Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Katalog Umów Serwisowych

2022-09-25 | Autor: Grzegorz Cendrowski
Źródło: Stolarka VIP

CZYM JEST KATALOG UMÓW SERWISOWYCH?
Katalog Umów Serwisowych, potocznie nazywany KUS, to trzy gotowe wzory umów, które służą regulowaniu stosunków na linii Producent – Salon Sprzedaży, Salon Sprzedaży/ Producent – Spółdzielnia/ Hotel/ Deweloper oraz Salon Sprzedaży/ Producent – Konsument, w zakresie wykonania serwisu stolarki otworowej, czyli okien, drzwi, bram, rolet.
 
Każdy zdaje sobie sprawę, że samochód wymaga regularnych przeglądów i konserwacji. Nie inaczej jest w przypadku okien, drzwi, bram, rolet i żaluzji. Produkty te potrzebują regularnego przeglądu dla długotrwałego funkcjonowania. Dlatego warto pomyśleć i podpisać taką umowę z odbiorcami indywidualnymi lub biznesowymi. Tego typu umowy regulują nie tylko podstawowe zasady współpracy, ale też określają procesy oraz osoby odpowiedzialne za poszczególne działania. W ramach podpisanej umowy firma zobowiązuje się do podjęcia czynności naprawczych w celu usunięcia awarii. Jeżeli chcesz podpisać umowę serwisową ze swoim klientem (osoba prywatna), z firmą np. deweloperem albo z firmą zlecającą serwis np. producentem, ten Katalog Umów Serwisowych jest dla Ciebie. Umowa serwisowa to także gwarancja wykonania pracy serwisowej w określonym czasie i zakresie, zgodnie z harmonogramem prac zleconych. Warto zawsze podpisać taką umowę, gdyż zabezpiecza ona nasze prawa w przypadku ewentualnego sporu.

DLA KOGO JEST KATALOG UMÓW SERWISOWYCH?
Katalog skierowany jest w szczególności do wszystkich podmiotów, które zajmują się serwisem stolarki lub chcą poszerzyć swoją ofertę o serwis stolarki. Jeżeli chcesz podpisać umowę serwisową ze swoim klientem (osobą prywatną), z firmą np. deweloperem, hotelem, spółdzielnią albo z producentem na serwis jego okien, drzwi, bram ten Katalog Umów Serwisowych jest dla Ciebie.

CZY UMOWA SERWISOWA JEST MI POTRZEBNA?

O tym, że zawsze warto spisać umowę, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Bez umowy trudno będzie udowodnić, za co odpowiada ekipa montażowa. Dlatego zadbaj o swoje prawa i spisz umowę. Określone na jej podstawie zasady współpracy pozwolą uniknąć wielu konfliktów.

CO ZAWIERA KATALOG UMÓW SERWISOWYCH?

  1. Wzór generalnej umowy serwisowej pomiędzy producentem a punktem sprzedaży okien, drzwi, bram, rolet;
  2. Wzór umowy serwisowej pomiędzy producentem/ punktem sprzedaży okien, drzwi, bram, rolet etc. a odbiorcą profesjonalnym (B2B) jak spółdzielnia mieszkaniowa, hotelem, developer, internat etc.;
  3. Wzór umowy serwisowej pomiędzy producentem/ punktem sprzedaży okien, drzwi bram, rolet a konsumentem.

JAK ZAMÓWIĆ DOKUMENTY PRAWNE?
Należy pobrać znajdujący się poniżej formularz zamówienia, wydrukować, wypełnić, a następnie zeskanować i wysłać na adres: marketing@stolarkavip.pl. Następnie otrzymają państwo fakturę proforma, na podstawie której należy dokonać płatności. Po zaksięgowaniu środków dokumenty zostaną wysłane na wskazany adres e-mail. Więcej informacji uzyskają Państwo pod nr tel. 531-561-202.

Cena Katalogu Umów Serwisowych wynosi 180 zł netto+ 23% VAT

 Lp

 Dokument do pobrania

 1

 Formularz zamówienia

Przeczytaj także

Idź swoją drogą – Grupa Selena świętuje jubileusz 30-lecia

Szybkość i elastyczność działania oraz zespół fantastycznych ludzi – zdaniem Jacka Michalaka, prezesa zarządu Grupy Selena, to kluczowe czynniki, by firma odnosiła światowe sukcesy. W połowie lipca globalny producent i dystrybutor produktów chemii budowlanej, wywodzący się z Wrocławia, świętował okrągłe...

Ważne targi dla producentów i dostawców z branży stolarki drewnianej. Zaproszeni...

Targi Ligna 2019 zbliżają się wielkimi krokami Firmy WINPRO serdecznie zapraszama na największe targi narzędzi, maszyn i urządzeń do obróbki drewna LIGNA 2019, które odbędą się już w dniach 27-31 mają w Hanowerze. Stoisko firmy WINPRO będzie się znajdowało na...

Nasi partnerzy