obsłudze klienta, doskonałym wyglądzie salonu, chęci rozwoju firmy oraz pracowników (szkolenia, innowacyjne produkty, certyfikaty). 

Prezentujemy galerię zdjęć laureatów programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi 2022-2024, którym udało się przesłać do naszej redakcji fotki:). Gratulujemy!

Jeśli chcesz dołączyc do prestiżowej grupu wyślij zapytanie mailem na adres: marketing@stolarkavip.pl "TAK -SALONY", a otrzymasz zwrotnie komplet informacji o Programie i korzyściach z niego wynikających. Naprawdę warto zgłosić swój salon!

Przeczytaj także

Redan i Prezmet - wzorowa kooperacja

Pomimo trwającej pandemii firma Prezmet – polski producent maszyn dla branży stolarki, nie zwalnia tempa. W grudniu 2020r przedstawiciele firmy odwiedzili swojego Partnera Biznesowego oraz lidera rynku północno-zachodniego - firmę Redan z Połczyna Zdroju. Ten uznany producent stolarki otworowej z...

Hörmann w Legnicy - nowe inwestycje

Fabryka urządzeń techniki przeładunku firmy Hörmann w Legnicy zwiększa moce produkcyjne Trwa rozbudowa zakładu firmy Hörmann w Legnicy. Liczne inwestycje w rozwój technologii i automatyzację procesów produkcyjnych pozwalają na zwiększenie wydajności i skrócenie terminów dostaw. W związku z obserwowanym od...

Nasi partnerzy