Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Okna Mielczarek komplementuje Paneldoor

2020-04-06 | Autor: Stolarka VIP
Źródło: Panledoor

Paneldoor to prężnie rozwijająca się, prestiżowa marka, która łączy w sobie młodość i doświadczenie. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku w fabryce wyposażonej w nowoczesny park maszynowy. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów, wypełnienia drzwiowe firmy charakteryzują się dużą wytrzymałością na upływ czasu, są energooszczędne i bardzo estetyczne, nowoczesne.

Bogate wzornictwo i kolorystyka, różnorodność szklenia, modyfikacja istniejącego wzoru, wzór na życzenie Klienta, dla firmy Paneldoor to NIE problem!!!  Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom Klientów stawiamy na rozwój oraz na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług - stwierdza właściciel firmy Paneldoor, Michał Baran.

Współpraca z najlepszymi

Dzięki wypełnieniom drzwiowym Paneldoor drzwi produkowane przez firmę Mielczarek gwarantują idealną izolację, a także zachowują doskonały wygląd przez lata. Współpracując z firmą Paneldoor jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, które przekładają się na komfort korzystania z oferowanych przez nas produktów.  Odpowiednie wypełnienie drzwiowe jest jednym z głównych czynników, które determinują trwałość i funkcjonalność drzwi. Dlatego szukając dostawców wypełnień drzwiowych zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą Paneldoor, której produkty spełniają wszystkie wymagania, jakim powinno sprostać idealne wypełnienie- stwierdza prezes firmy Grzegorz Mielczarek.

Paneldoor – marka o ugruntowanej pozycji

Firma Paneldoor jest zawsze gotowa do współpracy z nowymi klientami, którzy są gotowi na nowe i innowacyjne rozwiązania do drzwi.Pełna oferta firmy Paneldoor w katalogu poniżej.

 
 

Przeczytaj także

AWILUX firmą roku 2023!

AWILUX otrzymał tytuł FIRMY ROKU 2023 w pierwszej edycji konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Leszna. Akcja ma na celu upowszechnianie pozytywnych wzorców prowadzenia działalności CSR, a nagradzane firmy odznaczają się istotnym wkładem w rozwój gospodarczy Leszna. W Miejskim Ośrodku...

Jak osiągnąć sukces w branży dekarskiej?

Inicjatywa  #DumnyDekarz  promująca dekarstwo poprzez umożliwienie profesjonalistom zaprezentowania siebie oraz swoich sukcesów to wstęp do dyskusji o branży, jej rozwoju i popularyzacji zawodu dekarza. Z jednej strony prognozy są obiecujące – odczuwalne jest coraz większe zapotrzebowanie na nowe inwestycje, wzrasta...

Nasi partnerzy