Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Redan i Prezmet - wzorowa kooperacja

2021-01-20 | Autor: AK
Źródło: PREZMET

Pomimo trwającej pandemii firma Prezmet – polski producent maszyn dla branży stolarki, nie zwalnia tempa. W grudniu 2020r przedstawiciele firmy odwiedzili swojego Partnera Biznesowego oraz lidera rynku północno-zachodniego - firmę Redan z Połczyna Zdroju.

Ten uznany producent stolarki otworowej z PVC oraz aluminium działa na rynku już ponad 20 lat. Jak podkreślają właściciele Państwo Renata i Dariusz Daniłowicz”…szczególnie dumni jesteśmy  , że udało się nam zbudować zespół zaangażowanych i podobnie myślących ludzi, dążących do osiągnięcia wyznaczonego celu”. Prócz działalności produkcyjnej oraz sprzedażowej właściciele są mocno zaangażowani w różnego rodzaju akcje społeczne, często obejmując mecenatem wiele akcji charytatywnych.
Produkcja stolarki otworowej PVC w firmie REDAN odbywa się w większości w oparciu o technologię Precision Line z polskiej firmy PREZ-MET.  Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii zgrzewania Precision Line stolarka firmy REDAN cechuje niespotykana wręcz estetyka wykonania przy zachowaniu wysokich parametrów cieplnych i wytrzymałościowych.


Jakość stolarki powstałej na liniach dostarczonych przez firmę PREZ-MET doceniają przede wszystkim finalni odbiorcy, co przekłada się na większe zainteresowanie oferowanymi przez REDAN wyrobami. Klienci wymagają obecnie od dostawców stolarki PVC czegoś więcej niż zwykłego, poprawnie zgrzanego produktu. Liczą, że otrzymają wyrób łączący w sobie wytrzymałość na lata i przyjemną dla oka estetykę.
Zgrzewarka czterogłowicowa ZGP760 PRECISION LINE została doceniona przez kapitułę programu Innowacyjne Rozwiązania branży stolarki w 2020 roku – programie organizowanym przez Stolarka VIP.

Przeczytaj także

Mistrzowskie Typowanie z Aluplast

Z myślą o wszystkich kibicach Aluplast uruchamia zabawę i zaprasza do sprawdzenia się w emocjonującej rywalizacji – Mistrzowskie Typowanie 2018. Na potrzeby akcji przygotowana została specjalna aplikacja dostępna pod adresem www.mundial.expert/aluplast . To bardzo intuicyjna aplikacja, która pozwala na typowanie...

Branża stolarki drewnianej na rozdrożu

Kolejna firm z branży okien drewnianych kończy swoją działalność. Tym razem jednak jest to firma zagraniczna. Warto wiedzieć dlaczego tak się dzieje i jakie są prognozy dla rynku stolarki w Polsce. Co się do tego przyczynia, że poważni gracze na...

Nasi partnerzy