Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Zobacz nowe modele paneli drzwiowych od Paneldoor. Warto je poznać

2023-06-23 | Autor: AK
Źródło: Panledoor

„Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych Klientów, marzących o pięknym wejściu do ich wymarzonego domu. Każdego dnia mierzymy się z tym zadaniem, dbając o wysoką jakość, funkcjonalność i detal produkowanych przez nas paneli drzwiowych. W jaki sposób to robimy? Oferując bogatą gamę dostępnych wzorów paneli drzwiowych, swobodę doboru formy, kolorystyki, struktury i wyposażenia” – podkreśla Michał Baran, współwłaściciel firmy. Wiosna była dla Paneldoor czasem szczególnie intensywnym, gdyż w tym czasie firma wprowadziła do swojej oferty nowe modele.

Nowości w Paneldoor

Seria Metal jest najnowszą odpowiedzią na zmieniające się trendy w architekturze i oczekiwania wymagających konsumentów.  Niepowtarzalny efekt tej serii stanowią niesamowite kolory, takie jak: Patyna, Rdza, Corten czy Stare Złoto.

Seria Integra to ekskluzywne rozwiązanie dla osób ceniących luksus i komfort na najwyższym poziomie. Możliwość montażu wszelkiego rodzaju pochwytów zapewnia doskonały efekt dekoracyjny i użytkowy.

Seria Aluklas nadaje każdemu modelowi unikatowy charakter za sprawą ręcznie malowanych ramek ornamentowych. Modele tej serii wykonane są z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Klasyczne detale i przeszklenia nadają wypełnieniom ponadczasowego szyku i elegancji.

Seria Drewno to klasyka, elegancja, szyk i ponadczasowość. Modele drzwi z tej serii dobrze prezentują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych budynkach. Ponadczasowe piękno naturalnego drewna wydobywa skład sęków, ciepły odcień i fakturę.

Najnowsza technologia i szybka dystrybucja

Firma Paneldoor wykorzystuje najnowszą technologię do tworzenia wysokiej jakości paneli drzwiowych, które zapewniają zwiększone bezpieczeństwo oraz wysoki stopień izolacji termicznej i akustycznej, a także możliwość nanoszenia ozdobnych aplikacji, wykonywanie artystycznych frezów oraz stosowanie różnego rodzaju szklenia.

„Wszystkie gotowe produkty dostarczamy do Klienta naszym własnym transportem na terenie całego kraju, za pośrednictwem własnej floty pojazdów. Jest to transport w 100% pewny i bezpieczny. Dzięki temu Klienci mają pewność, że nasze produkty zostaną dostarczone w idealnym stanie!” – deklaruje Michał Baran.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/paneldoorsc/?locale=pl_PL

Przeczytaj także

Pierwszy w Polsce sortownik Stürtz do paneli drzwiowych w fabryce drzwi Martom.

Firma Martom od ponad 20 lat działa w branży drzwiowej, przez ten okres opracowała i opatentowała wiele rozwiązań zarówno w zakresie technologii jak i wzornictwa.  Firma nieustannie inwestuje w nowoczesny park maszynowy, gdyż doskonalenie procesów jest najlepszym gwarantem jakości, a...

Duże inwestycje w firmie Hensfort z Podkarpacia

HENSFORT realizuje projekt badawczo-rozwojowy o wartości 14 mln zł W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, firma HENSFORT Sp. z o.o. realizuje projekt wdrożenia autorskiej technologii produkcji stolarki otworowej wyposażonej w nowatorski układ chłodzenia. Projekt o wartości przekraczającej 14 mln złotych...

Nasi partnerzy