Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Opinie producentów drzwi na temat firmy Paneldoor. Dlaczego warto kupować ich panele drzwiowe?

2024-07-09 | Autor: AK
Źródło: Paneldoor

Firma Paneldoor to jeden z czołowych producentów wsadów drzwiowych zwanych panelami. Dzięki wysokiej jakości oraz innowacyjnym rozwiązaniom jej produkty cieszą się uznaniem klientów na krajowym rynku, ale co tak naprawdę myślą o nich producenci drzwi?

Stolarka VIP postanowiła zebrać opinie branżowych ekspertów, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Wyniki są jednoznaczne – klienci są bardzo zadowoleni z produktów oferowanych przez firmę Paneldoor. Wielu z nich podkreśla wysoką jakość materiałów użytych do produkcji paneli drzwiowych oraz precyzję wykonania. Klienci chwalą również szeroki wybór wzorów i kolorów, które pozwalały im dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji, nie wspominając o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Jedną z najczęstszych pochwał, jakie otrzymywała firma Paneldoor, było profesjonalne podejście pracowników oraz szybka i sprawna obsługa klienta. Klienci doceniali również terminowość dostaw oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Większość ankietowanych była jednomyślna – firma Paneldoor to solidny partner biznesowy, który zawsze służy fachowym doradztwem i wysoką jakością swoich produktów, paneli do drzwi.

Przykładem niech będzie opinia Pana Mariusz Berneckiego, właściciela firmy MB-OKNA dlaczego warto współpracować z firmą Paneldoor?

„To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców branży stolarki otworowej. Odpowiedź jest prosta – Paneldoor to nie tylko dobry kontakt, najlepszy produkt i satysfakcjonująca cena, ale także wiele innych, równie istotnych czynników. Kiedy nasi klienci mają w swoich głowach wymarzone modele drzwi, ja przekładam te wizje na szkice i wysyłam zapytanie do Pana Michała z Paneldoor, czy jesteśmy w stanie stworzyć taki produkt. Odpowiedź zawsze jest pozytywna – oczywiście, że tak. Dzięki temu nie muszę się martwić, że konkurencja ma nowsze modele w swojej ofercie, bo z firmą Paneldoor jestem w stanie zrealizować każde zamówienie. To podejście do klienta, gotowość do pomocy w każdej sytuacji i brak jakichkolwiek ograniczeń w realizacji zamówień sprawiają, że firma Paneldoor wyróżnia się na tle innych producentów. Dla naszych klientów nie ma rzeczy niemożliwych, a my jako przedsiębiorcy również czerpiemy korzyści z tej elastyczności”.

Paneldoor oferuje aż 80 wzorów paneli drzwiowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko na rynku polskim, ale także za granicą. Drzwi z panelami Paneldoor trafiają do klientów m.in. w Niemczech, Francji, Anglii, Szwecji i wielu innych krajach.Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjnym rozwiązaniom Paneldoor pozostaje jednym z liderów na rynku paneli drzwiowych i zyskuje coraz większe grono zadowolonych klientów.

Paneldoor to firma, która od lat się rozwija i inwestuje w swoje zakłady produkcyjne. Ostatnio firma zdecydowała się na rozbudowę fabryki w Chociwlu, gdzie produkuje gładkie płyty warstwowe oraz XPS Q-TAPE. Nowa przestrzeń produkcyjna ma się przyczynić do zwiększenia mocy produkcyjnych i sprzedaży paneli.

Rozwój i innowacje są kluczowymi wartościami firmy Paneldoor, która stawia na wysoką jakość swoich produktów i zadowolenie klientów. Dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycjom firma utrzymuje silną pozycję na rynku paneli drzwiowych. Jak stwierdza współwłaściciel firmy Michał Baran:

„Wysoka jakość produktów to klucz do sukcesu każdej firmy działającej na rynku. Dlatego też w naszej firmie kładziemy ogromny nacisk na współpracę z renomowanymi dostawcami komponentów. Tylko dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości.  Jednym z naszych priorytetów jest produkcja paneli drzwiowych z certyfikowanych materiałów, pochodzących od sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i są bezpieczne dla użytkowników”.

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.paneldoor.pl

Przeczytaj także

Legendarny Stolbud wraca na rynek stolarki

Legendarny Stolbud wraca na rynek! Gdy w 2019 roku rynek obiegła informacja, że po 50 latach Stolbud Włoszczowa kończy produkcje stolarki okiennej i drzwiowej wydawało się, że to koniec tej legendarnej maki. Był to koniec pewnej epoki, mało jest przecież...

„Odkrycie Roku 2023” w branży stolarki otworowej – wyróżnienia rozdane!

Jak co roku, nadszedł czas na ogłoszenie Odkrycia Roku 2023 w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż – stolarki otworowej. W tym roku Kapituła miała niezwykle trudny wybór spośród wielu innowacyjnych rozwiązań. Kto zrobił największe wrażenie i tym samym...

Nasi partnerzy