Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

ISO-CHEMIE URUCHAMIA SKLEP INTERNETOWY

2021-02-10 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Iso-Chemie

ISO-CHEMIE URUCHAMIA SKLEP INTERNETOWY

Od niedawna w ISO-PORTALU dostępny jest nowy sklep internetowy firmy ISO-Chemie. Klienci firmy specjalizującej się od uszczelnień mają teraz możliwość dokonywania zamówień o każdej porze niezależnie od lokalizacji. Oznacza to elastyczność 24/7 w codzienności roboczej oraz ułatwienie procesu zamówień zarówno z pozycji biura, jak również przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych na placu budowy.
Sklep internetowy wyróżnia się wyrazistym designem przyjaznym dla użytkownika oraz przejrzystą nawigacją. Niezależnie od rodzaju ekranu wyświetlanie dopasowuje się samodzielnie do wszystkich rodzajów urządzeń jak komputer stacjonarny, laptop, smartphone lub tablet oraz dba o optymalne wykorzystanie.
 


Obszerne informacje o produktach, jak również oszczędzające czas opcje filtrowania umożliwiają prostą i przyjazną użytkownikowi obsługę przy dokonywaniu wyboru produktów. Po zakończeniu procesu zamówienia poprzez ISO-PORTAL możemy uzyskać wygodny wgląd do wszystkich dokumentów zamówienia, jak również informacji o statusie zamówienia oraz wysyłkach.
Użytkownicy sklepu internetowego zyskują na dostępie do szerokiego asortymentu produktów i przejrzystym ich wyborze oraz dużych oszczędnościach czasowych dokonywania zamówień. Dzięki swojemu sklepowi internetowemu producent rozwiązań uszczelnieniowych sprawia, że dokonywanie zamówień jest bardziej wydajne, transparentne i komfortowe.

Sklep internetowy to kolejny komponent firmy, która wdrożyła w życie. „Z pomocą naszych usług cyfrowych chcemy wspierać naszych klientów możliwie najlepiej podczas projektowania oraz wykonywania ich zamierzeń budowlanych. Należy do tego również wydajny i zorientowany na klientów rozwój procesu zamówień“ mówi Dyrektorka Marketingu Inge Knorn.

Poza sklepem internetowym firma ISO-Chemie daje użytkownikom platformy ISO-PORTAL do dyspozycji również inne serwisy online. Użytkownicy portalu mogą tu w każdym czasie zasięgnąć pomocne narzędzia planistyczne i obliczeniowe, jak np. ift-NARZĘDZIE MONTAŻOWE. Jako wsparcie dla projektantów i architektów przygotowywane są teksty specyfikacji oraz dane obiektowe BIM produktów. Istnieje również możliwość pobrania interesujących klipów filmowych z Centrum Szkoleniowego ISO-Chemie. Profesjonalne instrukcje i wskazówki dotyczące przetwarzania produktów uszczelnieniowych powinny być wsparciem na placu budowy. Ponadto filmy montażowe i tutoriale mogą być wykorzystywane do celów doradczych i szkoleniowych.
Sklep internetowy ISO-Chemie dostępny jest na stronie. shop.iso-chemie.eu

Przeczytaj także

Taśma wielofunkcyjna ISO-BLOCO HYBRATEC MF1 – przebadana zgodnie z nową normą DI...

Od momentu wejścia w życie nowej normy DIN 18542:2020 obowiązują nowe kryteria badawcze w szczególności dla taśm wielofunkcyjnych. ISO-Chemie jako jeden z pierwszych producentów taśm uszczelniających przebadał zgodnie z nową normą DIN, swoją wielofunkcyjną taśmę uszczelniającą fugi z klasy premium...

Technologia suchego wklejania szyb

Współczesne projekty budynków pokonują kolejne bariery możliwości konstrukcyjnych i materiałowych, których jeszcze nie tak dawno nikt nie chciał przekraczać. Coraz większe wymiary, jeszcze cieńsze profile oraz bardziej skomplikowany design wykorzystujący nowe materiały, rodzaje powierzchni i kolory – ograniczenia znikają wraz...

Nasi partnerzy