Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Drzwi MAAT - innowacyjne rozwiązanie 2019/2020

2019-05-10 | Autor: Karolina Solińska
Źródło: So Easy

Firma So Easy to Laureat Programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, wyróżniona za Produkt system drzwiowy MAAT. Firma początkowo nosiła nazwę BLYWEERT Aluminium Sp. z o.o. , która powstała w 2007 roku w Warszawie. Niedawno przekształciła się i obecnie funkcjonuje pod nazwą So Easy.

So Easy to rodzina systemów aluminiowych do produkcji okien i drzwi inna niż wszystkie. Niepowtarzalne rozwiązania idei SO EASY zostały zgłoszone jako wynalazki na obszarze EU. Jeżeli chodzi o technologię, ilość elementów z których składają się gotowe konstrukcje, odczucia wizualne, rozwiązanie szczelności konstrukcji i aspektów termicznych przedstawiany przez nas system ma zdecydowanie odmienną budowę niż wszystkie inne systemy aluminiowe znane z rynku.

Drzwi MAAT w standardzie posiadają przekładkę kompensacyjną tzw. antybimetall w opatentowanej technologii. Dzięki zastosowaniu specjalnych izolatorów drzwi nie ulegają deformacji przy dużym nasłonecznieniu. Technologia idealnie sprawdza się z wykończeniem panelowym. Oryginalne mocowanie okuć drzwiowych w izolatorze zapewnia wyjątkowy design oraz wrażenia estetyczne. System drzwi MAAT jest dostępny w kilku opcjach wizualnych: klasyczny oraz industralny MUT i AMON.

Warto podkreślić, iż korzyści z zastosowania systemu drzwiowego So Easy MAAT 88mm w wersji ze szkleniem oraz panelem jest wiele. Należą do nich między innymi:

  • opatentowany system kompensacji odkształceń powstałych w wyniku różnic temperaturowych, tzw. Anti- bimetall,
  • ciekawe rozwiązanie panelowe, optymalne cechy termiczne,
  • niepowtarzalny wygląd tj. smukła ościeżnica, oryginale przekładki termiczne,
  • kilka typów wizualnych,
  • rozwiązania panelowe,
  • podświetlenie LED,
  • szybka produkcja (ok. 30% szybciej od tradycyjnych systemów).

Więcej informacji na stronie internetowej: www.soeasysystem.com

Przeczytaj także

PANEL DOOR, czyli szeroki wybór, wysoka jakość

Ekskluzywne wypełnienia PANEL DOOR to polska, młoda, prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży stolarki otworowej. Firma PANEL DOOR zajmuje się produkcją wypełnień drzwiowych do drzwi ALU i PVC. W swojej ofercie posiada pochwyty drzwiowe oraz samoprzylepne pianki XPS. Bardzo...

Prezes firmy Roto wpływową kobietą sukcesu

na zdjęciu powyżej pani prezes Barbara Ahlers odbiera wyróżnienie Barbara Ahlers, prezes Roto Frank Okucia Budowlane – wśród 50 wpływowych kobiet. Prezes Roto Frank Okucia Budowlane Barbara Ahlers została uhonorowana udziałem w premierowej edycji publikacji „50 wpływowych kobiet sukcesu”. Książka...

Nasi partnerzy