Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Nowy kierownik sprzedaży w R&D Tech.

2024-06-05 | Autor: AK
Źródło: R&D Tech

Firma R&D Tech z Zielonej Góry od lat cieszy się uznaniem w branży przemysłu maszynowego. Specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości maszyn do produkcji okien, drzwi oraz fasad aluminiowych, PVC i stali. Ich innowacyjne rozwiązania zawsze spełniają najwyższe standardy branżowe, co sprawia, że są liderem na rynku.

Mamy przyjemność poinformować, że do zespołu R&D Tech dołączył nowy kierownik sprzedaży, Pan Arkadiusz Miler. Posiada on ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży systemów aluminiowych, co czyni go doskonałym specjalistą w tej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że jego wiedza i umiejętności przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Dzięki takim profesjonalistom jak Pan Arkadiusz, R&D Tech może kontynuować swoją misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań i usług najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że wspólnie osiągniemy jeszcze większy sukces na rynku i zaskoczymy naszych klientów nowymi, jeszcze lepszymi produktami.

Więcej informacji o firmie: www.randdtech.pl

Przeczytaj także

Yawal ma to coś czego nie ma konkurencja

YAWAL S.A. jako pierwszy systemodawca aluminiowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, wprowadza do sprzedaży innowacyjne rozwiązanie firmy G-U.   Akumulator umożliwiający obsługę drzwi w momencie awarii zasilania. Napęd do drzwi przesuwnych typu HS, jest całkowicie ukryty w skrzydle,...

REHAU Window Solutions konsekwentnie inwestuje i rozwija się – w Europie Środko...

REHAU Window Solutions z powodzeniem kontynuuje swoją globalną strategię rozwoju w Europie. Obecnie rozbudowany został oddział w rumuńskim regionie Sibiu, który staje się centralną lokalizacją produkcji i dostaw w południowo-wschodniej części Europy Środkowej. Po dużej rozbudowie zakładów w Śremie w...

Nasi partnerzy