Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Mini Poradnik Kosztorysanta

2022-09-29 | Autor: Aleksandra Kanderska
Źródło: Stolarka VIP

 CZYM JEST MINI PORADNIK KOSZTORYSANTA?
Dokument ten został przygotowany przez Stolarka VIP z praktykami z naszej branży i ekspertami od obsługi klienta. Poradnik  pozwoli  sprzedawać Twoim pracownikom efektywniej, skuteczniej i drożej. Za każdym razem, wracając do tego Poradnika i czytając te zalecenia, pytania, zapewne będziesz przytakiwać głową, że faktycznie znajduje się tutaj wiele konkretnych i praktycznych rozwiązań, które mogą zostać od razu zastosowane przez Ciebie i Twoich pracowników w kontaktach z Klientem.

DLA KOGO JEST TEN PORADNIK?
Katalog skierowany jest do wszystkich podmiotów zajmujących się sprzedażą i montażem okien, drzwi, bram, rolet, żaluzji etc., a w szczególności dla działów handlowych.

CZY MINIPORADNIK KOSZTORYSANTA JEST MI POTRZEBNY?
Ludzka natura jest skomplikowana i nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć, czym kieruje się Klient. Dlatego kompendium to pokazuje, jak skutecznie wykorzystywać pytania do Klienta w sprzedaży, ale także jak nie tracić czasu na niepotrzebne wyceny. Właściwa i kompletna komunikacja z Klientem i zebranie wartościowych informacji jest kluczem do sprzedaży i satysfakcji, tak Klienta, jak i Sprzedającego. Warto ten Mini Poradnik mieć, i warto to pokazać każdemu pracownikowi zajmującemu się sprzedażą i kosztorysowaniem stolarki budowlanej. Każdy Sprzedawca, każda osoba z obsługi klienta powinna zapoznać się z treścią Poradnika i skorzystać z jego merytorycznej treści w kontaktach handlowych z Klientami.

JAK ZAMÓWIĆ PORADNIK?
Należy pobrać znajdujący się poniżej formularz zamówienia, wydrukować, wypełnić, a następnie zeskanować i wysłać na adres: marketing@stolarkavip.pl. Następnie otrzymają Państwo fakturę proforma, na podstawie której należy dokonać płatności. Po zaksięgowaniu środków dokumenty zostaną wysłane na wskazany adres e-mail. Więcej informacji uzyskają Państwo pod nr tel. 531-561-202.

Cena Mini Poradnika Kosztorysanta wynosi - 50 zł netto + 23%VAT

 Lp

 Dokument do pobrania

 1

 Formularz zamówienia

 

Przeczytaj także

Mistrzowskie Typowanie z Aluplast

Z myślą o wszystkich kibicach Aluplast uruchamia zabawę i zaprasza do sprawdzenia się w emocjonującej rywalizacji – Mistrzowskie Typowanie 2018. Na potrzeby akcji przygotowana została specjalna aplikacja dostępna pod adresem www.mundial.expert/aluplast . To bardzo intuicyjna aplikacja, która pozwala na typowanie...

Producent okien i drzwi Aldo o współpracy z firmą Prez-Met

ALDO  to polska firma rodzinna z ponad 25 letnią tradycją. Uznany producent stolarki otworowej. Firma, dla której najważniejsza jest  jakość produktów i komfort użytkowania. W ostatnim tygodniu kwietnia PREZ-MET dostarczył kolejną partię noży kształtowych, dzięki czemu firma rozszerzyła swoją ofertę...

Nasi partnerzy