Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Poznaj sekret udanej metamorfozy - Illbruck prezentuje swoją nową stronę internetową!

2024-06-25 | Autor: AK
Źródło: Illbruck

Tremco illbruck to firma, która od lat cieszy się uznaniem w branży budowlanej, a jej produkty są znane z wysokiej jakości i innowacyjności. Dlatego nie dziwi fakt, że oczekiwania wobec ich nowej strony internetowej były ogromne.

Po długich miesiącach pracy i testów marka Illbruck z dumą ogłasza, że nowa strona internetowa jest już dostępna dla wszystkich użytkowników. To wielkie wydarzenie w branży budowlanej, ponieważ firma tremco illbruck sp. z o.o. postawiła sobie za cel stworzenie strony, która nie tylko będzie estetyczna i funkcjonalna, ale też doskonale odzwierciedli wartości i filozofię marki.
Nowa strona internetowa to prawdziwe dzieło sztuki. Już na pierwszy rzut oka widać, że projektanci i programiści poświęcili wiele czasu i uwagi, aby stworzyć coś wyjątkowego.

Jak zaznacza Łukasz Augustyniak, Product & Marketing Manager w firmie tremco illbruck: przeanalizowaliśmy wszystkie opinie naszych klientów i postanowiliśmy wprowadzić kilka istotnych zmian, które sprawią, że korzystanie z naszej strony będzie jeszcze bardziej przyjemne i intuicyjne.

  • ULEPSZYLIŚMY NAWIGACJĘ, przez co strona stała się bardziej czytelna i zop-tymalizowana pod kątem wyszukiwanych treści;
  • ODŚWIEŻYLIŚMY SZATĘ GRAFICZNĄ, dzięki czemu zyskała świeży i nowo-czesny wygląd;
  • ZAKTUALIZOWALIŚMY DANE PRODUKTOWE i SYSTEMOWE;
  • ZOPTYMALIZOWALIŚMY WERSJĘ MOBILNĄ, gwarantującą szybszy dostęp do strony z poziomu telefonu komórkowego czy tabletu.

Dzięki tym zmianom strona stała się przejrzysta, intuicyjna w obsłudze i pełna ciekawych treści. Można na niej znaleźć informacje o produktach, realizacjach, aktualnościach oraz wiele innych przydatnych materiałów.

Nowa strona internetowa marki Illbruck to prawdziwa skarbnica wiedzy dla wszystkich, którzy interesują się tematyką taśm budowlanych. Znajdziemy tam nie tylko pełną ofertę produktów, ale także porady dotyczące ich stosowania oraz wiele ciekawych artykułów na temat nowości w branży.

Jednak to nie wszystko. Firma tremco illbruck postanowił pójść o krok dalej i wprowadzić na swojej stronie interaktywne narzędzia, które pomogą profesjonalistom w wyborze odpowiednich produktów do swoich projektów. Dzięki kalkulatorom, poradnikom i testom każdy może teraz szybko i łatwo znaleźć to, czego potrzebuje.

Nie sposób nie wspomnieć też o designie strony, który jest po prostu zachwycający. Kolorystyka, typografia, zdjęcia – wszystko zostało dopracowane w najmniejszych detalach, aby stworzyć spójną i atrakcyjną całość. Firma tremco illbruck udowadnia, że dbałość o detale ma ogromne znaczenie, nawet w przypadku strony internetowej.

Należy stwierdzić, że firma tremco illbruck zakończyła pomyślnie fazę testową i oddała światu swoją nową stronę internetową. Jest to kolejny krok w rozwoju marki i potwierdzenie, że pozostaje ona liderem w swojej branży. Gratulacje dla całego zespołu za świetną pracę!

Do zobaczenia online! www.illbruck.com
 

Przeczytaj także

Paneldoor – niezawodna firma na trudne czasy

Niezawodność i wysoka jakość dostarczanych produktów to podstawowe kryteria oceny i wyboru dostawców komponentów, o istotnym znaczeniu przy rozwoju firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą stolarki okienno-drzwiowej. Na rynku mamy wielu producentów  paneli drzwiowych, dlaczego wybór i współpraca  z firmą...

43 niezwykłe kobiety. Historia sukcesu programu „Kobiety Branży Stolarki”

Nie od dziś wiadomo, że równość płci jest jednym z fundamentów współczesnego społeczeństwa. Konieczność zapewnienia kobietom równej pozycji i szansy na sukces dotyczy wszystkich dziedzin życia, w tym również świata biznesu. Dlatego też niezmiernie istotnym przedsięwzięciem jest organizowany od kilku...

Nasi partnerzy