Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

SmartPlan – niezbędnik każdego profesjonalnego salonu stolarki

2023-04-24 | Autor: AK
Źródło: SmartPlan

 

Każdy właściciel zarządzający salonem sprzedaży wie, że prowadzenie tego biznesu nie ogranicza się do zarządzania wyłącznie zza biurka. Dlatego warto zainwestować w profesjonalne aplikacje do codziennych zadań. A zadań jest sporo: przygotowywanie oferty, delegowanie obowiązków, faktury, zlecenia, dokumentacja, monitorowanie efektów etc.

Pierwszy krok do sukcesu Twojej firmy

Smart Plan to rozwiązanie dla każdego salonu sprzedaży stolarki otworowej, który za rozsądne pieniądze w profesjonalny sposób zautomatyzuje procesy w organizacji. Program CRM dba o cały proces obsługi zamówienia, począwszy od pozyskania klienta przez ofertowanie, wystawianie faktury po monitowanie terminu dostawy i montażu. Dodatkowo aplikacja daje możliwość wygenerowania raportów, które pozwolą szybko ocenić rentowność Twojej firmy.


Korzyści dla właściciela firmy

 W każdej firmie to właściciel jest najważniejszą osobą w całej organizacji, gdyż to on podejmuje najwięcej decyzji, posiada największą wiedzę i rozstrzyga, jak ma być zorganizowana jego firma, decyduje o sposobie jej działania, reagowania w sytuacjach kryzysowych, a jest ich z pewnością wiele. Dlatego, aby mieć świetnie zorganizowaną firmę, ze sprawnymi procesami i systemami, z mniejszą ilością błędów i pomyłek, a na dodatek odnoszącą sukcesy, niezbędne jest wdrożenie odpowiednich narzędzi. Jakie to narzędzia?

Dzięki Smart Plan będziesz miał wszystko pod kontrolą. Z każdego miejsca na świecie widzisz, co zostało zrobione danego dnia przez każdego pracownika. Dodatkowo zobaczysz efekty i poziom realizacji zadań, raporty oraz inne ważne i przydatne informacje. Dzięki tej aplikacji przydzielisz zadania dla managerów i pracowników, a także skontaktujesz się z całym zespołem i z każdym pracownikiem indywidualnie.

Korzyści dla managera

Jesteś Dyrektorem Sprzedaży, Managerem, ale czy odpowiadasz za sprzedaż i obsługę klientów w Twoim zespole? Zasługujesz na najlepsze narzędzia do pracy. Czy Twój dział sprzedaży osiąga satysfakcjonujące wyniki? Smart Plan całkowicie odmieni Twoją sytuację.

Aplikacja Smar Plan pomoże Ci w sposób efektywny zarządzać pracą całego zespołu w biurze i poza nim. Wystarczy szybki rzut okiem i widzisz, czy sprawy idą zgodnie z planem. Wprowadzasz pracowników do systemu, nadając im odpowiednie uprawnienia. Przydzielasz im zadania i kontrolujesz proces ich realizacji. Analizujesz efektywność zespołu i indywidualnie każdego pracownika poprzez raporty. Widzisz, kto nad czym pracuje, czy nie ma zatorów lub wąskich gardeł na poszczególnych etapach, czy stale generowane są nowe lead’y i pozyskiwane prospekty, które gwarantują przyszłą sprzedaż i jej wzrost. Monitorujesz i optymalizujesz procesy, by zwiększyć efektywność pracy całego zespołu.
 

Korzyści dla pracownika

Z badań wynika, że za osiągnięciami każdej firmy stoją ludzie i organizacja pracy. Będąc pracownikiem działu sprzedaży, mamy wiele spraw na głowie. Chyba każdemu zdarzyło się zapomnieć o terminie przesłania oferty, umowy, o telefonie do klienta, wystawieniu i przesłaniu faktury, czy przekazaniu informacji o ustalonym terminie montażu? Dzięki Smart Plan osiągniesz doskonałość w zarządzaniu swoim czasem! Wystarczy, że uruchomisz aplikację i wiesz dokładnie, co masz do zrobienia danego dnia. O niczym nie zapomnisz, a Twoi klienci to docenią.

Innowacja roku 2023 od branży dla branży

Smart Plan został opracowany przez branżystów, którzy sami potrzebowali systemu, będącego w stanie zaoferować podstawowe narzędzia do zarządzania profesjonalnym salonem sprzedaży. System CRM posiada bogaty zakres funkcji, który można dostosować do potrzeb każdej firmy. Aplikacja została nagrodzona w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2023.

Nie czekaj! Ty i Twoi pracownicy potrzebujecie dobrze przemyślanego systemu CRM, tak jak Twoja firma potrzebuje stale napływających nowych kontraktów i oczekiwanych wyników sprzedażowych! Jako właściciel firmy, zadbaj o jej przyszłość.

Więcej informacji na stronie: www.smart-plan.pl

Przeczytaj także

Najlepsze są wśród nas czyli Kobiety Branży Stolarki 2019

Kobiety  Branży Stolarki – najlepsze są wśród nas! 21 lutego  podczas uroczystej gali w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie, ogłoszono wyniki piątej edycji konkursu Kobiety Branży Stolarki. Wśród nagrodzonych znalazły się menedżerki z takich firm jak Aluprof,...

Niedościgniony wzór - firma Saint Gobain

Grupa Saint-Gobain w Polsce należy do firm, które zdobyły prestiżową certyfikację Top Employer Polska 2019 i Top Employer Europe 2019, a cała Grupa Saint-Gobain znalazła się  w gronie 14 firm wyróżnionych tytułem Top Employer Global 2019.   Podczas uroczystej Gali...

Nasi partnerzy