Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

31. Konwent Stolarki już 24-25 lutego 2022 w Gniewie.

2021-12-18 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

Jesteśmy nr 1 wśród eksporterów w Europie, a w ciągu najbliższych 2-4 lat będziemy także nr 1 wśród producentów. Wyrośliśmy na poważnego gracza na rynkach europejskich i nie tylko (Azja, Australia, Ameryka), idziemy jak burza, to się naprawdę opłaca. Okna, drzwi, bramy, ogrodzenia czy rolety, a także pergole, markizy etc. to nasza specjalność. Produkujemy świetne rzeczy, dostarczamy je szybko i sprawnie. Mamy bardzo innowacyjne technologie, maszyny, komponenty, kompetentną kadrę i coraz większą wydajność. Wdrażamy innowacje, nie boimy się nowości. Potrzebujemy jeszcze tylko zwiększyć zasięgi, wejść w bardziej lukratywne segmenty i zdecydowanie podnieść cenę, bo jesteśmy tego warci. Jak nie teraz to kiedy i jak nie my to kto? Idziemy na rekord 2022 roku. Rekord produkcji, sprzedaży i eksportu!

Przygotowania do kultowego 31. Konwentu Stolarki idą pełną parą, a odbędzie się on w fantastycznych wnętrzach najlepiej zagospodarowanego zamku w Polsce – Zamku Gniew Hotel&SPA k/Tczewa. Wspaniałe pokoje, apartamenty, także na zamku, doskonała atmosfera, piękny zamkowy dziedziniec, pokazy rycerskie, ale przede wszystkim spotkanie branży stolarki, uczta dla ducha, umysłu i ciała.

Nie zapominamy oczywiście o nowej, świeżej i nietuzinkowej, żeby nie powiedzieć rewolucyjnej dawce wiedzy – nowych koncepcjach sprzedaży i montażu stolarki, nowych możliwościach rozwoju, tak w Polsce, jak i za granicą, a także zupełnie nowym i bardzo niespotykanym podejściu do zarządzania firmą i pracownikami. Nie zabraknie ekspertów, którzy podzielą się wiedzą z dziedziny ekonomii, prawa, finansów, ale także ekspertów branżowych. No cóż, trzeba się do nas wybrać, żeby tradycji stało się zadość!

Gala VIP na Zamku w Gniewie to dziesiątki Laureatów, fantastyczny Zamek, doskonała atmosfera, znakomici goście. Jednym słowem wielkie święto polskiej stolarki. Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie, na które czeka się cały rok. Dlaczego właśnie tam, co się tam wydarzy, kto zostanie wyróżniony, kto zostanie Laureatem?

  1. Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki to jedyny, autorski i niepowtarzalny program weryfikacji i promocji elementów składowych każdego okna, drzwi, bram czy rolet. Nie ma bowiem dobrego okna, dobrej fasady, dobrych drzwi czy dobrych osłon bez znakomitych komponentów, bez maszyn i urządzeń do produkcji, montażu czy transportu.
  2. Kobiety Branży Stolarki – kobiety prezes, kobiety dyrektor, kobiety właściciel. Doceńmy te panie, które odgrywają znaczącą rolę w naszej branży, doceńmy te panie, które są kreatywne, świetne w organizacji pracy czy w podejmowaniu strategicznych decyzji zarządzanych firm, małych i dużych.
  3. Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, kto ich nie zna? A będą kolejne, nowe i niezwykłe, z dużą powierzchnią wystawienniczą i ogromnym asortymentem, nie wspominając o ludziach, którzy tam pracują.
  4. Super Salon Roku to program, w którym nagrodzimy kilka wyjątkowych i wyróżniających się salonów okien i drzwi, i to pod każdym względem. To będą najlepsi z najlepszych, oczywiście rekomendowanych.
  5. Najlepsze projekty o charakterze społecznym (CSR), czyli program wyróżniający najlepsze projekty prospołeczne, które realizują firmy z branży w kooperacji z fundacjami, ekspertami, architektami, ekologami służące ludziom, środowisku, nauce i branży.
  6. Projekt Roku – wyróżnimy, nagrodzimy najlepsze rozwiązania architektoniczne, czyli najładniejszy i zrealizowany projekt pracowni architektonicznej, która wykorzystała najlepsze okna, drzwi, bramy, szkło czy techniki osłonowe i techniki montażowe zastosowane w tym konkretnym projekcie.
  7. EkoProdukt VIP – Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy i Osłony. Tym razem skupimy się na najlepszych i najbardziej ekologicznych rozwiązaniach (takich, które podlegają kompletnemu recyklingowi i są wyprodukowane z wkładem surowców wtórnych).

Hasłem przewodnim konwentu to: Polska Stolarka Liderem Innowacji. Zgodnie z tym hasłem nasi znakomici prelegenci; architekci, ekonomiści, goście specjalni z różnych organizacji i branżowcy przedstawią nam swoją wizję rozwoju branży, jej efektywności, a także skuteczności działań na najbliższy rok i kolejne lata. Wiele czasu posięcimy sprzedaży stolarki w nowych kanałach dystrybucyjnych przy zmieniającyh się preferencjach konsumentów w Polsce i Europie. Nie zapominamy o pokazach praktycznych i wyspach innowacji, które także będą nam towarzyszyć przez cały czas trwania konwentu.

Zainteresowani udziałem w 31. Konwencie Stolarki VIP mogą dokonywać rezerwacji i dowiedzieć się szczegółów, pisząc TAK-Gniew na adres: konwent@stolarkavip.pl lub zadzwonić pod nr 531 561 202. Serdecznie zapraszamy!

 

Przeczytaj także

REHAU Window Solutions konsekwentnie inwestuje i rozwija się – w Europie Środko...

REHAU Window Solutions z powodzeniem kontynuuje swoją globalną strategię rozwoju w Europie. Obecnie rozbudowany został oddział w rumuńskim regionie Sibiu, który staje się centralną lokalizacją produkcji i dostaw w południowo-wschodniej części Europy Środkowej. Po dużej rozbudowie zakładów w Śremie w...

Kobiety Branży Stolarki – wyjątkowe, inspirujące, doświadczone i pełne pasji!

Według definicji słownikowej „kobieta sukcesu” to kobieta, która osiągnęła wysoką pozycję w jakiejś dziedzinie. Wokół nas i wśród nas jest mnóstwo takich kobiet. Mają jasny kierunek działania i wiedzą, co robić. Są zawsze bardzo zajęte, ale także zadowolone ze swojej...

Nasi partnerzy