Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Systemy harmonijkowe VORNE dla Twojej wygody

2020-02-10 | Autor: Aleksandra Kanderska
Źródło: Vorne Polska

Coraz częściej decydujemy się na duże przeszklenia, chcemy się otworzyć się na świat. Firma Vorne posiada w swojej ofercie wysokiej jakości okucia obwiedniowe oraz ich elementy przeznaczone do stolarki otworowej.

System harmonijkowy firmy VORNE ma możliwość zastosowania od 3 do 7 skrzydeł, zapewnia również najbardziej efektywne wykorzystanie istniejących powierzchni dzięki możliwości złożenia do 6,5 m². Dodtakowo system harmonijkowy VORNE posiada zaawansowaną technologię mającą zastosowanie do wszystkich profili dzięki specjalnym opcjom regulacji. Wysoka szczelność i izolacja akustyczna zapewniany jest przez uszczelkę obwodową. Pozostaje cieszyć się świeżością, komfortem, spokojem i bezpieczeństwem dla naszych cennych użytkowników. System łączy ze sobą przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną w szeroki i przestronny sposób, korzystając z tarasów, ogrodów zimowych i wyjść ogrodowych.
System harmonijkowy Vorne, który stawia na wygodę i prostotę, dzięki specjalnemu projektowi oszczędza miejsce i zapewnia przestrzenną atmosferę. System opracowany jest z zaawansowansowanymi technologiami i ma zastosowanie do wszystkich systemów profilowych.

Firma Vorne Polska uczestniczyła w dwudniowym wydarzeniu branżowym, czyli 27 Konwentu Stolarki w Niepołomicach, który odbył się w dniach 5-6 grudnia 2019r. Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą firmy a także wymienić swoje spostrzeżenia i uwagi.  Udział w takich wydarzeniach to nawiązanie nowych kontaktów, zaprezentowanie oferty a także większa rozpoznawalność marki VORNE- mówi Taras Tlumatskyy.

Na rynku polskim markę Vorne reprezentuje przedstawicielstwo firmy: Vorne Polska. Dysponuje ono firmowym magazynem w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim przy ul. Królewskiej 6.


Kontakt do firmy:
Taras Tlumatskyy
Vorne Polska
ul. Królewska 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Tel: (+48) 570-406-226,
e-mail: taras@vornepolska.com
www.vornepolska.com

Przeczytaj także

#DUMNYDEKARZ, czyli czas profesjonalistów

Pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, rozpoczął się ogólnopolski projekt na rzecz promocji dekarstwa w Polsce. #DUMNYDEKARZ to inicjatywa mająca na celu promocję zawodu dekarza oraz wykonujących go profesjonalistów. Projekt #DUMNYDEKARZ prowadzony jest na stronie internetowej www.dumnydekarz.pl. Akcji towarzyszy premiera wydania...

Poznaliśmy targowe premiery WinDoor-tech!

Targowe premiery to jeden z głównych magnesów przyciągających gości targowych. Aż 83 proc. osób wskazuje rynkowe nowości jako najważniejszy powód odwiedzin imprez wystawienniczych. Zdradzamy premierowe ekspozycje WinDoor-tech. Tylko do 18 stycznia wystawcy mogli zgłaszać organizatorowi targów WinDoortech – Grupie MTP...

Nasi partnerzy