Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

PUH “Żurowski” - Rekomendowany Salon Okien i Drzwi

2020-02-19 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

Jaka jest tajemnica sukcesu w branży stolarki? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Pan Włodzimierz Żurowski może podzielić się z nami wypracowanymi metodami działania na rynku. Być może dowiemy się czegoś co Pan Włodzimierz zostawi w spadku swojej rodzinnej firmie. Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z właścicielem PUH “Żurowski” - Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi.

Grzegorz Cendrowski (GC). Panie Włodzimierzu, skąd narodził się u Pana pomysł na założenie firmy?
Włodzimierz Żurowski(W.Ż). Pomysł na założenie firmy pojawił się 20 lat temu. Obserwowałem rynek i widziałem duży potencjał w branży okiennej oraz rosnący popyt na stolarkę PCV i dlatego zdecydowałem się założyć swoją działalność, którą prowadzę już od 20-stu lat. Z perspektywy czasu widzę, że ważniejsze od wątpliwości, co do trafności podjętych decyzji związanych z założeniem firmy, jest myślenie perspektywiczne, wytrwałość i śledzenie branży. Branża stolarki jest niezwykle pasjonująca począwszy od zakresu produktów, jakie obejmuje aż do procesu montażu. Moja firma zajmuje się sprze­dażą i mon­tażem okien z PVC, alu­mi­nium i drewna, bram gara­żo­wych, drzwi ppoż., drzwi wewnęt­rznych i zewnęt­rznych oraz rolet zewnęt­rznych. W swojej ofercie mamy również zabudowę tarasów, stawianie ogrodów zimowych, a także ścian mobilnych. Mnie ta branża pochłonęła na dwadzieścia lat! (uśmiech). Choć nie są to produkty pierwszej potrzeby i typowo konsumpcyjne (gdyż są stworzone na lata), to są one niezwykle istotne i potrzebne w codziennego życia każdego z nas i to od nich zależy komfort czy bezpieczeństwo nasze najbliższych.

 

Załoga firmy w pełnej krasie, drugi od lewej właściciel - pan Włodzimierz Żurowski

GC. Czym Pana zdaniem, najczęściej kierują się Klienci podczas wyboru stolarki okienno- drzwiowej?
W.Ż. Wybierając stolarkę otworową klienci najczęściej kierując się kilkoma kryteriami wyboru okien, drzwi, bram etc. Po pierwsze dużą rolę odgrywają trendy. Z tego powodu zapewniamy szeroki wybór towarów współpracując z wieloma firmami. Od samego początku naszej działalności jesteśmy ściśle związani z firmą Drutex jako ich kluczowy partner. Ale współpracujemy także z Fakro, KMT, Medos, Martom, Centurion, Porta, Invado, Ventari, Aereco, Soudal ,Wurth i wieloma innymi. Jest o związane z kolejnym, bardzo ważnym aspektem dla klientów, na który zwracają oni uwagę - JAKOŚĆ! Dla nas jakość jest niezwykle istotna co potwierdzają nasze ostatnie liczne nagrody jak np. „Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi” czy „Orły Okien i Drzwi” czy „Usługa Roku” Pomorza Zachodniego przyznana przez Naczelną Organizację Techniczną w Koszalinie. Innym ważnym kryterium wyboru jest dla klientów fachowy i rzetelny montaż. Naszym priorytetem jest profesjonalny montaż oraz satysfakcja klienta z naszej usługi.

GC. Co Pana zdaniem, oprócz między innymi jakości, rzetelności, profesjonalizmu, elastycznego podejścia do Klienta, wyróżnia Państwa na tle innych salonów?
W.Ż. Owszem, naszym celem jest, aby fachową i miłą obsługą zapewnić sobie lojalność klientów, ale znaczenie mają również nasze konkurencyjne ceny. To nie jest jednak wszystko. Wysoka, jakość ofe­ro­wa­nych przez nas wyrobów jest wynikiem sto­so­wa­nia nowo­czes­nych techno­logii, mater­iałów i akce­soriów wykoń­cze­nio­wych. Dostosowujemy się do trendów panujących na rynkach krajowym i europej­skim. Chcemy rozwijać się dalej niż tylko poprzez porównanie z innymi salonami. Najważniejsze to solidna praca na co dzień i terminowość wykonania usługi.GC. W jaki sposób radzicie sobie Państwo w pracy z tak zwanym „trudnych Klientem”?
W.Ż. Nie dzielimy klientów na łatwych i trudnych. Naszym celem jest zawsze zrozumienie klienta i spełnienie jego potrzeb. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i stawiamy na komunikację, która jest kluczem do realizacji jego oczekiwań.

GC. Jak wyobraża sobie Pan, salon za 10 lat?
Włodziemierz Żurowski. Moja firma od początku była firmą rodzinną. Od pierwszych dni pracował ze mną syn, potem dołączył kuzyn i kuzynka, a ostatnio także i córka. W dynamicznie rozwijającym i zmieniającym się świecie, stawiamy na wartości rodzinne. Wierzymy i widzimy, że młodość, energia i pasja młodego pokolenia, są gwarancją rozwoju dla naszej firmy.

Dziękujemy za rozmowę. Więcej na temat tej niezwykłęj firmy pod linkiem: http://puhzurowski.pl/

Przeczytaj także

Okrągła rocznica istnienia firmy NSG Group

NSG Group świętuje 100-lecie powstania Uroczyste otwarcie wystawy poświęconej historii właściciela marki Pilkington, które odbyło się 2 lipca na sandomierskim Rynku Starego Miasta, zapoczątkowało świętowanie setnej rocznicy powstania Nippon Sheet Glass Co., Ltd. Gościem specjalnym wydarzenia był prezydent i dyrektor...

Lider jest tylko jeden

TS Aluminium to jeden z najbardziej cenionych producentów na rynku, którego główną ofertę stanowią konstrukcje aluminiowe, służące do budowy ogrodów zimowych. Warto podkreślić, że wyspecjalizowana oferta obejmuje także zadaszenia tarasów, daszki na drzwi wejściowe, systemy do produkcji drzwi przesuwnych oraz...

Nasi partnerzy