Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Zmiany w Stürtz Polska Sp.z o.o.

2021-12-13 | Autor: AK
Źródło: Stürtz Polska

W ciągu ostatnich dwóch lat Stürtz Polska z powodzeniem ugruntowała swoją pozycję na rynku.

W porozumieniu z udziałowcami Waldemar Lis i Tomasz Rohloff postanowili nie kontynuować współpracy. Waldemar Lis i Tomasz Rohloff rozstali się z firmą 8 grudnia 2021 roku.

Jörg Breuer nadal pozostaje w zarządzie Stürtz Polska Sp.z o.o. i od 1 stycznia 2022 r.  będzie oficjalnie wspierany przez Pana Jerzego Fudalę, który wraz ze spółką matką odpowiada za zarządzanie spółką i rozwój strategiczny.

Do Państwa dyspozycji w dalszym ciągu pozostają :

- Rafał Cyradny: rcyradny@stuertz.com, +48 790 384 909 - Dział handlowy

- Dawid Ptaszyk: dptaszyk@stuertz.com, + 48 662 320 680 - Dział serwisu

- Michał Kędzierski: mkedzierski@stuertz.com, +48 605 262 306 - Dział części zamiennych i logistyki

- Justyna Ratajczak: jratajczak@stuertz.com, +48 692 999 087 - Biuro i marketing

 „Gratuluję Panu Jerzemu Fudali nowego stanowiska i życzę  wszelkich sukcesów w nowej roli. Jestem przekonany, że Jego bogate doświadczenie w produkcji, sprzedaży i serwisie maszyn w Polsce pozwoli na dalszy silny wzrost firmy Stürtz Polska tak, aby skutecznie sprostać kolejnym wyzwaniom i oczekiwaniom klientów.

Firma Stürtz będzie nadal umacniała swoją pozycję jednego z wiodących producentów maszyn i systemów do produkcji okien z PVC, a nasze rozwiązania w zakresie automatyzacji będą napędzać wzrost i sukcesy polskich producentów w kolejnych latach.” -  Jörg Breuer Członek Zarządu Stürtz Polska i CEO Stürtz Holding GmbH.

Przeczytaj także

Co za salon, co za wystawka, co za producent okien

Cudze chwalicie, a swego nie znacie – do powiedzenie doskonale pasuje do obrazków i do salony stolarki, który został otwarty w 2018 roku w dużym mieście. Z pewnością już jest sporo tego typu salonów w Polsce, zresztą większość z nich...

Warto głosować na te panie, Kobiety Branży Stolarki

Ważne głosowanie na "Kobiety Branży Stolarki" 2020 - sprawdź szczegóły i informacje o kandydatkach poniżej. Poniżej przedstawiamy Państwu 3 kandydatki w programie "Kobiety Branży Stolarki" 2020. Panie te zostały wybrane wśród kilkunastu kandydatek. Początek nowego roku to dobry czas na...

Nasi partnerzy