Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Salony Okien i Drzwi VIP przyszłością branży stolarki

2021-02-21 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

Każdy rok jest inny, każdy daje nam okazję do wykazania się, każdy rok w końcu to nowe wyzwania, którym musimy sprostać.

Rok 2021 to może być rok końca tego cholernego koronawirusa, powrót do normalności, ale tak jak było już na pewno nie będzie – będzie inaczej, może lepiej? Wierzymy, że bieżący rok to rok jakości, a nie ilości. Klienci będą mieli do wyboru albo kupować lepsze okna, drzwi, bramy, rolety, markizy, etc. z dobrym profesjonalnym montażem, serwisem, obsługą sprzedażową i doradztwem technicznym, albo kupować tanio, robić to swoimi siłami (kupują firmy budowalne i tzw. złote rączki), kupować przez internet, kupować bez montażu, kupować ekonomicznie, kupować na patrząc na jakość.

W Polsce jest ponad 5500 punktów sprzedaży, salonów sprzedaży z powierzchnią ponad 100 m2 (takie salony klienci lubią najbardziej!) jest kilkaset – trzeba będzie dokonać wyboru. Ten rok, to kolejny rok weryfikacji i podjęcia decyzji przez właścicieli salonów. Albo większy salon, większa oferta, więcej produktów i więcej producentów pod jednym dachem, większa ekspozycja, kącik nowości albo pozostanie w miejscu, konkurowanie ceną lub przejście do internetu albo co jest jeszcze gorsze, do szarej stref. My natomiast bardzo zachęcamy do profesjonalizacji branży, większych salonów, jeszcze lepszego montażu, obsługi klienta, serwisu, dbałości o lokalną markę.

Tak mogłoby brzmieć hasło przewodnie najlepszych salonów: „cenimy współpracę z producentami, ale jeszcze bardziej cenimy swoją niezależność”. Polecamy naszą stronę na Facebook’u i stronę internetową: www.salonystolarki.pl – tam najlepiej widać, jak promujemy najlepszych z najlepszych. Warto wspomnieć, że wspieramy salony merytorycznie, prawnie, marketingowo. Salonów VIP będzie w Polsce tylko 100, bo elitarność nie może być masowa.

To wszystko co oferujemy, to co oceniamy i to co doceniamy w jedynym takim programie w Europie - autorskim programie realizowanym przez Stolarka VIP pod nazwą Rekomendowane Salony Okien i Drzwi;  to przynależność do elity branży stolarki, prestiż, wyróżnienie. Po szczegóły udziału wystarczy zwrotnie napisać - Tak – Salony na adres: marketing@stolarkavip.pl

Wysokiej jakości sprzedawca okien to o wiele więcej niż tylko sklep z oknami czy drzwiami.

Spośród dostępnych na rynku podmiotów zajmujących sprzedażą stolarki okiennej i drzwiowej, wybieramy dla Państwa tylko te sprawdzone, powszechnie rekomendowane, których asortyment broni się jakością oraz niepowtarzalnym designem, nie wspominając o świetnej obsłudze, montażu i serwisie. Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to sieć najlepszych salonów w Polsce, które gwarantują profesjonalną obsługę, terminowy montaż, przede wszystkim jednak efekt, na jakim każdemu inwestorowi zależy. Zaufanie buduje się w oparciu o całokształt, a Stolarka VIP – organizator programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, poleca jedynie najlepszych z najlepszych, sprawdzonych i rekomendowanych.

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi

Sieć rekomendowanych salonów okien i drzwi ma w tej chwili już ponad 60 salonów w całej Polsce i cały czas się powiększa. Miło nam byłoby powitać i certyfikować nowe salony. Wystarczy chcieć, a chcieć to móc, bo warto się wyróżnić, warto należeć do elity, warto mieć satysfakcję, że jest się VIP. Klienci szanują rekomendacje, klienci kupują okna czy drzwi raz na wiele, wiele lat, klienci poszukują jakości produktu, obsługi i montażu. Klienci poszukują jakości, w salonach okien i drzwi także!

Po szczegóły udziału prosimy napisać do nas zwrotnie: Tak – Salony na adres: marketing@stolarkavip.pl . Można też zadzwonić pod nr tel.:  531 561 202

Przeczytaj także

"Odkrycie Roku 2022" - Pełna lista laureatów. Kto zwyciężył?

Dzięki wynalazkom i odkryciom człowiek stwarza sobie lepsze warunki życia. Kto zrobił największe wrażenie w tym roku i zasługuje na to, by otrzymać miano Odkrycia Roku 2022? Podczas VII Międzynarodowego Forum Stolarki, które odbyło się ono w dn. 15-16 września...

Drutex wspiera kulturę

Drutex został partnerem największej czasowej wystawy obrazów wybitnego współczesnego rysownika, rzeźbiarza, grafika i malarza, Zdzisława Beksińskiego. Wystawa odbędzie się w Warszawie w dniach 26 czerwca - 5 września 2021 roku. W trakcie jej trwania zostanie zaprezentowanych ponad 60 wybitnych obrazów...

Nasi partnerzy