Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Nowa paleta kolorów paneli drzwiowych Paneldoor

2022-04-21 | Autor: AK
Źródło: Paneldoor

 

Okna i drzwi to inwestycja na lata. Dlatego ważnym czynnikiem jest ich trwałość i najwyższa jakość. Jednakże bardzo ważnym elementem, jeśli chodzi o harmonię, wygodę i ogólną wartość domu, jest także wygląd. Wybierając projekt drzwi wejściowych, powinniśmy  skupić się na ich kolorze, który z pewnością poprawi zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny domu. Firma Paneldoor, producent najwyższej jakości paneli drzwiowych,  oferuje najmodniejsze kolory tego roku.

Firma Paneldoor to polski producent i dostawca wysokiej jakości paneli drzwiowych z PVC i  aluminium. Różnorodna gama paneli drzwiowych jest idealnie dopasowana do budownictwa jednorodzinnego oraz komercyjnego. W ofercie firmy znajdziemy aż 80 wzorów paneli drzwiowych z PVC i aluminium, ale istnieje też możliwość dostosowania wzoru do indywidualnych potrzeb i gustu inwestora. Wielbicielom unikalnych, nieco bardziej ozdobnych projektów polecamy drzwi ozdobione dekorami imitującymi drewno, beton etc.

„Dzięki produktom LG  firma Paneldoor dąży do zapewnienia najwyższej jakości produktów, z naciskiem na innowacyjne produkty przyjazne dla środowiska, ale zawsze energooszczędne i estetyczne. Szeroki wybór oklein w naszym portfolio umożliwia wykończenie drzwi według indywidualnego gustu. Dostępne są wysokiej jakości okleiny gładkie, drewnopodobne i strukturalne firmy LG Hausys, które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, łącznie z certyfikatem RAL. Okleiny są odporne na zarysowania, ścieranie czy oddziaływanie czynników zewnętrznych, charakteryzują się również wyjątkowo atrakcyjnym i bogatym wzornictwem” – mówi dyrektor handlowy firmy Paneldoor Michał Baran. Jako jedyni w Polsce rozpoczęliśmy produkcję wypełnień drzwiowych do stolarki PVC i aluminium w takich kolorach jak: Antique Pine/Antyczna Sosna oraz Grey Concrete/Beton.

Szykowny beton

Powierzchnie betonowe stają się coraz ważniejsze w nowoczesnej architekturze. Beton jako materiał nadaje charakter, szorstkość i ciepłą estetykę w różnych odcieniach szarości. Grey Concrete uruchomiony przez LG stanowi połączenie stylu i elegancji. Ta dyskretna powierzchnia może służyć jako tło dla szerokiej gamy kolorów i faktur, nadając modny wygląd każdemu domowi, każdym drzwiom.

Naturalne piękno

Postarzane wykończenie Antique Pine pomaga wprowadzić bogactwo we wnętrzach inspirowanych stylem country lub vintage. Dzięki wyjątkowej ustrukturowanej powierzchni odtwarza wrażenie drewna dojrzewającego z wiekiem. Ponadto drewno sosnowe ma jasny odcień z pięknym usłojeniem i charakterystycznymi sękami. Dużą popularnością cieszy się dąb o szarym kolorze.
Szeroki wybór kolorów dla producentów okien i drzwi

Firma Paneldoor cały czas rośnie w siłę, a liczba produkowanych paneli drzwiowych każdego roku wzrasta. „Nasze produkty goszczą nie tylko w polskich domach, ale także w wielu krajach na całym świecie.  Rozwijająca się współpraca z wieloma firmami spowodowała wzbogacenie parku maszynowego o najwyższej jakości maszyny CNC. Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań,  korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Dlatego w ofercie znalazły się okleiny LG Hausys  takie jak:

  • Złoty Dąb/Solar Oak
  • Orzech/Walnut
  • Antracyt Struktura/Coal Grey str.
  •  Antracyt gładki/Coal Grey gładki
  • Winchester/Norman Oak
  • Antigue Pine
  • Grey Concrete

Tym samym firma Paneldoor ma możliwość pozyskania wielu nowych Klientów –  póki co jako jedyna w Polsce proponuje takie rozwiązanie i takie kolory.

Na zdjęciu: Realizacja Anglia. Dzrwi wykonane na bazie paneli drzwiowych firmy Paneldoor. Folia LG Hausys Antigue Pine kolor szary.


Więcej informacji na stronie:Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.paneldoor.pl

Przeczytaj także

Nowa odsłona firmy Geze w internecie.

Nowe inwestycje, projekty modernizacyjne, zaawansowane rozwiązania i produkty: nowa strona internetowa GEZE zapewnia wsparcie w całym cyklu życia budynku. Przejrzysta, intuicyjna, szybka i pełna ciekawych treści – nowa strona internetowa GEZE Polska przenosi cyfrową komunikację na wyższy poziom. Firma GEZE...

Winlet maszyny do pozycjonowania i przenoszenia przeszkleń. Znaczna poprawa waru...

Roboty do instalacji szkła…i nie tylko Zmienia się architektura naszych budynków, widzimy coraz odważniejsze projekty architektów, otwieramy się na świat. Duże przeszklenia to przede wszystkim więcej światła i komfortu w naszym domu czy mieszkaniu. Ich urok polega na ogromnych powierzchniach...

Nasi partnerzy