Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Nowa aplikacja do obsługi reklamacji i zwrotów od firmy Aliplast już dostępna!

2024-07-08 | Autor: AK
Źródło: Aliplast

Firma Aliplast, producent systemów aluminiowych, postanowiła ułatwić swoim klientom proces zgłaszania reklamacji i próśb o zwrot towaru poprzez udostępnienie nowej aplikacji. Dzięki niej, cały proces stanie się jeszcze prostszy i bardziej przejrzysty.

Co oferuje ta nowa aplikacja?

Po pierwsze, łatwość zgłaszania reklamacji i zwrotów. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, klient może szybko i bezproblemowo złożyć reklamację lub prośbę o zwrot towaru.
Po drugie, możliwość śledzenia statusu zgłoszenia. Dzięki powiadomieniom i aktualizacjom statusu, klient może być na bieżąco z etapami rozpatrywania jego reklamacji lub zwrotu.
Po trzecie, wsparcie w czasie rzeczywistym. Cała korespondencja dotycząca reklamacji czy zwrotu odbywa się w jednym miejscu, co ułatwia komunikację zarówno klientowi, jak i firmie.
Po czwarte, historia reklamacji. Klient ma możliwość przeglądania historii swoich zgłoszeń i monitorowania ich statusu w jednym miejscu, co pozwala na lepsze zarządzanie reklamacjami.
I na koniec, baza danych. Użytkownik ma dostęp do bazy danych dotyczącej swoich zamówień, co ułatwia zarządzanie nimi oraz szybsze zgłaszanie ewentualnych reklamacji.

Dzięki nowej aplikacji od Aliplast, obsługa reklamacji i zwrotów staje się jeszcze bardziej efektywna i przyjazna dla klienta. Teraz każdy może szybko i łatwo zgłosić problem oraz śledzić jego rozwiązanie w jednym miejscu. To naprawdę rewolucyjne rozwiązanie, które z pewnością docenią wszyscy klienci firmy Aliplast!

Kontakt z działem reklamacji  firmy Aliplast w celu utworzenia konta:
• Marcin Michalak, tel. 81 71 06 882, mail: marcin.michalak@aliplast.pl
• Piotr Kutrzepa, tel. 81 71 96 142, mail: piotr.kutrzepa@aliplast.pl
• Damian Miazga: tel. 81 71 06 128, mail: damian.miazga@aliplast.pl

Więcej informacji na temat firmy Aliplast i jej produktów na stronie: www.aliplast.pl

Przeczytaj także

Nowa odsłona firmy Geze w internecie.

Nowe inwestycje, projekty modernizacyjne, zaawansowane rozwiązania i produkty: nowa strona internetowa GEZE zapewnia wsparcie w całym cyklu życia budynku. Przejrzysta, intuicyjna, szybka i pełna ciekawych treści – nowa strona internetowa GEZE Polska przenosi cyfrową komunikację na wyższy poziom. Firma GEZE...

Drutex wspiera kulturę

Drutex został partnerem największej czasowej wystawy obrazów wybitnego współczesnego rysownika, rzeźbiarza, grafika i malarza, Zdzisława Beksińskiego. Wystawa odbędzie się w Warszawie w dniach 26 czerwca - 5 września 2021 roku. W trakcie jej trwania zostanie zaprezentowanych ponad 60 wybitnych obrazów...

Nasi partnerzy