Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Okna Mielczarek komplementuje Paneldoor

2020-04-06 | Autor: Stolarka VIP
Źródło: Panledoor

Paneldoor to prężnie rozwijająca się, prestiżowa marka, która łączy w sobie młodość i doświadczenie. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku w fabryce wyposażonej w nowoczesny park maszynowy. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów, wypełnienia drzwiowe firmy charakteryzują się dużą wytrzymałością na upływ czasu, są energooszczędne i bardzo estetyczne, nowoczesne.

Bogate wzornictwo i kolorystyka, różnorodność szklenia, modyfikacja istniejącego wzoru, wzór na życzenie Klienta, dla firmy Paneldoor to NIE problem!!!  Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom Klientów stawiamy na rozwój oraz na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług - stwierdza właściciel firmy Paneldoor, Michał Baran.

Współpraca z najlepszymi

Dzięki wypełnieniom drzwiowym Paneldoor drzwi produkowane przez firmę Mielczarek gwarantują idealną izolację, a także zachowują doskonały wygląd przez lata. Współpracując z firmą Paneldoor jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, które przekładają się na komfort korzystania z oferowanych przez nas produktów.  Odpowiednie wypełnienie drzwiowe jest jednym z głównych czynników, które determinują trwałość i funkcjonalność drzwi. Dlatego szukając dostawców wypełnień drzwiowych zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą Paneldoor, której produkty spełniają wszystkie wymagania, jakim powinno sprostać idealne wypełnienie- stwierdza prezes firmy Grzegorz Mielczarek.

Paneldoor – marka o ugruntowanej pozycji

Firma Paneldoor jest zawsze gotowa do współpracy z nowymi klientami, którzy są gotowi na nowe i innowacyjne rozwiązania do drzwi.Pełna oferta firmy Paneldoor w katalogu poniżej.

 
 

Przeczytaj także

Kobiety Branży Stolarki – wyjątkowe, inspirujące, doświadczone i pełne pasji!

Według definicji słownikowej „kobieta sukcesu” to kobieta, która osiągnęła wysoką pozycję w jakiejś dziedzinie. Wokół nas i wśród nas jest mnóstwo takich kobiet. Mają jasny kierunek działania i wiedzą, co robić. Są zawsze bardzo zajęte, ale także zadowolone ze swojej...

Znak jakości RAL przyznany 4-krotnie dla systemów montażu w zewnętrznej warstwie...

Na targach Fensterbau Frontale 2024 firma ISO-Chemie została kilkakrotnie wyróżniona znakiem jakości RAL "Komponenty i Systemy Uszczelnień Fug". Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in. SYSTEM MONTAŻOWY W ZEWNĘTRZNEJ WARSTWIE IZOLACJI CIEPLNEJ ISO-TOP WINFRAMER „TYP 3" ORAZ TRZY RÓŻNE TAŚMY WIELOFUNKCYJNE....

Nasi partnerzy