Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Rozwój to postawienie na jakość i wypracowane relacje. R&D Tech dostarcza kolejne centrum do firmy Volcano

2024-06-21 | Autor: AK
Źródło: R&D Tech

Volcano, zachodniopomorski producent okien i drzwi oraz elementów wyposażenia wnętrz ponownie dokonał zakupu u zielonogórskiego dostawcy maszyn. Utwierdzony w jakości urządzeń R&D Emmegi tym razem z szerokiej gamy produktów oferowanych przez R&D zakupił centrum Phantomatic T3 Star, które charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością.

Kolejna transakcja między firmą Volcano, a R&D jest dowodem na to, że zarówno współpraca posprzedażowa, jak i maszyny Emmegi są na najwyższym poziomie i prognozują dalszy dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.
Phantomatic T3 Star to wielozadaniowe centrum, które posiada cztery osie sterowane numerycznie, mocną jednostkę frezującą 7,5kW oraz chłodzenie sprężonym powietrzem do -5°C. Wszystkie te cechy sprawiają, że maszyna jest ekonomiczna i zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w firmach produkcyjnych, dla których wyznacznikiem jest bardzo wysoka jakość i precyzja.

Odbiorcami produktów Volcano są klienci indywidualni, ale również twórcy budynków użyteczności publicznej. Produkty ze stali i brązu w dużej mierze trafiają na rynki Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. Dominik Zawiślak, prezes Volcano stwierdza: - Wykorzystując najnowsze technologie, nasz zespół tworzy produkty, które muszą sprostać wyśrubowanym wymaganiom inwestorów, którzy chcą otrzymać produkt niepowtarzalny, stworzony pod indywidualne zamówienie. Jakość produktów jest więc dla nas najważniejsza, dlatego tak ważny jest dla dobór urządzeń, które będą w stanie tą jakość utrzymać i generować. Posiadamy wiele maszyn od R&D Tech, które sprawdzają się w skomplikowanym i niełatwym rodzaju produkcji. W naszym przedsiębiorstwie posiadamy wiele maszyn od R&D Tech min. piłę Twin Ferro, dwugłowicową piłę Precision TS2, zagniatarkę Itaca Solution, frezarkę do słupka Liliput 320, podajnik, stoły montażowe, czy centrum Phantomatic T3 Star. Zakup kolejnego centrum tego modelu podyktowany był faktem, że tego rodzaju maszyna idealnie sprawdza się w obróbce profili stalowych, jak i aluminiowych. Jest wysoce funkcjonalna, ergonomiczna i wielozadaniowa. Ponad to co bardzo istotne, przez kolejne transakcje wypracowaliśmy wspólnie z R&D wzorową współpracę. Cenimy sobie ich doradztwo i profesjonalizm. Zaufanie jest podstawą wieloletniej współpracy, a to pozwala nam tworzyć kolejne cele rozwojowe, dla naszego przedsiębiorstwa.

Więcej informacji: www.randdtech.pl

Przeczytaj także

VIP – EKO, czyli najlepsze okna i drzwi

Ekologia, troska o środowisko, zrównoważony rozwój – to nie puste frazesy czy moda. To konieczność, zarówno dla nas, jak i dla przyszłych pokoleń. Podczas historycznego 33. Konwentu Stolarki, który odbył się na Zamku w Gniewie, w dniach 23-24 lutego 2023...

Pierwszy w Polsce sortownik Stürtz do paneli drzwiowych w fabryce drzwi Martom.

Firma Martom od ponad 20 lat działa w branży drzwiowej, przez ten okres opracowała i opatentowała wiele rozwiązań zarówno w zakresie technologii jak i wzornictwa.  Firma nieustannie inwestuje w nowoczesny park maszynowy, gdyż doskonalenie procesów jest najlepszym gwarantem jakości, a...

Nasi partnerzy