Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Ważne targi dla producentów i dostawców z branży stolarki drewnianej. Zaproszenie!

2019-05-15 | Autor: Aleksandra Kanderska
Źródło: WinPro

Targi Ligna 2019 zbliżają się wielkimi krokami

Firmy WINPRO serdecznie zapraszama na największe targi narzędzi, maszyn i urządzeń do obróbki drewna LIGNA 2019, które odbędą się już w dniach 27-31 mają w Hanowerze. Stoisko firmy WINPRO będzie się znajdowało na hali numer 15 na stoisko C33.

Targi LIGNA w Hanowerze to wiodące na świecie targi narzędzi, maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Ponad 1500 wystawców z ponad 40 krajów zaprezentuje swoje produkty, usługi i inteligentne koncepcje obejmujące przemysł drzewny – od zbiorów po produkcję przemysłową. LIGNA obejmuje innowacyjne narzędzia, maszyny i urządzenia dla pojedynczej i seryjnej produkcji, technologii powierzchniowej, produkcji na bazie drewna, tartak technologii, energię z drewna, element z maszyn, automatykę i technikę leśną. Odwiedzający targi branży drzewnej mogą liczyć na wiele nowości i unikalny na skalę światową park maszynowy z kompleksowym wyposażeniem, maszynami i narzędziami na żywo. Ponadto program towarzyszący podkreśli i omówi najlepsze trendy w branży, a to dzięki ekspertom najwyższej klasy.

Bezpłatny wstęp! E-bilety dla Państwa.
Firma WINPRO ma ogromną przyjemność zaoferować Państwu bezpłatny wstęp na targi. W celu otrzymania biletu wstępu, należy zalogować się na stronę:  Rejestracja biletów. Po zalogowaniu, bilet zostanie wysłany do Państwa na podany adres mailowy. Będzie on ważny na wszystkie dni targów.

Podczas targów firma WINPRO będzie miała przyjemność zaprezentować Państwu jak trafnym, nowoczesnym, kompleksowym i skutecznym rozwiązaniem jest oprogramowanie WinPro  dla każdej firmy, która produkuje i sprzedaje stolarkę otworową.

Zarządzaj działem sprzedaży.
WinPro/D zapewnia Twojemu działowi handlowemu a także Twojej sieci dealerskiej i monterów kompletny i niezbędny program do prawidłowego funkcjonowania ich działalności. Pozwala im tworzyć kosztorysy i wysyłać Tobie zamówienia za pomocą EDI tak, aby bezpośrednio mogły być one przekazane do produkcji.

WinPro oraz Technologia BIM
BIM to nowa metoda projektowa makiet budynku w 3D. Dzięki digitalizacji 3D każdego etapu budowy, wszystkie zawody (budowlańcy, elektrycy, stolarze...) uczestniczące w pracach procesu budowlanego korzystają z tych samych informacji, wobec czego wiedzą co się dzieje. Informacje są zawsze aktualizowane na bieżąco i dostępne. WinPro pozwala eksportować modele stolarki (drzwi, okna, bramy garażowe ...) bezpośrednio do formatu BIM platformy DeltaPi ™ Autodesk - Revit do użytku w projekcie BIM budowy ...

Moduły Techniczne oraz DXF
Wizualizuj najdrobniejsze szczegóły twojej stolarki i stwórz dobrą i skuteczną prezentację techniczną projektu poprzez wizualizację przekrojów cięć, importowanie wolnych kształtów DXF, eksportowanie DXF,  importowanie -Eksportowanie BIM

Konfigurator narzędzi
Perfekcyjnie steruj swoim Centrum obróbczym dzięki nowemu konfiguratorowi narzędzi WinPro! WinPro oblicza ścieżki obróbki i profilowania biorąc pod uwagę wszystkie parametry techniczne każdego narzędzia: zarządzanie silnikiem, prędkości posuwu, obrotu i wejścia.

Bezpośredni Postprocessor, platforma o wysokiej wydajności...
Zapewni optymalizację cykli obróbek, zarządzanie podziałem narzędzi - Splitting, kalkulacja antykolizji, szybkie obliczenia, prognoza i śledzenie produkcji. WinPro zapewnia wydajne i elastyczne rozwiązanie do zarządzania Twoimi maszynami CNC.

WinPro CORPORATE
Ulokuje się w Twojej infrastrukturze, aby zapewnić Ci rozwiązania niezbędne do zarządzania i rozwoju wszystkich Twoich działań. Jest programem do zarządzania produkcją, który  można parametryzować i który pozwala na jednoczesne zarządzanie 5 ważnymi działami w firmie: Handlowym, Projektowym,  Produkcyjnym, Logistycznym, oraz Administracyjnym. Ponieważ każde przedsiębiorstwo i zakład produkcyjny jest inny, WinPro oferuje najlepsze rozwiązanie modułowe, odpowiadające najwyższym wymaganiom małych, średnich i dużych firm. WinPro, to dostępne i logiczne rozwiązanie, przeznaczone dla specjalistów w stolarce, który różni się od wszystkich konkurencji swoją elastycznością i niezrównaną umiejętnością w obliczeniach. Dealerzy, przedsiębiorcy, zrzeszenia producenckie, WinPro przynosi Wam najlepsze rozwiązania dla sprzedaży, projektowania, produkcji i dostawy waszych wyrobów stolarskich!Jeśli chcesz porozmawiać na temat oprogramowania zapraszamy do kontaktu, a przede wszystkim zapraszamy na nasze stoisko nr C33 w hali nr 15 na Targach LIGNA  w dn. 27-31 maja w Hanowerze w Niemczech.


Kontakt bezpośredni:

Marcin Brzeziński
Sprzedaż oraz wsparcie techniczne
WinPro / Quadrature S.A
Skype: marcinbrzezinski1981
GSM: + 48 500 537 185
mbrzezinski@winpro.be
www.winpro.be
 

 P.S. Bezpłatny wstęp! E-bilety dla Państwa raz jeszcze.
Firma WINPRO ma ogromną przyjemność zaoferować Państwu bezpłatny wstęp na targi. W celu otrzymania biletu wstępu, należy zalogować się na stronę:  Rejestracja biletów. Po zalogowaniu, bilet zostanie wysłany do Państwa na podany adres mailowy. Będzie on ważny na wszystkie dni targów.

Przeczytaj także

Obiekt roku w systemach Aluprof - głosowanie

Internauci wybierają „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” IV edycja prestiżowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” wchodzi w kolejną fazę. Od 30 czerwca to internauci będą głosować na najciekawszy polski i zagraniczny budynek. Osoby, którym uda się wytypować zwycięzcę konkursu, wezmą udział...

Niezawodne centrum do obróbki profili stalowych od R&D Tech zainstalowane w firm...

Firma Otiff Profil jest czołowym producentem systemów stalowo-szklanych. W swojej ofercie posiada drzwi, okna jak i elementy stałe. Posiada dwa profesjonalne zakłady produkcyjne oraz z zespół światowej klasy specjalistów.   Phantomatic T3 Star to wielozadaniowe centrum obróbcze, posiadające cztery osie...

Nasi partnerzy