Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Systemy harmonijkowe VORNE dla Twojej wygody

2020-02-10 | Autor: Aleksandra Kanderska
Źródło: Vorne Polska

Coraz częściej decydujemy się na duże przeszklenia, chcemy się otworzyć się na świat. Firma Vorne posiada w swojej ofercie wysokiej jakości okucia obwiedniowe oraz ich elementy przeznaczone do stolarki otworowej.

System harmonijkowy firmy VORNE ma możliwość zastosowania od 3 do 7 skrzydeł, zapewnia również najbardziej efektywne wykorzystanie istniejących powierzchni dzięki możliwości złożenia do 6,5 m². Dodtakowo system harmonijkowy VORNE posiada zaawansowaną technologię mającą zastosowanie do wszystkich profili dzięki specjalnym opcjom regulacji. Wysoka szczelność i izolacja akustyczna zapewniany jest przez uszczelkę obwodową. Pozostaje cieszyć się świeżością, komfortem, spokojem i bezpieczeństwem dla naszych cennych użytkowników. System łączy ze sobą przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną w szeroki i przestronny sposób, korzystając z tarasów, ogrodów zimowych i wyjść ogrodowych.
System harmonijkowy Vorne, który stawia na wygodę i prostotę, dzięki specjalnemu projektowi oszczędza miejsce i zapewnia przestrzenną atmosferę. System opracowany jest z zaawansowansowanymi technologiami i ma zastosowanie do wszystkich systemów profilowych.

Firma Vorne Polska uczestniczyła w dwudniowym wydarzeniu branżowym, czyli 27 Konwentu Stolarki w Niepołomicach, który odbył się w dniach 5-6 grudnia 2019r. Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą firmy a także wymienić swoje spostrzeżenia i uwagi.  Udział w takich wydarzeniach to nawiązanie nowych kontaktów, zaprezentowanie oferty a także większa rozpoznawalność marki VORNE- mówi Taras Tlumatskyy.

Na rynku polskim markę Vorne reprezentuje przedstawicielstwo firmy: Vorne Polska. Dysponuje ono firmowym magazynem w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim przy ul. Królewskiej 6.


Kontakt do firmy:
Taras Tlumatskyy
Vorne Polska
ul. Królewska 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Tel: (+48) 570-406-226,
e-mail: taras@vornepolska.com
www.vornepolska.com

Przeczytaj także

Zmiany w kadrze firmy Yawal

ŁUKASZ KUCHARCZYK (na zdjęciu poniżej) nowym Dyrektorem Handlowym firmy Yawal SA Z początkiem lutego 2020 roku Zarząd Yawal S.A. zadecydował o powierzeniu funkcji Dyrektora Handlowego Łukaszowi Kucharczykowi, który na zajmowanym stanowisku odpowiedzialny będzie zarówno za sprzedaż na rynku krajowym, jak...

Sensacja na początek 2021 roku. Dobroplast sprzedany!

Grupa Arbonia sprzedaje biznes okienny, w tym polską firmę Dobroplast - producenta okien PVC i wzmacnia pozostałe dywizje. A kto jest nabywcą? DOVISTA, która należy do VKR Holding, a w niej światowa marka Velux. DOVISTA A/S i Arbonia AG doszły...

Nasi partnerzy