Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Warto głosować na te panie, Kobiety Branży Stolarki

2020-02-08 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

 

Poniżej przedstawiamy Państwu 3 kandydatki w programie "Kobiety Branży Stolarki" 2020. Panie te zostały wybrane wśród kilkunastu kandydatek. Początek nowego roku to dobry czas na dokonanie podsumowań i wyróżnień, tym bardziej, że wbrew powszechnie panującej opinii rola kobiet w naszej branży jest ogromna i powinna być stosownie doceniana. Kobiety Branży Stolarki są bardzo wpływowe i bardzo potrzebne zrównoważonemu rozwojowi każdej branży, w tym branży budowalnej, branży stolarki w szczególności. Program Kobiety Branży Stolarki cieszy się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem. Oto nasze kandydatki, na które warto zagłosować, gdyż w każdym słowa tego znaczeniu zasługują na wyróżnienie. Polecamy państwu uwadze każdą z już wyróżnionych pań i zachęcamy do oddania anonimowego głosu na Primus Inter Pares, czyli Pierwszą Wśród Równych. Głosowanie jest anonimowe, a wyniki głosowania internetowego zostaną ogłoszone na 28 Konwencie Stolarki w dn. 27-28 lutego 2020 na zamku w Gniewie (Hotel&SPA Zamek Gniew). Zapraszamy do udziału w Konwencie, zapraszamy do głosowania na wybraną kandydatkę!

 

 

Iwona Skał – Lewicka,  Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy ARIES

Iwona Skał – Lewicka po skończeniu Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi związała swoje losy z rodzinną firmą ARIES, która zajmuje się produkcją drewnianej stolarki otworowej. W prowadzeniu firmy wspiera swojego ojca, prezesa i założyciela firmy.  Do najważniejszych zadań należy podejmowanie strategicznych decyzji związanych z kreowaniem wizerunku firmy oraz odpowiedzialność w zakresie najwyższej jakości obsługi klienta. Najważniejszym celem jest zdobywanie nowych rynków zbytu, a tym samym sukcesywne zwiększanie obrotów i zysków firmy.
Panią Iwonę cechuje konsekwencja, upór w dążeniu do celu i zorientowanie na sukces. Na co dzień jest osobą bardzo ciepłą, ceni sobie spokój i spędzanie czasu w gronie najbliższych. Najcenniejsze są dla niej chwile spędzone z 16-letnim synem i 13-letnią córką. Jej ukochany syn to aktywny piłkarz ręczny. Jeszcze gra w drużynie jako junior, a już rodzina może być z niego dumna. W wolnych chwilach Pani Iwona czyta książki, uwielbia naukę języków obcych czy aktywne spędzanie czasu, jednak jej największą miłością jest taniec latynoamerykański. Iwona Skał – Lewicka to bez wątpienia kobieta przedsiębiorcza, cechuje ją optymizm i dynamizm w działaniu. Nie boi się podejmować nowych wyzwań, działa aktywnie i z rozmachem.
Motto życiowe naszej kandydatki: „W życiu i biznesie najważniejsza jest: pracowitość, cierpliwość oraz kreatywność i innowacyjność".


Weronika Mincberg,  Marketing Manager firmy MANITOU


Weronika Mincberg od 5 lat jest związana z firmą Manitou Polska sp. z o. o., gdzie zajmuje się zarówno marketingiem, jak i wieloma sprawami organizacyjnymi. Gama rozwiązań Grupy Manitou to przekrój maszyn i osprzętów, od popularnych i uniwersalnych, po indywidualne, najbardziej wymagające aplikacje między innymi dedykowane branży stolarki. Pani Weronika odpowiedzialna jest za działania w Polsce, w Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe i wykształcenie kierunkowe tj. dyplom Master of Business Administration MBA na Oxford Brookes University oraz stopień magistra na kierunku Zarządzania Strategicznego na Polish Open University sprawiły, że dla pani Weroniki nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania.  Prywatnie jest mamą 8-letniego Jakuba i wkrótce Kajetana. Lubi aktywnie spędzać czas spacerując z psami, których ma aż trzy. Jeździ na nartach, podróżuje i przede wszystkim jeździ konno, ponieważ jest instruktorem jeździectwa.
Jest osobą pełną optymizmu, spełniająca się na wielu płaszczyznach – zawodowych oraz prywatnych. W swoich działaniach stawia zawsze na jakość profesjonalizm oraz rzetelność.
Motto życiowe naszej kandydatki: „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń".

 Ewa Godlewska – Karkusz, Właścicielka i Prezes firmy STOLLAR

Pani Ewa Godlewska - Karkusz dołączyła do zarządu firmy w 2009. roku i miała ogromny wpływ na to w jaki sposób firma Stollar się rozwijała. Po objęciu sterów zbudowała na nowo skuteczną strategię firmy. Pani Ewa dba aby dostarczane przez firmę produkty były zawsze najlepszej jakości, której nieodłącznym elementem jest innowacyjność produkcji i sprzedaży. Między innymi bierze czynny udział w tworzeniu innowacyjnych projektów dla firmy Stollar. Przede wszystkim jednak, w jej opinii gwarancją sukcesów firmy jest suma sukcesów jej pracowników, którzy tworzą Stollar. Z każdym z nich ma bardzo dobrą relacje – to oni są najważniejsi. Stale troszczy się o swoich pracowników, których zaraża optymizmem, a swoją charyzmą i ambicją wprowadza do zespołu kulturę rzetelnych profesjonalistów. Zawsze skoncentrowana, nastawiona na działanie. Dla Pani Ewy nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W momencie kiedy obierze sobie cel do zrealizowania zawsze stara się go sfinalizować.

Motto życiowe naszej kandydatki: „Na swojej drodze do sukcesu spotykamy różne osoby. Każda z nich ma swoje własne cele, wartości, ambicje, plany, marzenia. Jako właścicielka firmy Stollar, staram się je tylko ukierunkować, nadać impuls do ich zrealizowania".


Przeczytaj także

Branża szklarska stawia na zrównoważony rozwój

Branża szklarska stanowi potężną gałąź światowej gospodarki. Zatrudnia wielu pracowników, ma ogromną produkcję i równie wielki wpływ na środowisko naturalne. Jak każda inna branża stawia na rozwój, ale nie taki, którego celem jest jedynie zwiększenie przychodu, lecz rozwój zrównoważony. Jeden...

Salony okien i drzwi muszą się wyróżnić

Jedni dobrze prosperują, inni trochę gorzej, ale branża stolarki kręci się i profesjonalizuje. Nikt nie ukrywa, że ten rok zakończy się spadkami rzędu nawet 15-20%. Biorąc jednak pod uwagę, że rok 2022 był całkiem dobry, to te spadki, choć bolesne,...

Nasi partnerzy