Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

33 Konwent Stolarki na zamku w Gniewie już 23-24 lutego 2023 r. Tam trzeba być!

2022-11-30 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP


Spotykamy się, bo chcemy, bo wierzymy, że coś zawsze na tym zyskamy, bo inni też mają coś do powiedzenia. Spotykamy się także po to, że potrzebujemy spotkań na żywo, twarzą w twarz. Nie inaczej będzie i tym razem na 33. Konwencie Stolarki VIP w dn. 23-24 lutego 2023 roku (czwartek-piątek) na zamku w Gniewie (Zamek Gniew Hotel&SPA).

To miejsce cyklicznych spotkań (tylko raz w roku), miejsce prezentacji wyników ważnych programów, ale także miejsce innowacji i nowości w naszej branży i zdobywania potrzebnej nam wiedzy, żeby dobrze poradzić sobie w zarządzaniu firmą, działami firmy i pracownikami. HOTEL&SPA ZAMEK GNIEW to miejsce inspirujące, intrygujące, ale także bardzo prestiżowe, wyjątkowe. 24 lutego 2022 roku właśnie wtedy na 32 Konwencie Stolarki w Gniewie Rosja brutalnie zaatakował Ukrainę. To był szczególny dzień, a w jego następstwie zaczęły się różne problemy, w tym najważniejszy wzrost kosztów prowadzenia działalności, w szczególności wzrost kosztów energii. Branża stolarki przeżywa kryzys i z pewnością 23-24 lutego na zamku w Gniewie będziemy mieli więcej wiedzy, więcej doświadczeń, więcej faktów i więcej prognoz co nas czeka w 2023 roku.

 

Oprócz wielu prezentacji, wystaw, pokazów i nagród dla laureatów 7 różnych prestiżowych konkursów i programów takich jak: Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS 2023). Kobiety Branży Stolarki 2023, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi 2023, Salon Roku 2023, CSR - najlepsze projekty o charakterze społecznym 2023, Dom roku/Projekt Roku 2023, EkoProdukt Okna, Drzwi, Bramy i Osłony 2023, będziemy mieli 4-godzinną sesję specjalnie poświęconą sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie. To będzie Wielka Debata Stolarki!

Szczególną wagę skupiny na sektorze budowlanym i w związku z tym naszych 6 ekspertów, wybitnych fachowców i znawców tematu przedstawi nam w interaktywnych 2 sesjach wszystko to co chcemy i nie chcemy wiedzieć, ale wiedzieć musimy, żeby iść naprzód lub przynajmniej zastanowić się co dalej.

Oto mała próbka tematów 33 Konwentu Stolarki VIP, którego hasłem przewodnim będzie: Polska stolarka eksportem stoi trudne czasy i co dalej:

o    Case study decyzje biznesowe w kryzysach - spowolnienia, kryzysy, załamania rynku.
o    Obraz świata, Europy i Polski po pandemii i w trakcie zakłóceń wojennych.
o    Ocena sytuacji ekonomicznej w Polsce i Europie wybrane dane makroekonomiczne.
o    Projekcja koniunktury i jej wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej.
o    Jak radzić sobie z pogorszeniem koniunktury?
o    Badania społecznych oczekiwań i ocena bieżącej sytuacji, oczekiwania inflacyjne, lęki i obawy Polaków.
o    Zarządzanie zasobami ludzkimi w okresie kryzysu.
o    Fuzje i przejęcia w okresie kryzysu.
o    Inwestycje i oszczędności w kryzysie.
o    Marketing, optymalizacja, automatyzacja, ekspansja eksportowa i inne działania w odpowiedzi na kryzys.
o    Jak reagować na kryzys? Marka firmy, PR, wizerunek w okresie złej koniunktury.
o    Scenariusze rozwojowe, scenariusze alternatywne (sprzedaż, produkcja, inwestycje i rozwój).
o    Strategie mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

Już dziś można sobie zarezerwować miejsce na 33. Konwencie Stolarki VIP na zamku w Gniewie, który odbędzie się w dn. 23-24 lutego 2023 roku (czwartek-piątek). Wystarczy do nas napisać TAK-GNIEW na adres: konwent@stolarkavip.pl. Można też zadzwonić pod nr: 531 561 202. Wszystkich uczestników oprócz seminariów, prezentacji, prelekcji i pokazów serdecznie ugościmy na dziedzińcu zamku, na bardzo uroczystej kolacji z atrakcjami, jak to na zamek przystało. Tam warto być, tam trzeba być, tam będą najlepsi z najlepszych!

Przeczytaj także

Jak osiągnąć sukces w branży dekarskiej?

Inicjatywa  #DumnyDekarz  promująca dekarstwo poprzez umożliwienie profesjonalistom zaprezentowania siebie oraz swoich sukcesów to wstęp do dyskusji o branży, jej rozwoju i popularyzacji zawodu dekarza. Z jednej strony prognozy są obiecujące – odczuwalne jest coraz większe zapotrzebowanie na nowe inwestycje, wzrasta...

Rozwój to postawienie na jakość i wypracowane relacje. R&D Tech dostarcza kolejn...

Volcano, zachodniopomorski producent okien i drzwi oraz elementów wyposażenia wnętrz ponownie dokonał zakupu u zielonogórskiego dostawcy maszyn. Utwierdzony w jakości urządzeń R&D Emmegi tym razem z szerokiej gamy produktów oferowanych przez R&D zakupił centrum Phantomatic T3 Star, które charakteryzuje się...

Nasi partnerzy