Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Okna Mielczarek komplementuje Paneldoor

2020-04-06 | Autor: Stolarka VIP
Źródło: Panledoor

Paneldoor – marka o ugruntowanej pozycji
Paneldoor to prężnie rozwijająca się, prestiżowa marka, która łączy w sobie młodość i doświadczenie. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku w fabryce wyposażonej w nowoczesny park maszynowy. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów, wypełnienia drzwiowe firmy charakteryzują się dużą wytrzymałością na upływ czasu, są energooszczędne i bardzo estetyczne, nowoczesne.
Bogate wzornictwo i kolorystyka, różnorodność szklenia, modyfikacja istniejącego wzoru, wzór na życzenie Klienta, dla firmy Paneldoor to NIE problem!!!  Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom Klientów stawiamy na rozwój oraz na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług - stwierdza właściciel firmy Paneldoor, Michał Baran.

Współpraca z najlepszymi
Dzięki wypełnieniom drzwiowym Paneldoor drzwi produkowane przez firmę Mielczarek gwarantują idealną izolację, a także zachowują doskonały wygląd przez lata. Współpracując z firmą Paneldoor jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, które przekładają się na komfort korzystania z oferowanych przez nas produktów.  Odpowiednie wypełnienie drzwiowe jest jednym z głównych czynników, które determinują trwałość i funkcjonalność drzwi. Dlatego szukając dostawców wypełnień drzwiowych zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą Paneldoor, której produkty spełniają wszystkie wymagania, jakim powinno sprostać idealne wypełnienie- stwierdza prezes firmy Grzegorz Mielczarek.
Firma Paneldoor jest zawsze gotowa do współpracy z nowymi klientami, którzy są gotowi na nowe i innowacyjne rozwiązania do drzwi.Pełna oferta firmy Paneldoor w katalogu poniżej

 
 

Przeczytaj także

Taśma wielofunkcyjna ISO-BLOCO HYBRATEC MF1 – przebadana zgodnie z nową normą DI...

Od momentu wejścia w życie nowej normy DIN 18542:2020 obowiązują nowe kryteria badawcze w szczególności dla taśm wielofunkcyjnych. ISO-Chemie jako jeden z pierwszych producentów taśm uszczelniających przebadał zgodnie z nową normą DIN, swoją wielofunkcyjną taśmę uszczelniającą fugi z klasy premium...

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi w Polsce

Salony z klasą, czyli Rekomendowane Salony Okien i Drzwi. Kliknij w mapę poniżej, żeby znaleźć salon blisko ciebie.  

Nasi partnerzy