Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Paneldoor partnerem strategicznym Międzynarodowego Forum Stolarki

2023-08-01 | Autor: AK
Źródło: Paneldoor

Chwalimy, bo polskie, chwalimy, bo dobre, chwalimy, bo innowacyjne. Paneldoor to polska firma, która zdobywa coraz to nowe przyczółki w naszej branży. Dostarcza to, co jest potrzebne producentom drzwi, dostarcza wysoką jakość, wiarygodność, rozsądną cenę i – jak mówi współwłaściciel firmy – „z nami można się zawsze dogadać” oraz „nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Paneldoor, producent wysokiej jakości paneli drzwiowych, została Patronem Strategicznym VIII Międzynarodowego Forum Stolarki. Jest to najważniejsza konferencja branżowa skierowana do producentów i dystrybutorów okien, drzwi, bram i osłon, a także dostawców komponentów i maszyn. To ważne wydarzenie branżowe odbędzie się w dn. 20-21 września 2023 r. w „Hotelu Lamberton” w Ołtarzewie k/Warszawy i będzie poświęcone sytuacji gospodarczej na świecie w kontekście ekspansji eksportowej polskich firm.

.

„Spotkanie to daje ogromne możliwości wysłuchania interaktywnych prezentacji, wzięcia udziału w dyskusji panelowej, poszerzenia wiedzy i podzielenia się swoimi doświadcze-niami. Będzie to również okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia już istniejących. Dlatego decyzję o udziale warto podjąć jak najszybciej” – stwierdza Michał Baran, współwłaściciel firmy Paneldoor.

Firma Paneldoor ma także doświadczenie w eksporcie paneli drzwiowych i aktywnie angażuje się w pomoc producentom drzwi w rozwoju i budowaniu oferty produktowej skierowanej do klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dlatego postrzegana jest jako firma rzeczowa, firma z klasą, firma rekomendowana przez swoich klientów, firma z przyszłością, firma, która ma wiele do zaoferowania producentom drzwi, sprzedającym w Polsce i za granicą np. w Niemczech, Francji, Anglii, Szwecji etc.Podczas VIII Międzynarodowego Forum Stolarki firma Paneldooor zaprezentuje na swoim stoisku kolejne nowości. Zapraszamy na VIII Międzynarodowe Forum Stolarki. Rezerwacji można dokonać już dziś. Kontakt: marketing@stolarkavip.pl Tel. 531 561 202.
 

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.paneldoor.pl

Przeczytaj także

Nie ma pracowników do montażu okien

Pięta achillesowa naszej i nie tylko naszej branży – monterzy, dekarze i inni wysoko wykwalifikowani pracownicy fizyczni, ale kompetentni, bez nałogów, uczciwi i odpowiedzialni. Ten komunikat na stronie internetowej jednego z lokalnych producentów jest tylko jednym z wielu, setek, a...

Działania Roto Okucia Budowlane wyróżnione w raporcie FOB

Dwa projekty realizowane przez Roto Okucia Budowlane wyróżniono w najnowszym raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2018”. Kampania na rzecz bezpieczeństwa oraz działania wspierające rozwój zawodowy młodzieży zostały uznane za wzorcowe przykłady działań społecznie odpowiedzialnych. Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB)...

Nasi partnerzy