Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

SYSTEM MOREVIEW OBSYPANY NAGRODAMI

2020-04-14 | Autor: AK
Źródło: YAWAL

 

Najnowszy system wielkogabarytowych drzwi przesuwnych z ukrytą ramą Moreview, którego producentem jest Yawal S.A., otrzymał szereg prestiżowych nagród branżowych w dziedzinie innowacji oraz designu.
 

IRBS 2020
System Moreview otrzymał również nagrodę i tytuł Innowacyjnego Rozwiązania Branży Stolarki przyznaną podczas Konwentu Stolarki VIP zorganizowanego w Gniewie 27 lutego 2020 roku. Organizatorzy konkursu szczególnie doceniają tych producentów, którzy nie tylko biorą czynny udział w rozwoju branży stolarki otworowej, ale również wychodzą naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom konsumentów i rynku.


 

TOP BUILDER 2020
Nagroda Top Builder to jedno z najbardziej cenionych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Kapituła konkursowa nagradza wyłącznie produkty i usługi odznaczające się najwyższą jakością oraz wskazujące kierunki rozwoju współczesnych trendów budowlanych. W tegorocznej edycji w kategorii nowość i innowacja roku wyróżniono aż dwa produkty Yawal służące do konstruowania drzwi przesuwnych: system Moreview i system DP Slide.
 

 

 TOP DESIGN AWARD 2020
Jak co roku podczas pierwszego dnia targów Arena Design odbył się konkurs TOP DESIGN AWARD promujący innowacyjne wzornictwo na najwyższym poziomie. Tegorocznej edycji przyświecała idea slowness obejmująca takie wartości jak: ekologia, odpowiedzialność i nowoczesność. Międzynarodowe jury konkursu, w skład którego wchodzą wielokrotnie nagradzani architekci, zadecydowało o przyznaniu głównej nagrody w kategorii elementów wyposażenia i wykończenia wnętrz systemowi Moreview, tym samym uznając go za najbardziej stylowe rozwiązanie 2020 roku.

 

Przeczytaj także

Działania Roto Okucia Budowlane wyróżnione w raporcie FOB

Dwa projekty realizowane przez Roto Okucia Budowlane wyróżniono w najnowszym raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2018”. Kampania na rzecz bezpieczeństwa oraz działania wspierające rozwój zawodowy młodzieży zostały uznane za wzorcowe przykłady działań społecznie odpowiedzialnych. Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB)...

NSG Group Etyczną Firmą 2018 roku

Na zdjęciu : odbierająca dyplom w imieniu NSG Group Monika Kuczyńska NSG Group w Polsce uhonorowana została tytułem Etycznej Firmy 2018 roku w konkursie organizowanym przez redakcję dziennika Puls Biznesu. Kapituła konkursu już po raz piąty wyróżniła firmy przywiązujące dużą...

Nasi partnerzy