Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Odkrycia Roku 2021 - Stolarka VIP przedstawia

2021-09-22 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

 


Dzięki wynalazkom i odkryciom człowiek stwarza sobie lepsze warunki życia. Kto zrobił największe wrażenie w tym roku i zasługuje na to, aby otrzymać miano Odkrycia Roku 2021? Podczas VI Międzynarodowego Forum Stolarki, które odbyło się w dn. 16-17 września 2021 r. w Mszczonowie, w Hotelu Panorama, doceniono i wręczono wyróżnienia następującym firmom:

Kto powiedział, że piękne, stylowe drzwi drewniane do domów i willi, produkowane na miarę, muszą być drogie? Nie muszą. Udowodniła to firma Adezo. Te drzwi to także piękno i design.

Kto powiedział, że proste rozwiązania nie mogą być skuteczne i bardzo funkcjonalne, estetyczne i ładne? Mogą i są. Firma WindDam pokazała to w praktyce. Taka balustrada szklana, że aż chce się ją mieć.

Kto powiedział, że szyby nie mogą być ubezpieczone, że to tylko koszt? Mogą, i to przez producenta, dilera, dystrybutora, to narzędzie wyjątkowe i bardzo potrzebne w naszej branży. Firma ubezpieczeniowa (z partnerami) InterRisk już to oferuje w całej Polsce.

Kto chciałby wiedzieć, dlaczego te hybrydowe drzwi wejściowe są takie popularne i zasługują na wyróżnienie? Martom wie, dlaczego i dlatego już je sprzedaje w dużych ilościach. Nic, tylko kupować.

Kto chciałby wiedzieć, że nowe rozwiązanie, alternatywa do drzwi typu HS, już zdobywa serca i „portfele” klientów firmy Vetrex? Nagrodzone rozwiązanie udowadnia, że warto! Drzwi balkonowe bez kompromisów.

Kto sądzi, że nie można zneutralizować powietrza w pomieszczeniach i spowodować, by żyło się zdrowiej i bardziej komfortowo? Filplast wymyślił powłokę na szybę, która naprawdę rzuca na kolana – jest niesamowita. Żyjmy funkcjonalnie i zdrowo.

To są nasze ODKRYCIA ROKU 2021. To są rozwiązania, które już trafiły pod strzechy producentów i dilerów. To w końcu rozwiązania, które wzbogacają naszą branżę i dają jej nowy wymiar innowacyjności i atrakcyjności.

Gratulujemy Laureatom! Prezentacja Lauretów poniżej, warto sprawdzić kto i za co został nagrodzony!

 

 

Przeczytaj także

Yawal ma to coś czego nie ma konkurencja

YAWAL S.A. jako pierwszy systemodawca aluminiowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, wprowadza do sprzedaży innowacyjne rozwiązanie firmy G-U.   Akumulator umożliwiający obsługę drzwi w momencie awarii zasilania. Napęd do drzwi przesuwnych typu HS, jest całkowicie ukryty w skrzydle,...

Firma Hörmann rozszerza ofertę bram przemysłowych

Firma Hörmann uzupełniła swoją ofertę bram przemysłowych o elastyczne szybkobieżne bramy składane. To bramy, których kurtyna składa się, a nie roluje, jak w zwykłych elastycznych bramach szybkobieżnych. Duża prędkość ich otwierania i zamykania usprawnia pracę, ogranicza przeciągi i zmniejsza straty...

Nasi partnerzy