Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Najlepsze polskie firmy w branży stolarki - GOLD 15

2022-10-02 | Autor: Stolarka VIP
Źródło: Stolarka VIP

„Złota 15” na VII Międzynarodowym Forum Stolarki VIP

Polskie firmy działające w branży stolarki otworowej zostały docenione podczas na VII Międzynarodowego Forum Stolarki Budowlanej. W czwartek, 15 września 2022, na uroczystej Gali Stolarka VIP  w Hotelu Magellan w Bronisławowie k/ Piotrkowa Tryb.  Kapituła Stolarka VIP ogłosiła wyniki rankingu oraz nagrodziła laureatów.

W branży stolarki jest wiele znakomitych polskich firm, ale są też firmy liderzy. Są to firmy które inspirują, firmy, które cieszą się wielkim uznaniem u swoich kontrahentów czy konsumentów. Z pewnością jest wiele innych znakomitych polskich firm, niektóre z nich generujących wielkie obroty, ale my zdecydowaliśmy się docenić firmy, po jednej w różnych kategoriach, które stanowią awangardę polskiej stolarki i inspirację dla wielu innych firm. W końcu są to firmy, które w wielu przypadkach reprezentują naszą branżę za granicą i stanowią o sile branży stolarki w Polsce.

 

 „Złota 15” to firmy polskie, firmy innowacyjne, rozpoznawalne, uznane, które w sumie generują około ponad 10 mld złotych rocznego obrotu. To w końcu firmy, które działają w Polsce i na wielu rynkach Europy czy świata. Niektóre z nich skutecznie zdobyły nowe przyczółki za granicą, otworzyły swoje fabryki, czy przedstawicielstwa za granicą, a także w kilku przypadkach przejęły firm zagraniczne.

 „Wyróżnione firmy oferują wysoką jakość produktów, a ich elastyczność i gotowość do spełnienia nawet najbardziej rygorystycznych norm jakościowych i branżowych, pozwoliło podbić również europejski, a nawet światowe rynki.  Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wyróżnili, tych, którzy w ostatnich kilkunastu, a w niektórych przypadkach kilkudziesięciu latach z małych firm, stały się lokomotywami polskiej stolarki, rozpoznawalnymi i uznanymi markami. Te firmy zasługują na najwyższe wyróżnienie, na medal, na dyplom, na powszechne uznanie” – mówi Grzegorz Cendrowski, Prezes Stolarka VIP.

Oto Laureaci: FAKRO - okna dachowe i okna pionowe z drewna, Firma SELT – żaluzje, markizy, rolety, pergole, Firma PARMAX – drzwi wejściowe z drewna, Firma OKNOPLAST - okna i drzwi z PVC i aluminium, Firma SELENA – chemia budowlana, Firma WIKĘD – drzwi zewnętrzne stalowe i aluminiowe, Firma ALUPRPOF – system do fasad okien, drzwi i rolet, Firma PREZ-MET – maszyny do produkcji okien, Firma WIŚNIOWSKI – bramy, drzwi, ogrodzenia, Firma WALA – pochwyty i akcesoria do drzwi, Firma RK ALUMINIUM – drzwi wejściowe aluminiowe, Firma MEDOS – klamki, parapety, akcesoria, Firma PRESSGLASS – szkło i szyby zespolone dla budownictwa, Firma PORTA – drzwi wewnętrzne do domów i mieszkań, Firma MFO – systemy wzmocnień do okien i drzwi.

„Złota 15”, czyli lista wyróżnionych firm, w  który znalazły najlepsze polskie firmy jest najlepszym dowodem, że branża stolarki otworowej jest prężna, ekspansywna, innowacyjna, licząca się w Polsce, Europie i świecie. Niech te firmy będą inspiracją dla pozostałych, równie znakomitych firm, będą inspiracją i rekomendacją, do jeszcze skuteczniejszych działań w produkcji, dystrybucji, handlu i marketingu najlepszych rozwiązań w branży stolarki budowlanej. Gratulujemy firmom wyróżnienia!

Przeczytaj także

Bezpieczne i ciche zamykanie drzwi: nowy model TS 5000 SoftClose firmy GEZE.

Firma GEZE od lat oferuje różnego typu rozwiązania do obsługi oraz automatyzacji drzwi i okien. Jesteśmy uznanym na świecie liderem w tym obszarze, ale stale staramy się udoskonalać nasze rozwiązania. Tym razem przedstawiamy nasz nowy samozamykacz szynowy GEZE TS 5000...

Odkrycia Roku 2021 - Stolarka VIP przedstawia

  Dzięki wynalazkom i odkryciom człowiek stwarza sobie lepsze warunki życia. Kto zrobił największe wrażenie w tym roku i zasługuje na to, aby otrzymać miano Odkrycia Roku 2021? Podczas VI Międzynarodowego Forum Stolarki, które odbyło się w dn. 16-17 września...

Nasi partnerzy