Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Branża spotyka się 16-17 września w Mszczonowie k/Warszawy

2021-09-07 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

Jeżeli nie macie państwo problemów z dostawcami, dilerami, z cenami, z klientami, ze wspólnikami, pracownikami, umowami, konkurencją, płatnościami, etc. to musimy pogratulować znakomicie prosperującego biznesu. Pozostałych państwa z branży stolarki zapraszamy na spotkanie, które może zmienić wiele w Państwa firmie, organizacji produkcji, sprzedaży, eksportu; sposobie postrzegania partnerów biznesowych, a może także, a może przede wszystkim w sposobie funkcjonowania teraz i w niedalekiej przyszłości.

 

Czasy są trudne, chociaż tylko niektórzy się do tego przyznają, ale nasi eksperci naprawdę mogą państwu wiele pomóc. Na rozmowę, na wymianę doświadczeń nigdy nie jest za późno.

Polacy boją się podwyżek cen, a one rosną, rosną, rosną. Czy branża okienno-drzwiowa doświadcza problemów podobnych, jak inne branży, np. samochodowa, meblowa, RTV/AGD? Czy mam początki małego kryzysu, zadyszki i czy budujący, remontujący przesuną swoje budowanie np. z jesieni na wiosnę? Jak wyglądają dostawy okien, drzwi, bram, rolet, a jak wyglądają dostawy komponentów, systemów i akcesoriów do tychże okien, bram, etc.? Dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić?

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza impreza branżowa tej jesieni, na żywo, naprawdę, na pewno. VI Międzynarodowe Forum Stolarki VIP już 16-17 września w Mszczonowie k/ Warszawy w Hotelu Panorama. Najlepsi są wśród nas i Best practice - czyli najlepsze wzorce i praktyki branżowe, to hasła Forum. Czy już pani pan zgłosiliście się? Zapraszamy!

Czy galopujące ceny, czy niestabilność, niekompletność i nieobliczalność dostaw spowodują poważne perturbacje sprzedaży krajowej i eksportowej. Czy firmy mogę być zagrożone tym faktami, ale także rosnąca presją na pensje, na zatory płatnicze, nie wspominając o reklamacjach i niezrealizowanych umowach. Co przyniesie najbliższa przyszłość, bo skoro jest tak dobrze, to dlaczego wiele firm przeżywa poważny ból głowy?

Co jest naprawdę ważne, a co mniej ważne, kto się liczy na rynku, a kto musi ciągle zabiegać o względy. Jak są postrzegane firmy w dobie dużych trudności z zaopatrzeniem (surowce, komponenty, gotowe wyroby, etc.) dostawami, etc.?

Oto nasi eksperci i wybrane tematy:

Mec. Tomasz Waszkiewicz -prawo polskie, umowy B2B i B2C, gwarancja, rękojmia, etc.

Exte - Dlaczego producenci wybierają najlepsze systemy roletowe z certyfikatami europejskimi

Iso-Chemie - Systemy montażowe, które Europa, w tym Polska ceni najbardziej, szczególnie, że są wyjątkowe

Roto - Sztuką jest produkować dobre okucia, jeszcze większym wyzwaniem jest wyprzedzać oczekiwania

Mec. Bogumił Sieczkowski- prawo francuskie, włoskie i niemieckie

Elcia - "Gdzie diabeł nie może - to Elcię pośle, szczególnie jeżeli chodzi o kraje francusko języczne

Stolarka VIP - Nie ma rozwoju bez innowacji, nie ma innowacji przez przełomowych rozwiązań Laureaci

Mec. Michał Gniatkowski sukcesja w firmie oraz fundacja rodzinna

Grażyna Marciniak eksperta od firm rodzinnych, czyli jak je prowadzić aby osiągnąć sukces

EPPA - Co tak naprawdę państwo wiecie o recyklingu, co i jak postrzegają go klienci, branża, producenci

Selena - Sposób montażu, które ułatwia życie monterom i satysfakcjonuje konsumenta

Saint Gobain - Szyby stanowią kluczowy element każdego okna i fasady, a co jeszcze może być energooszczędne

Dr Kamil Maliszewski ekspert od Facebooka, Instagrama i internetu

Roto - Montaż okien jest ważny, ale serwis okien gwarancyjny i pogwarancyjny też ważny

Inter Risk - Ubezpieczenie szyb, które jest powszechnie oczekiwane przez branżę i konsumentów

Aluplast - Nie ma rozwoju branży okien PVC, bez znajomości rynków lokalnych, w tym Niemiec, Francji czy Niderlandów

Pani Marzena Jakimowicz i dr Krzysztof Kuczyński eksperci Instytutu Techniki Budowlanej

Yawal - Rozwiązania są dla ludzi, ale tego typu rozwiązania stolarki aluminiowej wyprzedzają czas i są niesamowite

Wojciech Bober ekspert i coach motywacyjny. Nowa rzeczywistość pocovidova i co dalej

Czy zagraniczni dostawcy komponentów pomogą polskim firmom zdobyć nowe przyczółki za granicą. Jak ważne są aplikacje internetowe do zdobywania klientów w Polsce, Niemczech, Francji czy USA? Dlaczego niezależni eksperci zazwyczaj mają racje, a tak mało ich słuchamy? Czy polska stolarka przyspieszy czy może spowolni swoją ekspansję na zachód. Czy salony stolarki po COVID-19 będą odgrywały tę sama rolę co przed, czy może staną się jeszcze ważniejszym ogniwem sprzedaży najlepszych marek na rynku? Jeżeli potrzebujecie państwo pomocy w jednym z 15 tematów, które przedstawimy, to to Forum jest dla państwa.

VI Międzynarodowe Forum Stolarki VIP, Mszczonów - Hotel Panorama, 16-17 września 2021. Zainteresowanych udziałem w Forum prosimy napisać do nas zwrotnie: TAK FORUM na adres: forum@stolarkavip.pl lub zadzwonić pod nr tel.:  531 561 202 i dowiedzieć sie więcej. Ilość miejsc ograniczona więc warto zgłosić się już dziś! Miejsc ubywa każdego dnia.

 

 

Przeczytaj także

Udoskonalony system drzwiowy TM 74HI firmy YAWAL

TM 74HI to system okienno-drzwiowy od Yawal o wysokich parametrach termoizolacji, przeznaczony do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i w budynkach przemysłowych. Gwarantuje użytkownikom ciepło, komfort i bezpieczeństwo. Rozwiązanie pozwala na konstruowanie różnego typu drzwi, zarówno jednoskrzydłowych, jak...

Programy VIP dla całej branży stolarki

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to właśnie program dla najlepszych z najlepszych, dla tych którzy cenią swoją markę (lokalną czy regionalną) bardziej niż czyje są to okna, drzwi, bramy czy rolety sprzedaje. Wyjątkiem mogą tylko być salony fabryczne, ale ich...

Nasi partnerzy