Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Polscy producenci z wizytą w firmie VORNE

2020-03-19 | Autor: Aleksandra Kanderska
Źródło: Vorne Polska

Prezentacja innowacyjnych rozwiązań, zwiedzanie fabryki, udział w największych targach w regionie Euroazji a także spacer po Stambule to punkty programu jakie firma VORNE przewidziała dla polskich producentów stolarki otworowej zaproszonych do siedziby firmy w Stambule.  

Polsko-tureckie spotkanie
Dzień techniczny rozpoczął się od spotkania z przedstawicielami firmy VORNE. Firma produkuje zgodnie ze światowymi standardami na rynek turecki i dla 40 krajów świata w nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie fabryce w Stambule w dzielnicy Khadimkay. Zaproszeni przyjrzeli się także praktycznej stronie biznesu VORNE– rozwiązaniom prezentowanym w salonie ekspozycyjnym oraz nowocześniejszej linii produkcyjnej w fabryce.

Wymiana doświadczeń
Eurasia Window to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w Turcji i regionie Eurazji, w którym szkło, okna, systemy okienne, akcesoria i maszyny są prezentowane pod jednym dachem. Umożliwia to sektorowi budowlanemu, a także konsumentom końcowym, dostęp do najnowszych innowacji i technologii, szczególnie w takich dziedzinach, jak oszczędzanie energii i bezpieczeństwo.
Podczas targów, które miały miejsce w dniach 4-7 marca 2020r nie mogło zabraknąć firmy VORNE, która przedstawiła wysokiej jakości innowacyjne produkty i niestandardowe rozwiązania, które poszerzają możliwości zastosowania okuć. Na stoisku można było zobaczyć system podnoszno-przesuwny oraz do HS, a także nowe i zmodernizowane elementy do systemów aluminiowych i PVC Była to również okazja do spotkań się z wieloma innymi firmami współpracującymi z firmą VORNE, wymiany doświadczeń z różnych rynków.

Zwiedzanie Stambułu

Stambuł to jedno z najbardziej inspirujących miast świata i najbardziej dynamicznych. Jedyna na świecie metropolia leżąca na styku dwóch kontynentów, która ulega błyskawicznym przemianom. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by każdy z gości opuszczał Stambuł z przekonaniem, że nie istnieje obiekt, do którego VORNE nie miałoby rozwiązania.

Vorne Polska
Firma VORNE od dwóch lat posiada oficjalne przedstawicielstwo w Polsce w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Królewskiej 6, gdzie mieści się również magazyn. Wszyscy zainteresowani współpracą z firmą mogą spotkać się z przedstawicielem w Polsce, porozmawiać, zapoznać się z ofertą produktową, itp.

Więcej informacji o produktach firmy na stronie: www.vornepolska.com

A poniżej kilka zdjęć z wycieczki:)

 

Przeczytaj także

Niespodziewane zmiany w Zarządzie firmy Porta

Z dniem 25 lutego nastąpiły zmiany w strukturze zarządu. Pragniemy poinformować o zmianach, które nastąpiły w strukturze organizacyjnej naszej firmy. W ramach realizowanej strategii rozwoju firmy podjęto decyzję o poszerzeniu składu Zarządu o jego nowych Członków. Na nowe stanowiska zostali...

Salony, które wyróżniają się i należą do grona Rekomendowanych Salonów

Kupując stolarkę, zwracamy uwagę na wiele czynników takich jak cena, jakość produktów czy sposób montażu. Choć te argumenty zdają się najistotniejsze, to w praktyce okazuje się, że także sposób, w jaki zostaniemy obsłużeni w salonie, ma kluczowe znaczenie. W obliczu...

Nasi partnerzy