Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Magazyn VIP 2024 już dostępny on-line

2024-07-01 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Grzegorz Cendrowski

Nowy numer Magazynu VIP 2024, wydawany przez Stolarka VIP raz w roku, jest bez wątpienia wyjątkowy. To prawdziwa uczta dla wszystkich branżystów, producentów, dystrybutorów i salonów sprzedaży, którzy poszukują rekomendacji produktów i rozwiązań, eksperckich artykułów, ciekawostek, inspiracji i innowacji.

„To już nasza wieloletnia tradycja, że pokazujemy, promujemy, doceniamy znakomite osoby, firmy, produkty i rozwiązania w branży stolarki. Każdego roku mniej więcej o tej samej porze publikujemy ekskluzywny rocznik, w którym zamieszczamy Laureatów naszych programów: Kobiety Branży Stolarki, Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, VIP Najlepsze Okna i Drzwi, Salon Roku, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, Eko Produkt” – stwierdza Prezes Stolarka VIP Grzegorz Cendrowski.

„Od kilku tygodni wielu z Państwa otrzymuje naszą piękną drukowaną wersję Magazynu VIP. Teraz nadszedł czas na wersję elektroniczną, którą gorąco Państwu polecamy i zachęcamy do przeczytania. Warto doceniać tych, którzy poddają się niezależnej weryfikacji, którzy wyróżniają się tym czymś, którzy są „Najlepszymi z Najlepszych”, każdego roku inni, ale zawsze wyjątkowi” – dodaje Grzegorz Cendrowski.

Zachęcamy do kliknięcia w obrazek i zapoznania się z najnowszym numerem Magazynu VIP. Niech inspiruje Was do działania i motywuje do osiągania jeszcze większych sukcesów. W końcu warto doceniać tych, którzy wkładają serce i pasję w swoją pracę, tworząc coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.
 

Oto nasz bezpieczny link do Magazynu VIP.  Kliknij w obrazek. Zapraszamy do lektury. 

Przeczytaj także

Okna i drzwi szczelniejsze nawet o 100%! Czy wiecie Państwo co to jest PURBASE f...

DoOkien.pl to firma, która ma skuteczny sposób na ciepły, profesjonalny system montażu. Dzięki ciepłym parapetom i innym podwalinom pod okna, drzwi tarasowe, drzwi balkonowe, drzwi wejściowe, bramy garażowe komfort użytkowania jest nie porównywalny z niczym innym. Montaż okna w ścianie...

Konwent Stolarki VIP - Gniew 2018

Nasi partnerzy